2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

su

BANUCUM SLM NASILSIN BİTANEM ÇOK AZ KALDI YA BEBİŞİN GELİŞİNE
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Ada-beste-banu

canım benim sağol evet yaaa az kaldı valla. Ama bu melek beni kastı geçen haftadan beri. kandırıkçılık yapıyor.
Sen nasılsın bebişim

su

İYİYİM CANIM NASIL OLUYIM BİLDİĞİN GİBİ BUGÜN TEYZESİ OGLUŞUM ÇOK HAREKETLİ MAŞALLAH

CANIM ARTIK HER AN GELEBİLİR DİMİ SENİN DOGUM NORMAL Mİ SEZERYANMI

Ada-beste-banu

canım benim doğum spinal anestesi ile sezeryan olacak.
Aman hareketli olsun yaaa ben cuma günü çok korktum bebişim hiç kımıldamadı hareket etmedi. Doktorumu aradım sabaha kadar hareket etmezsde hemen gel dedi. Allahtan gece yarısı kımıldadı. O kımıldayana kadra uyuyamadım.

tılsım

banucum valla insan kımıldamayınca panik oluyo dün akşam bende bişiden koktum bi 40 dk kadar oynamadı kafayı yiyodum nerdeyse neyseki bi başladı tam başladı sanırım sinmiş köşeye  :sad1:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

evet canım yaaaa Rabbim bir daha aynı şeyi yaşatmasın çok zor bir durum yaaaaaa, inan çok korktum, korkudan doğurmadıysam bir daha doğurmam herhalde

tılsım

ay allah korusun canım yaa zamanı gelince doğsun kıyamam yaa çok korkuyosun gerçektende ben bile korktum düşün yanee o ana kadar deli gibi oynuyodu 40 dk bi durdu ağlıcaktım nerdeyse  :y25:

Ada-beste-banu

ben çıldırdım yaaa. ağladım, yazık bestemde beni öyle gördü, o da başladı ağlamaya.  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Annecim sana bir şey olursa ben ne yaparım diye, Ayyyy bir de onun bu sözleri beni mahvetti. Daha da bunalıma girdim.

su

YA KIZLAR BENİM Kİ O KADAR OYNAMIYO GÜN İÇİNDE BİR İKİ SEFER FELAN HALEN ÇOK İYİ HİSSETMİYORUM NORMALMİ ACABA 23 HAFTA OLUCAZ

efsane

kizlar allah saglikli sihatli kolay dogum nasip etsin bi avazda kurtulursunuz inseallah :amin: :amin: :amin:

efsane

kislar kotu dudnmeyin iyi dusunu ya sizler iyi olun bebeislerde iyi olur e bizde dua etmeyi unutmasyinnnnnnnn :k06: :k06:

su

SAGOL CANIM DİLERİM ALLAHTAN SANA DA EN KISA ZAMANDA NASİP EDER

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: su - 13 Nisan , 2009, 12:21:51
YA KIZLAR BENİM Kİ O KADAR OYNAMIYO GÜN İÇİNDE BİR İKİ SEFER FELAN HALEN ÇOK İYİ HİSSETMİYORUM NORMALMİ ACABA 23 HAFTA OLUCAZ

canım kımıldaması lazım doktoruna sordun mu?

tılsım

su canım korkma her hareketi hissedilmiyo o haftalarda gün içinde özellliklede bişilerle meşgulken oynuyo aslında bide kimi bebek yaratılış gereği az hareket edermiş korkma akşamları takip et sende sırtüstü uzan ve dinle bak nasıl oynucak

neslihan

Ya çok fazla oynamayabilir güzeller.Doktorların sitelerine bakın.Annenin uyanık olduğu 12 saat içerisinde 10 kez hareket ettiğini hissetmeniz sağlıklı olduğunun göstergesidir.

Bide her bebek birbirinin aynı değil.Tıpkı biz büyükler gibi,her insan çok hareketli mi işte bebeklerde böyle.Yine diğer birşeyse tombul anneler zayıflara göre daha az hissediyor bebişin hareketlerini bende çok geç hissettim.

En son olarak 24 saat full time hareket etmesini beklememek gerek.