2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

allah iyliğini versin emi burcu  :toothy10:  :toothy10:   :toothy10:  :toothy10: dedin kaçtın hadi bakim  :ehi:  :ehi:

Ada-beste-banu

burcum

geldim geldim ya bize de hafta da bir var hatta versem haftanın 3 günü 5 günü alıcak kopuyorum gülmekten eşime  :ehi: :ehi: garibim bestecim senin normal artık vermemen de yeşimcim senin kocayı anlayamadım canım bebeğe zarar gelmiyor ki sadece ben isteksizim o var normal de istekli olurmuş bayanlar hamile kalınca ben de tık yok ben hamile kalmadan önce fenaydım  :ehi: :ehi:

burcum

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: burcum - 16 Nisan , 2009, 17:57:15
geldim geldim ya bize de hafta da bir var hatta versem haftanın 3 günü 5 günü alıcak kopuyorum gülmekten eşime  :ehi: :ehi: garibim bestecim senin normal artık vermemen de yeşimcim senin kocayı anlayamadım canım bebeğe zarar gelmiyor ki sadece ben isteksizim o var normal de istekli olurmuş bayanlar hamile kalınca ben de tık yok ben hamile kalmadan önce fenaydım  :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
kız kopardın valla beni. yok canım bizde 9 ay boyunca anca 2-3 kere tıkladık başka yok valla. adam düz duvara tırmanacak inan.  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

şevval*yağmur

merhaba arkadaşlar nasılsınız bugün ?  :hello:

fıstık

Alıntı yapılan: tılsım - 16 Nisan , 2009, 13:58:17
nagehancım allah kavuştursun canım hayırlısıyla krdeşinede bebişinede  :amin:

inşallah yeşimcim  :amin: :amin: :amin:

Ada-beste-banu

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ciddi misin tülinim  :ehi: :ehi: :ehi:
benim ilk hamişliğimde de tıklama yoktu çünkü düşük tehlikesi vardı. bunda böyle bir tehlikede yok ama tık mık ta yok.
ay hakkaten kız yazık adamlara ama napiiiim şekerim. nasıl olsa doğumdan sonra acısını çıkaracaklar. Keyfine bakalım bu durumun. biraz değerimizi anlasınlar.  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

efsane

selam gunaydin hamsilerimiz 2009 annelerimiz cumaniz mubarek olsun rabbim kolay dogum nasip etsin saglikli hayirli evlat nasip etsin cok optum hepinizi meleklerinize cok iyi bakinnnnn :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :love7: :love7:

Ada-beste-banu

günaydın laleciğim, seninde Cuma günün mübarek olsun bebem.  :opucuk: :opucuk:

efsane

iki gundur kocis evde izin gunuydu malum onla ilgilendim pc de onundu bi giremdim yaf bide dugun telasemiz var elbise bulamiom yaf napionuz bagem tam yatcaktim dedim simdi beste banum gelirrrrrr benim sabah kuzum :opucuk:

Ada-beste-banu

canım beniiiiim. gelmez miyim. kız en erkenciler biziz.  :ehi: :ehi:
Kimin düğünü var  hayırdır bebem .

efsane

esimin kuzeninin dugunu var yatda yapcaklar bilmiom ne lacam iki gundur bisi bulamdik ya gelinligi aldilar ben kaldim bi tek

Ada-beste-banu

Hayırlı olsun canım. Her daim mutlu olsunlar.  :amin: :amin:
kıııııııııız koca Amerikada kıyafet bulamadın mı yaaa  :ehi: :ehi:

efsane

kiz buradakilerin masallahi var bi kalcalari var
ben icinde kaybolyom elbiselerin begeedim bilmiom esimin kuzeni haziranda gitcek tr yeye ordan aldircam artik napim cok cins kiyafetler  :ehi: :ehi: :ehi:adi var kiz amerikanin adiiiiii :toothy10: :toothy10: