2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

zehracım canım ben özel dersler veriyorum yazın mesela ud dersi veriyorum çünkü bn 15 senedir ud çalıyorum artık profosyyonel olarak nota dersleri herşeyi veriyorum  :k06: dediğin gibi bayanlar için öğretmenlik güzel bi meslek tatli var zamanı belli saati belli ve yazın bile maaşını alabiliyosun çok avantajları var o zaman doğum bi geçsin ben değerlendiriyim bunu çok sağol canım bana destek verdin  :opucuk: :muzz: :muzz:

nazancım merak ettik nasıl 4.ayda öğrendin yani hamiş oldunu farkedemedinmi  ::)

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

evet ya nasıl olmuş.... kızlar bende 1 ay görmüşüm üstüne doktorum dedi ultrason sonucu öyle gösteriyor dedi çok şaşırdım doğrusu  :ehi:   

Ada-beste-banu

slm canlar ooooo sohbet almış başını gitmiş  :k06:
yeni arkadaşlar katılmış aramıza HOŞGELDİNİZ arkidişler  :k06: :k06:

tılsım

gülşencim hadi seninki bi ay ama 4 ay gerçekten çok merak ettim ama nazan kayboldu sanırım en heyecanlı yerinde  :k06:

bancum nerdesin bakem senee  :caca: :caca: :ehi: muhabbet aldı gidiyo

(gülşen)

evet doğrusu bende çok merak ettim kızzz  :ehi:  :ehi:

tılsım

bende valla çok ilginç geldi bana  :k06: :k06: ay ne meraklıyız hee  :toothy10: :toothy10:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 03 Nisan , 2009, 15:28:52
gülşencim hadi seninki bi ay ama 4 ay gerçekten çok merak ettim ama nazan kayboldu sanırım en heyecanlı yerinde  :k06:

bancum nerdesin bakem senee  :caca: :caca: :ehi: muhabbet aldı gidiyo

canımsın yaaa arkidişler geldi birden baskın yaptılar bana, yeni gittiler anca girebildim.  :k06: :k06:
ayyyyyy çok vurma ne oluuuuuuuuuuuuur  :amin:

tılsım

hee hadi affettim bebiş için vurmıcam sana  :ehi: :ehi: arkadaşların gelmiş mazeretin var affettik bu seferlik  :k06:

Ada-beste-banu

teşekkür ederim bebeşiiiiiiiiiiiim, ooh be ucuz atlattık yani. meleğim sağolsun   :love3:  :love3:
sen nasılsın tatlışşş

tılsım

:k06: :k06: vzaten meleğin hatırına kurtardınn  :k06: :k06: :opucuk:

canım bende aynı yaa vakit geçmek bilmiyo patrona mail attım maaşları havale yapması için maaşımızı bile biz istiyoruz umrunda değel  :tongue3:

Ada-beste-banu

Vay vayrum vayyy nasıl yaaa, maaşları kendiniz mi istiyorsunuz  :toothy10: :toothy10: hayret bir şeyyy

tılsım

bu adam böyle yapmazdı son bi kaç aydır geç yapıyo mecburen hatırlattım bende yoksa pazartesiye kalıcak para yok zaten kızım çeşit bunlar yaa  :icon_pale:

Ada-beste-banu

hakkaten yaaaa şaka gibiler vallllaaa  :caca: :caca: :caca: versinler benim arkadaşımın maaşını aaa  çok ayıp yaa
Bu arada canım Tülin nerlerde yaaaa kaç gündür yok merak ettim valla  :icon_scratch:

tılsım

şaka gibiler valla verin paramı yaa bağırıcam şimdiii  :caca: :ehi: :ehi:

canım valla tülinden hiç haberim yok bugün bi ara girdi foruma ama bişey yazmadı sanırım hemen çıktı manide kapalı zaten bi buraya göre açtımı sabaha denke geliyo onlarında akşamına

(gülşen)

canlarrrrr  çoookkkk sıkıllldıııımmmm  bitürlü akşam olmak bilmedi   :cussing: