2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

Özge sanırım bir yıldönümü kutlu olsun canım.

Buarada bende cumartesi çalışıyorum ama öğlene kadar.Cumartesi işyerinin kapısından girmek bile yeteri kadar iğrenç seni çok iyi anlıyorum SU.Bugün çok fazla başım ağrıyor.Doktor 7.ayda bulantılar başağarıları yine gelir demişti sanırım geliyorlar

su

özgem ii düşünmüşsün canım yani başka ne yapabilirsin

neslihancım ya hiç sorma bende nefret ediyorum ama ne yazıkki yapıcak bişey yok geçmiş olsun canım dinlen diyicem ama biz çalışanlar nasıl dinleneceksek offffffffffff offfffffffffffffffff :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

oozge

neslicim evett teşekkurler cnmmm :opucuk:

su'cumm bska bı ıhtımal yokkı suprız olarak en ıyısı buydu :sad1:
bn geleyım arabala senı almaya desem ıstemezz
tamam dese coktan bıyere rezervasyon yaptırmıstım dırek or aya gotururdum onu ama malesefff :sad1:

(gülşen)

slm kızlar nasılsınız   :love9:  özgecim yıldönümünüz kutlu olsun cnm allah tamamınada erdirsin diyim en kısa zamanda  :k06:

su

slm gülşencim biz iyiyiz sen nasılsın tatlım
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

oozge

(gülşen)

bizde iyiyiz canım  :k06: aynı rutin şeyler işte uğraşıyoruz. özgecim bu günlerin kıymetini bil bak demedi demi   :ehi:

nazan

(gülşen)

oozge

Alıntı yapılan: (gülşen) - 10 Nisan , 2009, 11:58:25
bizde iyiyiz canım  :k06: aynı rutin şeyler işte uğraşıyoruz. özgecim bu günlerin kıymetini bil bak demedi demi   :ehi:

öyle tabıkı cnmmm kıymet bılmeye çalısıyoruz ıste
nekdr hersyde bıcok sorun cıksadaa  :-\

neslihan

Allah ım hem hamile hem çalışıyor olmak çok zor ya.Kızlar ben iyice ağırlaşmış hissediyorum kendimi.Sürekli tuvalete taşınmak cabası bide.Gece 4 kere felan kalkıyorumm doğru düzgün uyku yok sabah 6 da kalk hadi işe gidiyoruz.Nisanın 10 undayız daha 37.haftaya kadar çalışacaksam daha hazirana kadar burdayım.

Ki burası adana şimdiden ısınmaya başladı maşallah.

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.Şurda kaldı 2-2,5 ay o kadar dimi ama

oozge

HAZIRANA KDR OLMASI IYI NESLİCİMM YA BEN AGUSTOSUN 10 UNDA DOGMUŞUM DUSUNSENE Bİ SICAGI ANNEMIN ÇİLESİNİ  :y25:

(gülşen)

neslihancım evet ya benimde hamileliğimin hemen hemen hepsi yaz hemde ADANA offff  offfff

neslihan

Güzel Adana'mın en kötü özelliği işte bu sıcağı.Daha nisandayız üstümde incecik bluz var haziranda ne giycem artık bilmiyom.Evde artık salkım saçak gezerim.
Velhasıl kelam kışta olsa yaz da olsa bu hamilelik zor zanaat.Ama yine de binlerce şükürler olsunki kuzucuklarımız sağlıklı ve bizimle.İşte bu bütün sıkıntılara değer.

LOLİ @

http://www.saglikrehberiniz.com/resimlerle-saglik-rehberi/6.html

MERHABA ANNE ADAYLARII NASILSINIZ BAKALIM?... BURDAN TIKLAYIP BEBİŞİN GELİŞİMİNE BAKABİLİRSİNİZ :icon_thumright: :icon_thumright: