2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

günaydın kızlar  :love9: banucum maaşallahın var canım çok erkencisin kocişimi yolcu ettin  :k06:  lalecim sende sanırım işten geldin anladığım kadarıyla  kız hakketten koca amerikada kıyafet bulamadın mı  :ehi:

Ada-beste-banu

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
eee o zaman düğüne çok var. hayret bir şeysin yani bebem yaaa bende düğünü bugün yarın zannettim.  :k06: :k06:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: (gülşen) - 17 Nisan , 2009, 08:52:15
günaydın kızlar  :love9: banucum maaşallahın var canım çok erkencisin kocişimi yolcu ettin  :k06:  lalecim sende sanırım işten geldin anladığım kadarıyla  kız hakketten koca amerikada kıyafet bulamadın mı  :ehi:

günaydııın cancağızım. ben her sabah kocişimi uğurlarım canım. Aslında mecburiyetten. Beste kuzucuğumu gönderirken kocişte arada kaynıyor.  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Beste olmasa zor kalkarım yav  :ehi: :ehi:

(gülşen)

hiç sorma canım ilk dönem bizde öyleydik bide sabahın 5.30 kalkıyodum kuzucuğum uykulu uykulu biniyodu servisine çok şükür kurtulduk bu dönem öğleci olduda

Ada-beste-banu

ne güzel yaaaa. bakalım bestem bu sene okula başlıyor öğlencimi sabahçı mı olacak. 1 nci sınıflar genelde nasıl oluyor ki.

efsane

Alıntı yapılan: (gülşen) - 17 Nisan , 2009, 08:52:15
gunaydn canim ne isi kiz saat gece 02 burda ben gece kzuuyum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kiz inann bana gore yok bide bunlar cok catafatli isil isil ben napim ole yaffffffffffffffffffff turkiyenin gozunu sevim bakalim bakcaz daha ama

efsane

Alıntı yapılan: banu**beste - 17 Nisan , 2009, 08:52:47
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
eee o zaman düğüne çok var. hayret bir şeysin yani bebem yaaa bende düğünü bugün yarın zannettim.  :k06: :k06:
kiz oyel deme burda siparis veriosun anca 3 ay sonra gelio gelinligi aralikta siparis ettik dusun teyzemin kiyafetide ole bide gelince kaliteden gecmezse yandin teyzemin kiyafeti takildi kalitede baklim nolcak artik 3 ay daha bekliycezz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:ben bisi anlamdim bunlardan valla uzerine dikiolar ama gene bol yada dar oluyo anlamdim nasil bisi bide abablarinin fiyatini sitiolar baklim daha var ama yardim et iste bya neden ole dion ana  :crybaby2: :crybaby2:

(gülşen)

hakketten ama saat farkı var vayyybeee lalecim     :love9:  CANIM TÜRKİYEMMMM   :love9: DİYOSUN DİMİ
banucum okuldan okula değişiyo bende bilmiyorum 1.sınıfta bizimki nasıl olacak bizimde işimiz zor 1.sınıf çok zormuş

efsane

turkiyemin taina topragina kurban olayim bennnnnnnnnnnnnnnnn
sizinde okul telaseniz var demi ay allah yardimciniz olsun valla

(gülşen)

lalecim burdan beğenseydin bebeğim biz sana obamayla göndertirdikkkk  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :ehi:  :ehi:

efsane

Alıntı yapılan: (gülşen) - 17 Nisan , 2009, 09:09:48
lalecim burdan beğenseydin bebeğim biz sana obamayla göndertirdikkkk  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :ehi:  :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:ay sen beni guldurdun allahda seni guldursun canim yaaaaaaaaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10:sagol balim solemen yeter :opucuk:

Ada-beste-banu

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
kız obama alır güzelim kıyafeti eşine hediye eder. Sonra Obamayı ara ki bulasın.  :ehi: :ehi: :ehi:

(gülşen)

17 Nisan , 2009, 09:17:12 #2427 Son düzenlenme: 17 Nisan , 2009, 09:19:58 (gülşen)
  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :toothy10:
bu süperdi valla banucum harbiden kahkaha attım burdakilerde bana güldüler kızz  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: yok hayatım laleme yakışır o kıyafetler eminim   :k06:

efsane

tesekkurler canlarim obama getirir simdi yeni baskan olduyta itibari soz konusu sonra dilimden kurtulamaz demi :toothy10: :toothy10: :toothy10:hatta usteune bikac yuz dolarda koyar rekalm amacli :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:hem iyi olur gelmisken bende benim vatandaslik islerimi sorim adam baskan oldu slmi kesti oylari aldiya :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

(gülşen)

ayol bu siyasetçilerin hepsi aynı desene  beyazıda zenciside   :ehi:  :ehi:  :ehi: