2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

tamam ozaman bende yaptırıyım banucum yaa ee tecrübe farklı tabiki  :opucuk:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

selma005

BENCE DE YEŞİMCİM MUTLAKA YAPTIR BAK BANA 10 YIL GEÇTİ DİYE 2 DOZ YAPTILAR SALI GÜNÜ YİNE OLCAM HEM BİŞE SORCAM SEN SAĞLIK OCAĞINA GİTMİYORMUSUN RUTİN OLARAK

tılsım

selmacım gitmiyorum ben sağlık ocağına kimse bişey söylemediki bana sonradan öğrendim ben yani hiç haberim yoktu çalışınca çıkamıyosunda bi yere  :y25:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

sağlık ocağına bende gitmiyorum, neden gidiyorsunuz ki?

selma005

HAKLISIN ÇALIŞINCA ÇOK ZOR OLUYO GİTMEK AMA SEN DE BENİM GİBİ YAP DOKTORA GİTTİĞİN GÜN EN AZINDAN AYDA 1 DEFA GİT BAK ÇOK İYİ OLUR BİLMİYOMUŞSUN MADEM ŞİMDİDEN SONRA GİT CANIM ORALARDA NASIL BİLMİYORUM AMA BEN AMASYADAYIM AİLE HEKİMİ BİLE İNAN ÖZEL HASTANE DE Kİ GİBİ İLGİLENİYO EBELERDE ÖLE BEN DE ÇOK ZOR İZİN ALIYORUM AMA HASTANEYLE SAĞLIK OCAĞI YAKIN HEMEN ORAYADA GİDİYORUM BEN AŞIYI UNUTMUŞTUM HEMŞİRE ARADI BUGÜN MUTLAKA GEL DİYE BENCE SENDE VAKİT KAYBETMEDEN GİT HAYATIM

su

BANU CANIM ÇOK SAGOL VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN BENDE GİDİP YAPTIRIYIM CANIM AMA BEN 3 YIL ÖNCE Bİ TRAFİK KAZASI GEÇİRMİŞTİM KAYSERİDE HASTANEDE TATANOZ AŞI YAPTILAR BANA GEREK VARMI YAPMAMA
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Ada-beste-banu

Tabikide var canım. O ayrı bu ayrı. Hamilelikte aşının önemi çoook. sende vurdur bebem.
                                             HAYDİ KIZLAR AŞIYAAA

nazan

selma005

NAZANCIM 6. AYDA AŞI OLUYOSUN AMA TAM TARİHİ SAĞLIK OCAĞINDA VERİYORLAR. ŞEKER TAHLİLİNİ DE DOKTORUM 26. HAFTADA İSTEDİ BEN İKİ HAFTA ÖNCE YAPTIRDIM CNM

nazan

evet ben ılk asımı 20 haftada oldum sımdı 21 haftanın ıcındeyım bazı doktorlar ıstenıo seker tahlılını onun ıcın sordum onemlı cunku  en azından zamanını bılırsem doktorum ıstemezse ben htırlatayım dıye

burcum

selam kızlarrr kaç gündür doğru düzgün giremiyorum canım çok sıkkın bildiğiniz gibi değil hamileliğim çok güzel gidiyor diye diye kendi kendime nazar değdirdim sanırım biri dokunsa ağlayacak gibiyim ama ağlamak da istemiyorum  :y25: kelebeğim için sakin olmak zorundayım  :crybaby2:

fıstık

10 Nisan , 2009, 01:29:38 #1887 Son düzenlenme: 10 Nisan , 2009, 01:37:47 fıstık
Kızlar ben tetanoz aşısı yaptırmadım doktorumda illaki ol demedi çünki onlar steril ortamda çalıştıkları için gerek görmüyorlar.

Ama sağlık ocakları genelde köy bazlı düşündükleri için yapılmasını istiyorlar yani en elverişsiz ortamlarda doğum oralarda çok oluyor.

Yaptıran arkadaşlarım var ama yaptırmayanlarda var, yaptırmayanlardan da kimseye bişey olmadı ama herkesin fikri ayrı tabi.

İçinizin rahat edecekse yaptırın zaten sağlık ocakları size tarih veriyor.

oozge

Alıntı yapılan: burcum - 09 Nisan , 2009, 20:04:38
selam kızlarrr kaç gündür doğru düzgün giremiyorum canım çok sıkkın bildiğiniz gibi değil hamileliğim çok güzel gidiyor diye diye kendi kendime nazar değdirdim sanırım biri dokunsa ağlayacak gibiyim ama ağlamak da istemiyorum  :y25: kelebeğim için sakin olmak zorundayım  :crybaby2:

canım neyın var anlatmak ıster misin? burdayız hepımız lutfen sıkma canını  :y25:

su

günaydın özgem nasılsın ben iyiyim bebişimde maşallah çok iyi

burcum sıkma bu kadar canını özgeninde dedigi gibi biz burdayız ve seni herzaman dinlemeye hazırız
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM