2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

hoşgeldin nazancım bizler iyiyiz sen nasılsın  :muzz:  yeşimcim evet canım çok seviyo okulunu 23 nisan da geliyo onun hazırlıklarıda var bir telaş bir telaş sorma  bide teyzesi ece diye bi kız arkadaşı var onlada dans edecekler miş eşleşmişler yani zaten kızarıyo ondan bahsedince ay çok garip birduygu benimkide oğluşum büyüyor   :love9:   ehi:   :hieyt:

nazan

nazan

bugun nıye kımseden ses soluk ıkmıyor acaba ???

oozge

bugun forum cok agırdı sorunluydu yanı kımse foruma gıremedı gırmeyı basaranda msj atamadı
oyuzden cok az msj sayısı bugun nazancım

burcum

kızlar sağolun ya çok destek oluyorsunuz gerçekten inşallah üstesinden gelicez gülşencim tansiyonun çok normal benim hep 10 a 6 hamilelikte vucüt kasılma yapmasın diye tansiyon düşüyor ve 10 a 6 çok iyi eğer yüksek çıkarsa endişelen ki inşallah hiçbirimizde çıkmaz özgecim yeşimcim gülşencim vallahi sağolun destekleriniz için uğurböceği gözün aydın buarada kızlar ya ben annemle hiç anlaşamıyorum zaten anlaşamıyordum offff sinirlendiriyor beni kızınca da üzüyorum onu sonra da kendimde üzülüyorum sürekli görüşmek de iyi değil bir yerde ya ALLAH başımızdan eksik etmesin büyüklerimizi ama çok karışılınca da hele hele daha yeni evliyim kendi kararlarımı kendim almak istiyorum karışılmasın herşeyime istiyorum çok müdehale ediyor mesela benim çalışma gibi bir zorunluluğum yok şimdşden torunuma ben bakıcam diyosanki hergün görüşücekmişiz gibi ya da hergün torununu ona bırakıcakmışım gibi  :'(  :honk: of ne yapacağımı bilmiyorum ay bende hep sorun yazıyorum size yaaa  :y25:

nazan

oozge

burcucum olurmu oyle sey yazıcaksın tabı hem hamılelıgın verdıgı psıkolojı vr snde hemde bız burda bıtek ıyı gun dostu degılız unutma bunu  :icon_thumright:
dusunme sen sımdı bunları rahat rahat gecır su hamıslıgını al sag salim kucagına bı yavrunu bakalım ogunler nelerı gosterıcek cnmmm

burcum

sağol özgecim ya valla nasıl rahatlıyorum buraya girince moral buluyor insan enazından seni anlayan birileri oluyor dertleşiyorsun ALLAH ım hepimizin yardımcısı olsun her konu da

(gülşen)

:love9:  güzel annişler güünaayyydııınnn   :love9:  :hieyt:

oozge

Alıntı yapılan: burcum - 08 Nisan , 2009, 00:38:49
sağol özgecim ya valla nasıl rahatlıyorum buraya girince moral buluyor insan enazından seni anlayan birileri oluyor dertleşiyorsun ALLAH ım hepimizin yardımcısı olsun her konu da

BIZDE OYLEYIZ VE BICOGUMUZUN BURDAKI ARKADASLARINDAN HARIC ARKADASI YOK.
BURDA SANAL GIBI GRUNSEDE SANAL DEGILIZ OYUZDEN BAGLIYZ BURAYA VE ARKADASLARIMIZA
AMİNN İNŞ. CNM BUARADA :amin: :amin:

tılsım

günaydın canlarımm

gülşencimm özgemmm
burcum  :opucuk: :opucuk:

nasılsınız bugün kızlarrr

burcum tabiki birbirimize destek olucaz her konuda sadece güzel şeyleri değil yaşadığımız üzüntülü durumlarıda paylaşıcaz hep birlikte  :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

selam kizlar nasilsiniz ya sizde simdi saat kac bizde saat aksam 4.45 geciyor

Ada-beste-banu

Canlar Günaydın  :flowers:
Yuppi Tülin gelmiş, nerdesin bakiiiiiim sen  :caca: :caca: özledik valla

Ada-beste-banu

yeşimim canım sen nasılsın bakim bugün  :flowers:

tılsım

selam kızlar tülinim nerelerdesin yaa özledik valla nasılsın bebişimiz nasıl

banucum sen nasılsın

tülinim saat şuan burda 10:20 geçiyor