2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

günaydın banucumm

çıtır gelinler muhabbette  :k06: :k06: :k06:

sen nasılsın canımcımm

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

iyiyim cancağızım, muhabbet almış başını gitmiş maşallaaaaaaaaaaah

burcum

iyiyiz teyzeleri kızımla uyku modundayız erken kalktık bugün babamızı geçirdik kelebeğim uyudu bile tekmelemediğine göre  :ehi:

burcum

bu arada bizim de 18 haftamız kaldı nasipse  :amin:  :nazar:

su

iyiyiz banucum sen nasılsın artık songünlerin bayagı agırlaşmışsındır sen bestem nasıl öpüyorum onu

burcu sana bi özeniyorum ki sorma keşke bende evde olsaydım işyerinde artık patlıyorum ve sinir oluyorum benim gerizakalı patronumdan dün izin istedim kontrole gidicektim izin vermedi ne yapıcam bilmiyorum sinir oldum ama üstüne patronumda aynı zamanda avukat bide hak hukugu benden ii biliyo
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: burcum - 03 Nisan , 2009, 10:40:27
bu arada bizim de 18 haftamız kaldı nasipse  :amin:  :nazar:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: az kalmış canım yaaaaa, Allah yardımcın olsun hepimize kolay doğumlar nasip etsin inşallllllaaaaah
Burcucum bugün iyisin dimi.

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: su - 03 Nisan , 2009, 10:41:57
iyiyiz banucum sen nasılsın artık songünlerin bayagı agırlaşmışsındır sen bestem nasıl öpüyorum onu

burcu sana bi özeniyorum ki sorma keşke bende evde olsaydım işyerinde artık patlıyorum ve sinir oluyorum benim gerizakalı patronumdan dün izin istedim kontrole gidicektim izin vermedi ne yapıcam bilmiyorum sinir oldum ama üstüne patronumda aynı zamanda avukat bide hak hukugu benden ii biliyo

Canım benim bugün sabah uyandığımda ellerimin ve ayaklarımın çok şiştiğini gördüm. Ellerimi açamıyorum resmen çok ağrı yapıyor.
Nasıl izin vermez yaaaaa böyle saçmalık mı olur?  Bu adam evli mi, çocuğu var mı can

su

evli bir çocugu var ve karısı da hamile her gün doktorda diye bilirim
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

(gülşen)

banucum günaydın  canım  :love9:  burcu bende diyorum ki bugün erkenci bu kız  :k06: uykusu kaçmış heralde yada bebiş uyutmamış

Ada-beste-banu

Günaydıııın canımcım  :flowers: nasılsın tatlış

tılsım

su canım bu hamilelik nasıl izin vermiyo anlamadım ne olucak 2 satten sanki zengin oluyolar  :caca:

burcum uyuttun bebeği yanee  :k06: :k06: 18 hafta hadi hayırlısı bakalım

tılsım

banucum az kaldı canım yaa inş. yakında bu şişliklerdende kurtulucaksın bebeğin doğunca  :k06:

burcum

Alıntı yapılan: su - 03 Nisan , 2009, 10:41:57

canım ne olursa olsun doktora kontrole gidiceksin izin vermesi lazım ne biçim insan bunlar ya avukat olursa olsun senin de hakların var keyfi gitmiyorsun ki ALLAH kurtarsın seni o gerzeğin elinden zaten iyi bir işveren olsaydı böyle davranmazdı

Ada-beste-banu

evet az kaldı ama günler geçmiyor sanki canımcım.  Birde heyecan ve korku var bugünlerde.   :'(  :'(

(gülşen)

kızlar bunların hepsi aynı hepsinin köküne..... neyse yaaa  tutar falan boşverin sıkmayın güzel canınızı ve bebişlerinizi  :k06:  :binkybaby: