2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

canim cok gecmis olsun kuzum benim yaaa benim kizim da oylee ayni beste gibi .bende gecen gun cok hastaydim pazar gunu sabah 6dan berli cok kotuydum bende hep istifar ettim olu gibiydim butun gun esim acile gidelim diye bir tutturdu gece yarisi bayilicaktim okadar cok istifar etmisim ki  ne su icebildim nede birsey yiyebildim bebegim o gun gidasiz susuz kaldi diye agliyordumm   :y25:   :y25:  hastahaneyede gitmek istemedim cunku serum takicaklarini bildigim icin  esime sarildim kaldim cok gucsuzdum ayni senin gibi   :y25:   :y25:  neyseki ertesi gune iyilestim cok sukur    :amin:  

canim beste sana cok yakin benim kizimda bana oyle babasini hic istemez hep beni ister bana cok bagli kizim beste ayni aleyna gibi ne diyim banucum az kaldi bitanem hayirlisiyla bir dogsun Allahin izniyle rahatlicaksiniz bebem  :opucuk:   Allah yardimcin olsun canim

buarada hic is guc temizlik yapma butun enerjini kizina sakla   :icon_thumright:  

burcum

angel hoşgeldin neslihan hoşgeldin canım
beste yeşim sağolun teşekkürler umarım hepimizin hayatını sevdikleriyle mutlu ve huzurlu geçer

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: Angel - 14 Nisan , 2009, 12:39:15
canim cok gecmis olsun kuzum benim yaaa benim kizim da oylee ayni beste gibi .bende gecen gun cok hastaydim pazar gunu sabah 6dan berli cok kotuydum bende hep istifar ettim olu gibiydim butun gun esim acile gidelim diye bir tutturdu gece yarisi bayilicaktim okadar cok istifar etmisim ki  ne su icebildim nede birsey yiyebildim bebegim o gun gidasiz susuz kaldi diye agliyordumm   :y25:   :y25:  hastahaneyede gitmek istemedim cunku serum takicaklarini bildigim icin  esime sarildim kaldim cok gucsuzdum ayni senin gibi   :y25:   :y25:  neyseki ertesi gune iyilestim cok sukur    :amin:  

canim beste sana cok yakin benim kizimda bana oyle babasini hic istemez hep beni ister bana cok bagli kizim beste ayni aleyna gibi ne diyim banucum az kaldi bitanem hayirlisiyla bir dogsun Allahin izniyle rahatlicaksiniz bebem  :opucuk:   Allah yardimcin olsun canim

buarada hic is guc temizlik yapma butun enerjini kizina sakla   :icon_thumright:  

Canım benim sanada çok geçmiş olsun. Aman çok dikkat et bebem yaaa. Evete yaa Aleyna ve Beste ile ne yapacağız bilmiyorum. KIZ çocukları genelde babaya düşkün olurmuş ama bizimler ters olmuş. :)
Canım annem ve babam geldi zaten doğru düzgün iş yaptırmıyorlar bana. Benim korkularım başladı valla kız ben aşırı derecede korkmaya başladım gülüm yaaa.

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: neslihan - 14 Nisan , 2009, 12:36:55
BESTE BANU ÇOK TATLI ÇIKMIŞSINIZ,MAŞALLAH.YENİ YAVRUNUZLA MUTLUĞUNUZ DAHA DA ARTAR İNŞALLAH :amin:
Teşekkür ederim canım. Rabbim hepimize mutluluk nasip etsin inşallah.

neslihan

Geçmiş olsun arkadaşlar.
Burcum seninde 7.ayın hayırlı olsun.24-28 7 ay 28-32 8 ay 32-36 9 ay 36-40 10 ay oluyor ya bu hesap benim kafamı çok karıştırıyor ama.Şuan ben 8 ayın içindeyim diycem ama diyemiyorum.Doğru mu bu hesap şimdi

Angel

bebem neden korkuyorsun sezeryandanmi yoksa sonrasindanmi   :sad1:

sorma banucum benim kizim babayi hic istemiyor beni cok kiskaniyor herseyden .esimin yanina ayni koltukta oturamiyorum  esim ise giderken yanagindan opemiyorum  esimin yanina beni yaklastirmiyor kizim    :laughing7:   eli elime degmiyor esimin kizim yanimizda oldugunda    :k06:    boyle iste babasini sadece cikolata dondurma icin  kullaniyor iki dakikaligina sonra yine bana geliyor kizim    :ehi:

Ada-beste-banu

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: belki inanmayacaksın ama aynı Beste. Bizde eşimle yan yana oturamıyoruz. Mutfaktan eşime "hayatııım" diye çağırdığımda hemen o koşup yanıma geliyor "kime dedin bakayım sen o hayatım kelimesini" diye fırçalıyor beni. Birde ellerini beline koyuyor. Ayyyy bir görsen çok fena kızım var yaa. Babasını da dediğin gibi işi düşünce kullanıyor. işi bitince de yüzüne bile bakmıyor. Ben aralarında bağ kurmaya çalışıyorum ama nafile. Okulda resim yapıyor hep anne ile ilgili şeyler yapıyor. Eşim bu sefer "hiç baba yok " diye söyleniyor. Off offf ne olacak böyle.
Canım neden korktuğumu ben bile anlayamadım ki. Sanki o masadan kalkamayacakmışım gibi geliyor.  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

tılsım

neslihancım 8. ayın içine girdin evet 7 yi doldurdun bende 7 ye girdim tam olarak burcum sende 7.aya gidiyosun tam girmedi henüz

kızlar genelde babaya düşkün olur ama sizinkiler değişik çıkmış banucum ve tülincimm

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

vayyyyyyyyyyy su uyanık cımcımelere bakın anne duskunlerı  ama babayada toz kondurmazlar heeeeee kıskanırlarrr  :k06: :k06: :k06: :k06:

banumm korkma bak olumsuz dusunme korktukca ustune gelır hrseyy :y25:

Angel

banucum oyle kotu seyler dusunme bitanem yaaa   :sad1:   bosu bosuna kuruntu yapiyorsun kendine    :opucuk:   

yesimcim genelde kizlar babayi oglanlarda anneyi istermis ama kizim kizlar tam ters    :k06:   

gecen gun esim ayyakabiligi duzeltmisti  ayakkabilari ne guzel dizdiydi adam benim kizim geldi tekrar dizmeye basladi kizim ne yapiyorsun dedigimde anne senin ve benim ayakkabimizi yan yana koyuyorum babamin ayakkabilarini baska koseye diziyorum dedi    :toothy10:   :toothy10:  al iste benim kizimda boyle    :ehi:   :ehi:   esimin ayakkabilari bir metre uzakta bizimkilerden    :toothy10:   :toothy10:   

tılsım

tülincim kesinlikle çok ilginç kızlar babaya aşık olur ben babama aşıktım mesela hala daha öyleyim her ne kadar beni bırakıp gideli 5 sene olmuş olsada  :crybaby2: sizinkiler tam tersi ama oda güzel yaa değişik anneyede düşkün olmak inş. benim oğluşumda bana düşkün olur  :amin: :k06: :k06:

aleyna baya bi babayı uzak tutuyo demekki kendinden ay yerim onuı ben yaa aman sevsinde senide sevsin babasınıda sevsin  :k06:

Angel

aleyna babsini seviyorda uzaktan seviyor yesimcim mesela ise gidince babasini ozluyor surekli babam nerde diye soruyor  ama eve gelince farkli oluyor    :k06:  insallah buyudukce duzelir    :amin:   

tılsım

tabiki tülincim seviyodur babası neticede özlerde ama senin yanında demekki seni paylaşamıyo  :k06: düzelir canım  :amin: henüz küçükler bi kaç sene sonra ikinizide aynı şekilde sevmeyi zaten bilicekler :k06:

tılsım

canlar bişi sorucam

benim canım kaç gündür dondurma istiyo ama alıp yemedm yani korktum bebeğe zararı olur diye bilginiz varmı bu konuda kapalı alıcam cornetto mesela açık zaten yemem normaldede bişi olurmu alıp yesem çok istiyorum  :hungry: :hungry:

su

KISSSSSSSS SEN HALEN YEMEDİNMİ YESENE BEN HERGÜN YİYORUM NE OLUCAK

BENİM ARKADAŞIM İKİZ BEBİŞLERİ VARDI ODA ÇOK YERDİ DOKTORA SORMUŞTU DOKTOR SAKINCASI YOK DEMİŞTİ BEBEGE GİDENE KADAR SICAK OLUYOMUŞ ZATEN
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM