2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

su

YERİM BEN BESTEMİ AYYYYY TANGO YA BAYILIYORUM BEN  :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

BURCU CANIM HOŞGELDİN HAKLISIN BİTANEM TAKMIYACAM BEN SEN NASILSIN BEBİŞ NASIL
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Ada-beste-banu

tılsım

bende çok severim tangoyu latin dansları dersi almıştım onada idicektim ama evlenince eşim izin vermedi  :tongue3:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

su

BAZEN DİYORUMKİ KEŞKE HİÇ EVLENMESEYDİM HER İSTEDİĞİMİ YAŞARDIM O ZAMAN
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

oozge

BANUCUM GUNAYDN HOSGELDIN CNMCIMM
DOGUM 23 NISANMI OLCAK
BENM KARDESIMLE ZUZUMUN DOGUMGUNU 23 NISAN

AZ BEKLE 19 MAYIS YAP BARI YAW NURABLAMIN DOGUMGUNU ODA  :ehi:

MAVİŞİMM AZ DAHA 3ÜZ OLCAKTI BUNCA YIL BEKLEDIM TURNAYI GOZUNDEN VURDUM NAPİMM HABER VEREMEDIM SANA BİANDA OLUVERDI İŞDE GOZACIP KAPAYANA KADAR  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

mavili

ay az önce yazdıgım mesaj gelmemiş

hoşbuldum sayfanızda canım

et yerine nohut kurufasulye geçer arkadaşlar mercimek felan yiyorsunuzdur bunlardan da zaten
doktorların her dedigini birebir uygulamak için evde bir hizmetçi olması lazım o hazırlayacak siz yiyeceksiniz

küçük dogan bebekler çok çabuk toparlanıyor takmayın siz kilosunu saglıklı olsun yeter

benim kızım 2750 gram dogmuştu
2 aylıkken dogum kilosunun 2 katına çıkmıştı

bence bebek için deyip çok fazla yemeye gerek yok onlar sonra yag olarak bize dönüyor bebek zaten alacagını alıyor gerisi anneye depolanıyor
sadece bebegin ihtiyacı olan şeyleri ihtiyacı kadar yemekte fayda var eee hamilesiniz sonuçta insanın canı bazen çok degişik şeyler istiyor yada doymak bilmiyor çok yemek istiyor benimde abarttıgım günler çok olmuştu ama 1 gün abarttıysam 3 gün dikkat ettim
dogumdan sonra insan fit görünmek istiyor bunun için kendiniz için degil bebişleri düşünerek yeyin

(gülşen)

kızzlaaar yaaaa lütfen sizde amin diyin hamişsiniz dualarınız kabul olur hayırlı bi kız evlat istiyorummm    :amin:  :amin:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 16 Nisan , 2009, 10:57:00
BANUCUM GUNAYDN HOSGELDIN CNMCIMM
DOGUM 23 NISANMI OLCAK
BENM KARDESIMLE ZUZUMUN DOGUMGUNU 23 NISAN

AZ BEKLE 19 MAYIS YAP BARI YAW NURABLAMIN DOGUMGUNU ODA  :ehi:

MAVİŞİMM AZ DAHA 3ÜZ OLCAKTI BUNCA YIL BEKLEDIM TURNAYI GOZUNDEN VURDUM NAPİMM HABER VEREMEDIM SANA BİANDA OLUVERDI İŞDE GOZACIP KAPAYANA KADAR  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

Günaydıııın bebem.  :flowers:
Kız yok doktorum dün 27 Nisan da alalım dedi. Çarşamba günü tekrar kontrolüm var. Bakarsın bu seferde 23 Nisan der. 23 Nisanda doğmasını isterim.  :amin: :amin: :amin:
19 Mayısı nasıl bekleyeyim kııız cadııııı bünye mi dayanır buna.
Senin ikizlerin doğum tarihini 19 Mayıs 2015 yaparız artık  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: (gülşen) - 16 Nisan , 2009, 11:00:51
kızzlaaar yaaaa lütfen sizde amin diyin hamişsiniz dualarınız kabul olur hayırlı bi kız evlat istiyorummm    :amin:  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İnşallah hayatım inşallah dualarımız seninle.

burcum

sağolun kızlar çok iyiyiz kelebeğimle görmelisiniz kızımı bi pozlar bi pozlar esnemeler ağız hareketleri  :ehi: doppler de yaptı rahimden plesentaya giden sağ ve sol damara baktı çok şükür iyi  :nazar: birde kızlar 2 hafta önce 64.4 düm ya dün 63.1 düşmüşüm  :muzz: :hello2: :occasion14: :occasion5: :hieyt: :basardim: :nazar: yani şuana kadar 8 kilo almış oldum

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: su - 16 Nisan , 2009, 10:56:40
BAZEN DİYORUMKİ KEŞKE HİÇ EVLENMESEYDİM HER İSTEDİĞİMİ YAŞARDIM O ZAMAN
Canım benim yine yaşaaaa, al kocişini ve bebişini yanına doyasıya gez eğlen.  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: Valla biz bestem olduğunda hiç bir şeyimizden geri kalmıyorduk. kuzucuğumuzla beraber her istediğimizi yapıyorduk.

tılsım

selmacım evet haklısın küçük doğan bebekler daha çabuk ve güzel toparlanıyo maşallah  :nazar: bencede fazla aşırıya kaçmamak lazım bebek besleniyo zaten geri kalan annede kalıyo yağ olarak bencede kızlar dikkatli yiyin bebişler beslensin yeter kendinizi beslemeyin boşuna  :k06: :k06:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: burcum - 16 Nisan , 2009, 11:03:18
sağolun kızlar çok iyiyiz kelebeğimle görmelisiniz kızımı bi pozlar bi pozlar esnemeler ağız hareketleri  :ehi: doppler de yaptı rahimden plesentaya giden sağ ve sol damara baktı çok şükür iyi  :nazar: birde kızlar 2 hafta önce 64.4 düm ya dün 63.1 düşmüşüm  :muzz: :hello2: :occasion14: :occasion5: :hieyt: :basardim: :nazar: yani şuana kadar 8 kilo almış oldum

Canım benim harikasın valla.
Ben kaç kilo olmuşum hadi bir tahmin edin bakalım.  :honk:

tılsım

burcum sevindim canım maşallah  :nazar: :nazar:

bak doktora görsün bakalım azmi nasıl oluyomuş

banu kaç kilo aldın canım şimdiye kadar

burcum

gülşencim ALLAH gönlüne göre ama başta hayırlı evlat versin canım benim  :amin: