2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

Alıntı yapılan: (gülşen) - 03 Nisan , 2009, 10:46:39
banucum günaydın  canım  :love9:  burcu bende diyorum ki bugün erkenci bu kız  :k06: uykusu kaçmış heralde yada bebiş uyutmamış

babamızı işe geçirelim dedik bugün  :ehi: hergün kalkamadığımız için

tılsım

banucum haklısın son günlerde geçmediğini duymuştum ee normaldir kavuşma yaklaştıkça zaman geçmez olur bakalım biz ne yapıcaz ben heralde çatlarım çok sabırsızım zaten  :k06: :k06:

korku ve heyecan olmasıda normal bizim şimdi ilk bebek ne olduğunu anlamıyoruz cesur yürek gibi gidicez doğuma  :ehi:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

su

evet hiç sormayın ya neyseki çıkıyorum zaten işten
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Ada-beste-banu

iyi yapmışsın canım arada bir kocişleri geçirmek lazım  :ehi: :ehi: :ehi:

tılsım

evde olmak güzel olmalı

su ne güzel benim yerimede evde olmanın keyfini çıkar ben daha burdayım uzun bi süre  :y25:

burcum

ALLAHIM HEPİMİZE GÜZEL DOĞUMLAR YAZSIN SAĞLIKLA SAĞLIKLI YAVRULARIMIZI KUCAĞIMIZA ALMAK NASİP ETSİN  :amin: Bugün cuma ya duamızı da ettik

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: su - 03 Nisan , 2009, 10:56:29
evet hiç sormayın ya neyseki çıkıyorum zaten işten

canım yaa ne zaman çıkacaksın işten. Ne kadar zalim amirler var yaaa

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: burcum - 03 Nisan , 2009, 10:57:50
ALLAHIM HEPİMİZE GÜZEL DOĞUMLAR YAZSIN SAĞLIKLA SAĞLIKLI YAVRULARIMIZI KUCAĞIMIZA ALMAK NASİP ETSİN  :amin: Bugün cuma ya duamızı da ettik

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

su

canım bir ay kala düşünüyorum 4 ay iznimi kullanıcam daha sonra geri dönmiyecem

Ada-beste-banu

suu canııım sen nerde oturuyorsun, nerde çalışıyorsun

su

diyarbakır da canım otomotiv firmalarını bilirmisin araba satılan  plazalar orda çalışıyorum

tılsım

duamız kabul olsun inş..  :amin: :amin: :amin:

of inş.. bende çalışmam yaa şu kociş durumları bi düzeltse bende bebeğime evde oturup bakıcam inş...  :amin: :amin:

su canım işin keyiflidir heralde ben arabalara inanılmaz meraklıyım  :muzz:

Ada-beste-banu

kııııııız bende Diyarbakırdayııııım, aaaaaaaa çok şaşırdım yaaaa. migros tarafında mı
Bende vilayette oturuyorum, ayyy çok heyecanlandım valla

su

ben artık bıktım 5 yıldır aynı iş daha önce yani bekarken satışa bakıyodum evlendikten sonra bıraktım satışı sigorta departmanına geçtim hani şu araçlara yapılan kasko trafik poliçeleri var ya onları yapıyorum

banucum ciddimisin izmir diye biliyodum

(gülşen)

kızlar hakketten sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum  :love9: keşke aynı şehirlerde olsaydık ay ne güzel bebişleri alır ev gezmelerine giderdik birbirimize  :k06:  :k06:  :muzz: