2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Ada-beste-banu

Annen çok haklı canım. Bizler küçükken annemiz ne derse yaparmışız ama şimdiki melekler öyle değil ki. Ah Ah ne yapacağız bilmiyorum.

tılsım

evet banucum gerçekten ne deseler yapardık gerçi ben bazen inada gidermişim ama mesela annem sokağa çıkınca alışverişe falan tut beni dermiş eteğimden yada pantolondan ben inadına bırakıp gidermişim 2 kere kaybolmuşum o yüzden  :ehi: :ehi: :ehi:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ay sen çok yaşa sende cadıymışsın anlaşılan cimcime.

burcum

beste canı  ben her gittiğimde 3d 4d ultrasonla bakılıyoruz bu dopplerle bebeğin plesenta yerleşimini kan akımlarını buna benzer şeylere bakıcak herhalde geçen sefer bakıcaktı daha erken 2 hafta sonra demişti bu sefer bakar herhalde gelince nelere baktığını yazarım kızlar ya sağ göğsümün altı kaşınıyor benim kaç haftadır sol göğsümde birşey yok sağ göğsümün altı delirtcek beni çatlayacak da ondan mı kaşınıyor acaba bol bol badem yağı kakao yağı da sürüyorum ama sanki birşey alerji yapmış gibi ama tek o göğsümemi yapmış  :ehi: ay anlamadım valla bu hamilelik daha neler göstericek öğreticek acaba bize

Ada-beste-banu

Canım benim ben 30 haftadan sonra renkli ultrasyona giriyorum. Kan akımını felan gösteriyor. çok güzel bir şey.
Acaba göğsünün altı pişik olmuş olabilir mi. Baktın mı? Benimde iki göğüs arası çok kaşınıyordu şimdi geçti ama. göğüsler büyüdükçe pişiyordu benim. Ben hiç yağ kullanmadım. Ama 2 haftadır Badem yağı sürüyorum sadece karnıma. Gerçi hiç çatlak olmadı ama. arkadaşım her ihtimale karşı sür dedi sürüyorum.

fıstık

banu canım sen kaç haftalıksın 15 gün kalmış ya sezeryan olanların bebişleri biraz erken alınıyo diye biliyorum

burcum valla ben bazen sütyen takmıyorum o zamanda çok kaşındırıyo çünki çıkarınca rahatlıyorum

evde öyle dolaşıyorum napim :k06:

Ada-beste-banu

Canım benim meleğim  37 haftalık oldu.
Senin kaçç haftalık bebişin

burcum

fıstık canım doğru söylüyorsun sütyen takınca daha fazla kaşınıyor ay vallahi anlamadım gitti bugün doktora söylüyeyim diyorum da eşim de gelicek kontrole doktor aç bakayım derse nasıl olucak onu bilmiyorum maşallah senin az kalmış bestecim doğuma çatlamaman da ne güzel  :nazar:

Ada-beste-banu

doktor aç bakayım demez canım korkma.  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Sadece önerilerde bulunur.
Sağol canım ilk hamileliğimde de olmadı bunda da olmadı çok şükür.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bepanthen iyi gelir mi acaba ama pişik de değil ki neyse bakıcaz ama kaşıntılar çatlayağının habercisiymiş sanırım ben çatlayacağım yandım karnım kasıklarımda kaşınıyor ara ara yoksa ben uyuz mu oldum  :ehi: :ehi: :ehi:

Ada-beste-banu

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
sen doktoruna sormadan bence hiç bir şey sürme canım. Ayyy inşallah çatlamazsın kızzz, doğumdan sonra bebişin çatlatacak çünkü  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Göğüslerin yara olacak heppp ayyyyy düşünmek bile istemiyorum. çok fena. benim ilk kızımda göğüslerim hep yara olmuştu. uçları açılmıştı.  :cildir: :cildir: :cildir:

tılsım

kızlar bende kaşıntı yokta bendede sızlama oluyo bazen böyle delirtiyo beni yaa

bide benim göğüslerim çok büyümedi neden acaba  :icon_scratch:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

burcum

tamam sürmem bestecim buarada doğumdan sonra göğüs uçlarınızın yara olmasını istemiyorsanız e vitamini sürücekmişiz ben 3.cü aydan beri sürüyorum doktorum da önerdi çatlamalara da iyi geliyor

burcum

bestecim kaç haftalık oldun diye bana mı sordun canım??

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 15 Nisan , 2009, 14:42:03
kızlar bende kaşıntı yokta bendede sızlama oluyo bazen böyle delirtiyo beni yaa

bide benim göğüslerim çok büyümedi neden acaba  :icon_scratch:

benimde çok büyümedi canım. Niye sızıntı oluyor ki. Kızzz sütün mü çok acaba.  :) Benden hiç gelmedi.