2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

banucum selam canim  prensesler nasil    :opucuk:   yesimcim   nasilsin bitanem pasamiz nasil annesi ,ozgemmmm bebemm    :love9:   :love9:  hosgeldin canim yaaaa az once okudum forummaaaa neler olduu beeeeaa cok sinir oldum      :cildir:   kendilerini birsey saniyor bazilari yaaaaaa   :violent1:

Ada-beste-banu

cannımcım yeter mi daha göndereyim mi? merak ettim kıss napcan bakiiim  :k06:

tılsım

hakketen hee bizden ukela yok sanırım forumda valla benim hayat tecrübem yaş 24 ama bazı şeylerde belki çoğu insanın görmediğini görmüşümdür yaşamışımdır tecrübe öyle bilmişlikle olsaydı benim 9 yaşındaki yeğenimde çok tecrübeli ozaman  :ehi: tecrübeniz kadar konuşun kızlar ona göre yoksa birileri aklınca cıs yapıyo  :toothy10: :toothy10:

tülinim iyiyim canım valla okudum sinir oldum zaten sabahta eşime kızmıştım buda üstüne tuz biber oldu paşamız iyi teyzesi herzamanki gibi hareket çok  :nazar: :k06:  tülinim sen naılsın bebiş nasıl aleynamız nasıl güsellik bunlar yaa aleyna beste maşallah  :nazar:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

yaaaaaaaaa kıssslar bana da anlatın neler oluyor bebem yaaa kim ukalalık yapmış bakim  :caca: :caca:

Tülinim sen nerelerdesin yaaa, özlettin kendini  :love9: :love9:

tılsım

canım sitede bazı arkadaşlar var böyle bilmişlik yapmaya pek bi meraklılar akıllarınca millete tecrübe konuşturmaya çalışıyolar sürekli olan konuları sırf geyik olsun diye açanlar var bi konuyu bi kişi açmışsa 10 kere daha açılıyo aynı konu ve site karışıyo bu sefer bişey demesen bile bide gelip sana bilmişlik yapıyolar benim sayfama yaz yada foto yükle gibi benzeri bi çok şey  :caca: :caca: anlıyacağın dün baya bi gerildik hepimiz

Angel

banucum ben birkac gundur giremedim forumda ama sizi hep takip ettim uzakttan    :k06:   aleyna iyi yesimcim yanida playstation oynuyor yaa kizlar ben az once evin tozunu aldimda yuzum gozum akmaya basladi  simdi aynaya baktimda gozlerimin alti sisti    :sad1:   ari sokmus gibi sisti yaa annemi aradim annemde hemen dru ariyor bakalim ne diyecek.yuzumu suyla yikadim gozlerimin icerisinide suyla yikadim ama nafile sanirim alerji kaptim tozdan ilk defa     :icon_scratch:

ozgem neler yapiyorsun bakalim merak ettim simdi   :D

Ada-beste-banu

:icon_scratch: :icon_scratch: aaa ne oldu ki canım yaaa üzüldüm bak. toza karşı alerjin var mıydı?

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 08 Nisan , 2009, 10:56:52
canım sitede bazı arkadaşlar var böyle bilmişlik yapmaya pek bi meraklılar akıllarınca millete tecrübe konuşturmaya çalışıyolar sürekli olan konuları sırf geyik olsun diye açanlar var bi konuyu bi kişi açmışsa 10 kere daha açılıyo aynı konu ve site karışıyo bu sefer bişey demesen bile bide gelip sana bilmişlik yapıyolar benim sayfama yaz yada foto yükle gibi benzeri bi çok şey  :caca: :caca: anlıyacağın dün baya bi gerildik hepimiz
ba ba ba ba ukalalara bak sen. boşver canik sen onları yaa. kafana takma

Angel

yoktu canim ama sanirim simdi oldu hamilelikten herhalde hasaslastim sanirim toza karsi    :icon_scratch:

Ada-beste-banu

dikkat et can can yaaaa, bakalım doktor ne diyecek. Bizi merakta bırakma  :sad1:

oozge

tülinim alerjı olmussun cnm gozlerınde agırlık fılan varmı

duşa gır bol bol cnm ancak o sekılde atar vıcuttan o tozları. yuzunu yıkama dha cok agırlık verır gozlerıne.
ellerınıde yuzune surme

tılsım

tülinim öp aleynamı yerime  :opucuk:

canım yaa demek alerji başladı sende off bi bu eksik hassaslaştın demekki ama doktoruna mutlaka sor ne zaman gidicektin doktora ihmal etme canım valla yaa kıyamam  :sad1:

Angel

kizlar saolun    :opucuk:  annemi simdi aradim dr ameliyattaymis 15 dakika sonra ariycak  bakalim ne diycek dr.goz damlasi koymadim henuz bakalim dr ne diyecek aslinda birez korku sardi bebege enfeksiyon gecmesin diye bekliyorum suan.ozgem cok dogru soyledin canim dus yapiyim en iyisi iki saatir burnum akiyor alerjiden dolayi .yesimcim biz kadinlarin derdi bitmiyor Allaha sukur,

cumaaya misafirlerim gelicek yemege bende simdiden temizligime basliyim dedim ama nafile camlari sildim perdelerim ahsap tozlarini alamadim bile  burnuma maske koydum toz bebege gecmesin plasentadan diye ama yine olan oldu iste  :dontknow:   sanirim esime temizlettirecem perdelerimi    :toothy10:   ama ben begenmemki onun yaptigi isi   :ehi:  yine ustunden gecerim artik   :k06:   

Angel

annem simdi drla konustu ve dr dediki hemen bir dra gitmelisin diye simdi acik dr yoksa mecbur acile gidicem kizlar beni merak etmeyin   :sad1:

tılsım

tülinim canım çok dikkat et kendine hemen gidin ozaman çok geçmiş olsun bizi habersiz bırakma sakın valla merak ederiz  :sad1: şimdi temizliği falanda unut ayrıca sen iyi ol en önemlisi o