2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

yesimcim ne sakincasi olsunki hicbir zarari yok canim  afiyetle ye pasamda yesin annesi sadece acik yerlerden  alma kapali kutudan olsun hicbir sakincasi yok  ben bazen yiyorum hatta simdi canimi cektirdim dolapta magnum var gidip yiyim    :hungry:

nazan

cnm ye bise olmaz daha yemedınmı ama fazla yeme oksuruk yapıo bende yıyorum arada  :hungry:

oozge

nazan

burcum

kızlar bende cornetto yiyorum arada sırada ama şimdi olsa iyi giderdi neyse ki birazdan eşim gelicek ev bakmaya gidicez o zaman aldırayım bari  :ehi: kızının canı istedi diyeyim bu numarayı hep yiyor aa buarada ben size bu haberi vermedim demi kızı da bizimle yaşıyacağı için büyük ev bakmaya başladık zaten bu evde kelebeğime oda yapamayacaktım bir de ablası geliyor evi büyütmek lazım dün villalara baktık bugün de bir ev var oraya bakmaya gidicez ama gönlüm villadan yana koskocaman bahçesi var kelebeğim bahçesinde koştursun yuvarlansın ilk adımlarını çimlerin üzerinde atsın diye düşünüyorum bakalım nasip

oozge

Alıntı yapılan: nazan - 14 Nisan , 2009, 14:09:36
yok cnm dondurmu markası fark etmıo

reflüden öksurursun cnm kafein oldugu ıcın dondurmada cıkolatada oyuzden en bırncı dusmanı kakao reflunun.belkı sende gebelık reflusu vardır

tılsım

canlarım sağolun valla cesaret edemedim o yüzden yemedim ama yicem bugün birazdan gidip alıcam yemeğimi anca yedim  :hungry: :hungry:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

yeşim kakaolu yeme ama vanılyalı ye
benden soylemesı bak walla gercı herturlusu yapar ama
sen bılrsn bebem :dontknow:

nazan

bebise zararı varmı reflunun ben cok cıkolata tuketıyorum oksurugumde eksık olmoyor

tılsım

nazan

bebise zararı olmasın iyi balı nasılsın yesım yedınmı dondurmanı

oozge

var tabıkı bebegınde reflu olma ıhtımalı cok yuksek
ve bu bebeklerde cok buyuk sorunlar teskıl edıyo nazancım

sureklı kusma  gibi

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: Angel - 14 Nisan , 2009, 13:04:34
aleyna babsini seviyorda uzaktan seviyor yesimcim mesela ise gidince babasini ozluyor surekli babam nerde diye soruyor  ama eve gelince farkli oluyor    :k06:  insallah buyudukce duzelir    :amin:  
Canım benimki eşim akşam eve geleceği zaman "ohhhh bu akşam çok güzel geçecek " diyor. Bu kadar uzak babadan yani anlayacağın.

tılsım

ben dondurmamı yedim sonunda kızlarrr  :hungry: :muzz: :muzz: çatlıcaktım yoksa  :ehi:

aa varmı canım yaa ozaman yanlış bilgilendirmeyelim ilaç kullansana nazan bende çok inat ettim ama olmuyo valla gaviscon verdi bana doktorum şurup

banucum seninkide iyi komedi valla beste yi öp benim yerime  :opucuk:

Ada-beste-banu

Ya canım
Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 14 Nisan , 2009, 12:53:31
vayyyyyyyyyyy su uyanık cımcımelere bakın anne duskunlerı  ama babayada toz kondurmazlar heeeeee kıskanırlarrr  :k06: :k06: :k06: :k06:

banumm korkma bak olumsuz dusunme korktukca ustune gelır hrseyy :y25:

Ya canım elimde değil haklısın ama takmamak elde değil ki. Senin ikizler gelsin ben sana hatırlatırım bak :)