2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Ada-beste-banu

iyiyim can napiiiim, prensimiz nasıl bakalım. yaaa ben baya bir konu geri kalmışım burcunun derdini tam anlayamadım şekercik, en az 5 - 6 sayfa geri gideceğim herhalde HAYIRDIIIIR  :dontknow: :dontknow:

oozge

Ada-beste-banu

Ada-beste-banu

oozge

hosbulduk canımcımm

naber prenses naslll bebıs nasıll ıyımısınız bugun
bı konu ekledım valla senın ıcın ekledım he ilişkiler bolumunde bak bı ara cnm

Ada-beste-banu

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
canım çooook teşeküüüüür ederimm yaaa inan çok sevindim yaaaaa süper bir hediye benim için inan buna şu an sana ne desem bilemiyoruuum yaaaa canımsın çok teşekkür ederim  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:  :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 08 Nisan , 2009, 10:17:46
hosbulduk canımcımm

prenses iyi canım 2 gündür okula (anaokulu) gitmiyordu. bugün ingilizce dersi var diye gönderdim. Annem ve babam geldi de onlarla hasret giderdik. Cimcime çok mutlu.
Sen nasılsın bakalım, yaaaa canım bir şey soracağım bu fotodaki prenses senin mi? bayılıyorum ben bu kıza yaaaa.

oozge

bıtanemmm yerım senı bennnnnnnnnnnn  :love9: :love9: :love9: :love9:

okudunmu hemencıkk yawww
gercı çat pat bende yardımcı olmaya calısmıstım ama bıde arastırayım ıstedım dogru bılgıler vereyım ıstedım. ılk sen geldın aklıma sabah sabah ruyamdamı gordum kıs senı yoksam
inş. faydalı olabılırım cnm
yoksa hıc ama hıc onemlı degılllllllllllllllllll  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

oozge

08 Nisan , 2009, 10:28:19 #1748 Son düzenlenme: 08 Nisan , 2009, 10:30:03 ♥..özqє..♥
Alıntı yapılan: uğurböceğim:)bestem - 08 Nisan , 2009, 10:24:08
Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 08 Nisan , 2009, 10:17:46
hosbulduk canımcımm

prenses iyi canım 2 gündür okula (anaokulu) gitmiyordu. bugün ingilizce dersi var diye gönderdim. Annem ve babam geldi de onlarla hasret giderdik. Cimcime çok mutlu.
Sen nasılsın bakalım, yaaaa canım bir şey soracağım bu fotodaki prenses senin mi? bayılıyorum ben bu kıza yaaaa.

ektik anaokulunu 2 gundur hee hasta fılan degıl ya anneanneyle dedeyle hasret gıdermışsınız ne gusell  :nazar:
ben ıyıyım cnm uykusuzum bırascukk okdr  :suclu:
fotodakı bnm yıgenm cnm  oda bnm mınık prensesımmm
ben bekarım henuz  :suclu:

Ada-beste-banu

önemli olmaz olur mu canımcım ben şu anda uçuyorum inankiii yaaa beni çok mutlu ettin  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
gönderdiğinin yazının çıktısını alacağım tekrar tekrar okuyacağım benim form arkadaşımın ilk hediyesi diye de saklayacağım valla. Bundan güzel hediye mi olur kıııısssssss, süpersin valla. Kesinlikle faydalı olacaktır tatlım yaa

tılsım

Henüz bekar inş.. yakında evericez kendisini  :k06: :amin:

ya kızlar ne oldu dün sayfaları okudum ortalık karışmış özge yaa aramızda bazı ukalalar var sanırım  :tongue3:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

oyyyy cnm bu neki yaaaa

bana bestenın fotolarını gonderırmısın bısı yapıcamm
buna dha cok sevınceksın emınım  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

ama ozelden msj at buraya degıl

Ada-beste-banu

ne olmuş ki canımcııım niye karışmış

Ada-beste-banu

ok
Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 08 Nisan , 2009, 10:31:55
oyyyy cnm bu neki yaaaa

bana bestenın fotolarını gonderırmısın bısı yapıcamm
buna dha cok sevınceksın emınım  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

ama ozelden msj at buraya degıl

deneyim inşalla olur

oozge

neeeeeee ukeeeeeeelaaaaaaaamııı  :toothy10:

aaaa bızden ıyı ukelamı olur yesımım yaaaaaaaa bız ukalayız kımse degılll aaaa lutfennnn
senın hayat tecruben varmı bakayım hem heeeee
tecruben kdr konus bu forumda  :toothy10: :toothy10: