2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: (gülşen) - 08 Nisan , 2009, 15:49:17
banucum geldin mi doktordan yoksa daha gitmedin mi  :suclu:

yeşimcim boş ver hayatım zaten akşam olunca hiç bişey olmamış gibi gelir pişkin pişkin sırnaşırlar hepsi aynı bunların   :ehi:  :ehi:   :k06:

canım ben muayenelere akşam gidiyorum. Gündüzleri çok kalabalık oluyor. akşam 7 -8 gibi gidiyorum.
sen nasılsın gülşenciiim

tılsım

nazancım sevindim canımmm kızdır oızaman benim oğluşum bacaklarını açmıştı 3 aylıktı doktorumuz erkek dedi  :ehi: :ehi:

gülşencim çok bunaldım yaa bi bilseniz hamilelğimden bişey anlamadım bebeğim hep huzursuz oldu genelde  :crybaby2: :crybaby2:

banucum hakketen yaa gittinmi sen doktora bakımmm

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

aaaaa ne o
Alıntı yapılan: tılsım - 08 Nisan , 2009, 15:57:32
nazancım sevindim canımmm kızdır oızaman benim oğluşum bacaklarını açmıştı 3 aylıktı doktorumuz erkek dedi  :ehi: :ehi:

gülşencim çok bunaldım yaa bi bilseniz hamilelğimden bişey anlamadım bebeğim hep huzursuz oldu genelde  :crybaby2: :crybaby2:

banucum hakketen yaa gittinmi sen doktora bakımmm
ldu ki yeşimim kıyamam ben sana yaaa üzmesin seni bak lütfen yaaa

Ada-beste-banu

belkide sen bugün çok duygusalsındır bebem yaa. Belkide kafaya takacak bir şey değildir. bende de bazen oluyor. Yazık kocişim çok dikkat ediyor ama bazen en ufak bir lafına alınıyorum, ağlıyorum. Seninde böyle olmuş olabilir mi bebişim yaaa kızdırmasın seni :caca: :caca: :caca: :caca:

tılsım

banucum gerçekten üzdü bebem işten çıkmış bana bişi söylemedi akşam sabah kaldırdım gitmicem dedi sebep sordum yok tabi tartıştık sinir oldum dedim ben bu halde çalışıyorum senin yaptığına bak bana diyoki sende çalışma ozaman dedim ne yiyip ne içicez okadar rahatki sinir olmamak mümkün değil az öncede aradı dedi babamlarla yola devam edicem orda çalışıcam dedi ama sabahtan beri beni delirttiği yetti iş sorunumuz bi türlü hallolmadı kaynanamda kızdı haliyle arıyolar açmıyo telefonunu onlara ya bu benim eşim bi alem  :sad1:

Ada-beste-banu

aaaaa gerçekten haklısın hayatım. Ama kocişininde bildiği bir şey vardır. Bak işten çıkmak çok kolay bir karar değildir emin ol. O da strese girmiş belli. Bazen insanlar böyle durumlarda kimseyle konuşmak istemez. Ne annesi ne babası ne de eşleri ile yani. Sen bu halde çalışıyorsun ama sanada yazık canımcım yaaa. Üzme kendini yaaa bebişine yazık birtanem.

tılsım

banucum en çok bebeğime üzülüyorum o bunları niye yaşasınki daha şimdiden ne günahı var onun bizlerin yüzünden bebeğimde geriliyo ben eşimede hak veriyorum bazen ama en azından bu dönemde yapmaması lazımdı insan ne yapar yşapar sıkar dişini hangi çalıştığımız yer dörtdörtlük ki ben en çok ona üzlüyorum benim yatmama lazım ben gayret ediyorum ama eşim rahat bu böyle değildi çalışmayı çok severdi neden böyle anlamıyorum  :sad1:

(gülşen)

08 Nisan , 2009, 16:40:14 #1807 Son düzenlenme: 08 Nisan , 2009, 16:52:20 (gülşen)
canım benim üzme kendini aslında oda düşünüyordur ama içinde yaşıyor onlar biz dışa vurabiliyoruz herşeyi tabi onların bu tavırı bizi çıldırtıyor ama onların doğası bu hayatım... kendi eşimden biliyorum ama 3 5 bilmem bi erkek karısının sözünden çıktımı hep yanlış yapıyoo canım ben ciddi şekilde tavrımı koydumm ..

Ada-beste-banu

Senin şu anda en çok bebişini düşünmen lazım. haklısın canım ama eşin demekki ne kadar bunalmış ki kim bilir. yaşayan bilir tatlım. Sen çok üstüne gitme bu sıralar. Evet senin durumun belli ama biz bayanlar daha düşünceli oluyoruz her zaman. Takma canım yaaa bak düzelecek herşey göreceksin.

tılsım

sağolun canlarım benim moralim biraz yerine geldi inanın gülşencim banucum erkekleri anlamak bazen çok zor kesinlikle biz bayanlar daha düşünceli ve özverili oluyoruz inş. düzelir herşey kızlarr

Ada-beste-banu

düzelir annem düzelir tatlım. merak etme sen, bunlar gelip geçici şeyler. Hayatın cilveleri. Allah kötü durumlardan korusun bizi. :amin:

tılsım

inş.. canım düzelir allahım daha büyük sıkıntılardan korusun bizleri  :amin: :amin:

bu arada bebişin güzel haberlerini yaz bize olurmu yarın ben anca okurum gerçi  :'(

(gülşen)

evet kızlar Allah onları başımızdan eksik etmesin   :amin:   :amin: kızzzzlaaarrr benim kontrolüm yarın ayyy      :hieyt:  çok sabırsızlanıyorum doğrusu cinsiyetinide söyler belkimm hııı nedersiniz söyler mi    :amin: 

tılsım

gülşencimm eğer kızsa kendini geç gösteri ama erkekse hemen gçsterebilir hayırlısı olsun canım yaa allah gönlüne göre versin ben oğluşumu 2 hafta sonra görücem 28 haftalık oluyoruz ozaman inş..  :muzz: :muzz:

burcum

angel geçmiş olsun canım
özgecim sağol
yeşimcim  :opucuk:
nazancım çıkmıştım görmemişim yazdığını merhaba canım
kızlar ben giremiyorum 2-3 gündür doğru düzgün siteyi birbirine sokanlar kim
yeşimimizi kim kızdırmış bakayım  :caca:  :violent1: