2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Ada-beste-banu

Afiyet bal şeker olsun, yarasın tosunumuza ve anneciğine. Kızlar Dondurmamı reflü yapıyor. Gerçi ben daha açılışı yapmadım. ama çok çikolata tüketiyorum.

tılsım

sağol banucum yarasın bebeğime inş..  :nazar: :amin:

banucum çikolata reflüyü azdırıyomuş içindeki bi maddeden dolayı sanırım bende çok yiyorum demekki o yüzden midem baya yanıyodu  :sad1:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

Hadi yaaa ayyyy benim midem ondan çok ekşime yapıyor desene. Ama yemeden duramıyorum ne yapiiim  :k06:

tılsım

bende duramıyorum valla yemeden azda olsa bi lokmada yicem hergün aa napıyım bacım ben istemiyorum oğlumun canı istiyooo

:suclu: :suclu: :k06: :k06:

Ada-beste-banu

kesinlikle doğru bizim canımız istemez ki :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Eşimden bir şey isteyeceğim zaman hemen o lafını söylüyor "bebiş istiyor dimiiiiiiiiiiiii" diyor. Bende aynen aşkitom diyorum.  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

tılsım

:ehi: :ehi: :ehi:

tabi canım biz niye isteyelim çocukmuyuz sanki  :suclu: :suclu: :ehi: :ehi:

valla benim kocişte alıştı artık diyo bana oğlun istiyo dimi diyo bide geçen annemin yanında diyoki yeşimde ne görse istiyo zaten herşeyi canı çekiyo beni şikayet ediyo anneme ben ona naz bile yapmadım fazla ama baktımki bıkmış şimdiden  :y25:

Ada-beste-banu

Demekkki nazz yapmak gerekiyormuş şekerim. Biz naz yapmadıkça en ufak bir şeyde onlara göre naz yapıyormuşuz gibi geliyor. Haydi kız nazlanalım biraz  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

bende bugün dondurma istiyorum dedim ay pardon kızın istiyor dedim güldü eşim
yeşimcim afiyet olsun oğluşuna et but olsun  :muzz:

tılsım

burcum sağol canım inş.. et but olsun bebeğime  :nazar: :amin:

iyi yapmışsın kızz aldımı bari dondurmanı yada akşam gelirken alır ay alsında kelebek istedi tabiki sen değil  :suclu: :ehi:

oozge

banummmmmmm kızıl saç ne super yakısmıs sana
esmer bombam benım yaaaaaaaaaa :nazar: :nazar: :nazar:

öslem

ayyy özge konuları karıştırdım gelinlik fotoları buraya katılıyordu dimi. yani bak sorayımda bune şimdi demeyin  :toothy10:

ayyyyy kendi gelinliğimi giymeyi düşündüm san model olarak gönderecektim  :toothy10:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

oozge

e gıy ekle cnmcım ya beklıroum hadı nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

öslem

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

burcum

yeşimcim ev bakıcaz dalgasına unuttum şimdi eşimin işyerindeyim birazdan çıkınca alırım da ne sorucam size vallahi ya ben kendi kendime nazar değdirdim gene dün akşam ki gibi yemek borum yanıyor ya dün akşam da böyle olmuştu sonra gece malum kus kus  :igrenc: öldüm  :honk: normal biliyorum hamileliğin ilerleyen aylarında oluyor da nasıl geçer soğuk süt mü iyi geliyordu ??  :y25: :y25:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 14 Nisan , 2009, 17:53:33
banummmmmmm kızıl saç ne super yakısmıs sana
esmer bombam benım yaaaaaaaaaa :nazar: :nazar: :nazar:

Canım benim teşekkür ederim. Ama saçlar daha uzun şimdi. :)