2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

oozge

gunaydın su  iiimm cnmcımm ben cok ıyıyımmmmm  :muzz: bugn hem cuma hem aşkomun dogum gunu hemde 10.cu ayımız :muzz: :muzz: :muzz: dha nasıl mutlu olayım.. :muzz:

sende cok ıyımıssın melegımızde ıyı ohhhhhhhhh sorun yokk demektır  :muzz: :muzz: :muzz:

hayırlı cumalar kızlar hepınıze buarada  :director:

su

özgecim eee nasıl bir süpriz var akşama aşkına nice mutlu seneler ve seninle dilerim 10 yılınızı da kutlarsınız
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

tılsım

günaydın kızlarrrr

özgem su canım nasılsınız

bugün cuma ne kadar hüzel yaa havada çok güzel çok mutluyumm  :muzz: :muzz: hepinize hayırlı cumalar

nagehan benim doktorumda önermedi gerek görseydim söylerdim dedi demekki çalıştıkları ortama güveniyolar

burcum ne oldu canım yaa bi sorun yok demi ay çok merak ettim şimdiii gelince anlatmak istersen dinleriz canım burdayız biz  :y25:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

su

tılsım

su

iyiyiz bitanem ne olsun her zamanki gibi işyerindeyim ve çok sıkılıyorummmmmmmmmmmmmm

tılsım

aynen canım yaa neyseki cumada biraz avutuyorum kendimi

bide bizim bugün hiç iş yok bizim merkez Almanya ve almanyada 3 gün tatil yumurta boyama bayramlarıymış dolayısıyla bizde boşuz bugün ve pazartesi

ya nelerle uğraşıyolar yumurta boyama bayramı  :ehi: :ehi:

su

:BangHead: sinir oluyorum daha ben yarında çalışıcam offffffff offfffffffffff :BangHead:

efsane

sobe hamisler nbrsizni  burdada bi bayram var ama bilmiom yahudilerin bayrami 1 hafta ekmek yemediler bu gavurlar anamadim bugunde bayram yaptilar  :ehi: :ehi: :ehi:nasilinz baklim kizlar

su

iyiyiz canım sen nasılsın keşke burda da bi bayram olsaydı gerçi olsada bize izin yok özel sektör ya gerzek patron nasıl isterse öyle

tılsım

lalecim hoşgeldin canım sayfamıza uğrayın yaa burayada yazın kızlar hep aynı yerlere yazmayın gezin benim gibi  :muzz: :muzz:

su canım yaa kıyamam inş.. hemen geçer yarın vakit öğlene kadar bile olsa sıkılıyo insan tahmin edebiliyorum önceki işyerlerimde bende çalışıyodum cumartesileri  :violent1:

lalecim iyiyiz oğluşumda çok iyi 27 haftalık olduk az kaldı az  :suclu: :k06: demek ordada yahudilerin bayramı ya ne tuhaf şeylerle uğraşıyolar anlamak mümkün değil bol vakitleri var sanırım o yüzden bizim gibi gelişmekte olan ülke olmadıkları için  :tongue3:

su

yeşimcim cumartesi tam gün maalesef 6.30 çıkıyorum

evet ya ne ilginç bayramlar

tılsım

su ciddimisn ben araba servisinde çalışmıştım bi ara orasıda öyleydi tam gün çalışıyoduk feci bişey neyse moralini bozmıyım canım allah kolaylık versin  :sad1:

hakketen ne ilginç bayramlar dimi yumurtayı boyayınca ne olucak sanki  :ehi:

su

evet canım dogru diyosun ama maalesef bizim patron böyle bişey işte

oozge

Alıntı yapılan: su - 10 Nisan , 2009, 09:38:36
özgecim eee nasıl bir süpriz var akşama aşkına nice mutlu seneler ve seninle dilerim 10 yılınızı da kutlarsınız

PASTA SIPARIŞ VERDIM ONU GIZLICE KOYUCAM ARABAYA  :-\
SONRA YEMEGE GIDERIZ YADA CANLI MUZIK OLAN BIYERE  GIDELIM DDM OLE ISTIOMM YA :k06:
GIZLICE PASTAYI GARSONLARA VERMEM LAZIM ANAHTARI ALCKLR YUSFTAN ARABAYI PARKEDICES DIYE PASTAYI ALCKLR
SONRA ILERLEYEN SAATLERDE PASTA GELICEKKKKK  :muzz:
AMAA BUKDR OLUO SDECE SUPRIS CNKU BENI O ALCGI ICIN O GOTURUCEK BIYERE NAPALIM