2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

çok teşekkürederim canlar evet tabiki önce hayırlı evlat rabbim dünya yakışıklısı bi oğluş verdi gönül bide kızı tatmak  :love9:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 16 Nisan , 2009, 11:08:07
burcum sevindim canım maşallah  :nazar: :nazar:

bak doktora görsün bakalım azmi nasıl oluyomuş

banu kaç kilo aldın canım şimdiye kadar
Canım benim ben 59 kilo ile hamiş kaldım
Dün itibari ile 74 kilo oldum. 1 hafta içinde 2 kilo almışım yani  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
Ama benim ayaklarım acayip şişti vücuduma baktığında kilolu değilim karnım çok büyük sadece. yani 15 kilo almışım bebem.  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

tılsım

gülşencim allah gönlüne göre versin hayırlı evlat olsunlar en önemlisi o tatlımm  :amin: :amin:

banucum aslında çok değil 15 kilo ayaklarda şişkinlik çok var dimi ay inş.. bende olmaz yaa hiç sevmediğim bişey  :BangHead: :BangHead:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

bende geçen ay gittiğimde 57 kğ dım dün evde tartıldım 58 çıktı yani bir kilo almışım normalmi arkadaşlar

burcum

bestecim gene iyi canım doğumuna az kaldı zaten görün bakın ben rahat toplam da 15 il 18 kilo arası alırım size de demiiştim derim  :ehi:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 16 Nisan , 2009, 11:14:55
gülşencim allah gönlüne göre versin hayırlı evlat olsunlar en önemlisi o tatlımm  :amin: :amin:

banucum aslında çok değil 15 kilo ayaklarda şişkinlik çok var dimi ay inş.. bende olmaz yaa hiç sevmediğim bişey  :BangHead: :BangHead:

Ya ayaklarım çok fena şişti 2 kat oldu valla  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  inşallah sende olmaz canım.  :amin: :amin:
ellerimde öyle yüzüklerimi takamıyorum  :cildir: :cildir:
gülşencim senin kaç aylıktı. 1 kilo iyi ama kaç günde aldın o 1 kiloyu?

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: burcum - 16 Nisan , 2009, 11:19:31
bestecim gene iyi canım doğumuna az kaldı zaten görün bakın ben rahat toplam da 15 il 18 kilo arası alırım size de demiiştim derim  :ehi:

hayatım ben besteme hamileyken 20 kilo almıştım. ama kilolarımı hemen verdim. yani doğum yaptım 2 ayın içinde 55 kiloya düştüm.  :k06: :k06: :k06: :k06:
zaten son ayda çok kilo alıyorsun.

(gülşen)

13+6 günlüğüz cnm geçen ayın 9 nda gitmiştim  tartıldığımda 57 idi dün tartıldım 57 800 gr cnm

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: (gülşen) - 16 Nisan , 2009, 11:26:29
13+6 günlüğüz cnm geçen ayın 9 nda gitmiştim  tartıldığımda 57 idi dün tartıldım 57 800 gr cnm

yani 1 aydan fazla oluyor veeeeeeeeeeee sen 1 kilooooooo mu aldıııııııııııııııııııııııın  :k06: :k06: :k06: :k06:
süpeeeer eeeeeeeeeeee doktorun ne dedi

burcum

oozge

Alıntı yapılan: banu**beste - 16 Nisan , 2009, 11:01:20
Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 16 Nisan , 2009, 10:57:00
BANUCUM GUNAYDN HOSGELDIN CNMCIMM
DOGUM 23 NISANMI OLCAK
BENM KARDESIMLE ZUZUMUN DOGUMGUNU 23 NISAN

AZ BEKLE 19 MAYIS YAP BARI YAW NURABLAMIN DOGUMGUNU ODA  :ehi:

MAVİŞİMM AZ DAHA 3ÜZ OLCAKTI BUNCA YIL BEKLEDIM TURNAYI GOZUNDEN VURDUM NAPİMM HABER VEREMEDIM SANA BİANDA OLUVERDI İŞDE GOZACIP KAPAYANA KADAR  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

Günaydıııın bebem.  :flowers:
Kız yok doktorum dün 27 Nisan da alalım dedi. Çarşamba günü tekrar kontrolüm var. Bakarsın bu seferde 23 Nisan der. 23 Nisanda doğmasını isterim.  :amin: :amin: :amin:
19 Mayısı nasıl bekleyeyim kııız cadııııı bünye mi dayanır buna.
Senin ikizlerin doğum tarihini 19 Mayıs 2015 yaparız artık  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ne 2015 mi kız sen bnm cücüklerimi sıskamı dogurtmak ıstıosunnnnnnnnnnnnnnnnn
dha cok var cokkkkkkkkkkkkk

Ada-beste-banu

yok bebem yaaaaaa o kadar sıska olmazlar korkmaaaaaaaaaa. sen yeterki iyi besle cücüklerini  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

ayyyy özgeeee hiç güleceğim yoktu cücüklerim lafına koptummm deliiii kız  :ehi: :ehi:

(gülşen)

kızlar ben bebişi öğrendiğimde 8 haftalıktı evet geç öğrendim üstüne görmüşüm ondan o yüzden kaç kğ başladığımı bilmiyorum ama evet 57 kğ yani 1 kğ demek iyi buna sevindim   :occasion14: salı günü gidecez doktora cnm benim bakalım ne diyecek sabırsızlanıyorum bende

(gülşen)

özgeeeeeeeee sen daha 2015 e kadar evlenmeyi düşünmüyormusun yoksa  :caca:  kız biz nişan haberlerini bekliyoruz burda  :director:  :director:  :director: