2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

yeşimcim katılıyorum sana cesaretin içinde kutlarım canım   :hello2: uyuştursalar bile yinede önceki sancıyı çekiyorsunuz sanırım önemli olanda doğum anını beklediğin sancı hani dakikaları tuttuğunuz suyun gelmesine kadarki an   

Ada-beste-banu

canım zaten doymadan kalkacaksın sofradan ama yemek yedikten 1 yada 1.5 saat sonra tekrar hafif şeyler ye. Yatarken yememeye çalış çünkü çok rahatsız ediyor. Ben besteme hamiş iken senin gibi çok iştahsızdım yemek yiyemiyordum ama bu hamişliğim çok farklı  :nazar: :nazar: iştahım açıldı yaaaw.
doktorum günde 6 öğün beslen diyor ama ben abartıyorum galiba. Gerçi daha 10 kilo aldım. Bakalım bu son ayımız yaaa 29 günümüz kaldı ama umarım çok kilo almam.

tılsım

Kızlar ben çok tatlıya ve özellikle çikolataya düşkün oldum akşamları illaki çükolata yicem yemezsem kriz geçiriyorum  :binkybaby:

su canım hayırlısı hepimiz için  :amin:

gülşencim sağol canım en sağlıklısı normal doğum o yüzden ondan yanayım mecburiyet olmadığı sürece sezeryana hayırrr  :ehi: :ehi:sancı çekilmiyomuş epiduralde hissetmiyomuşsun tabi bide hastaneye ne zmn gittiğine bağlıdır muhtemelen ama kasılmalar hissediliyomuş öyle duymuştum

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

tılsım

ay kızlar ben yiyorum ama nereme kilo alıyorum çözemedim yaa hiç belli değil aynı ben sadece karnım şiş  :dontknow: çalışan insan 6 öğün beslenemiyo ne yazıkki anca akşamları arka arkaya tıkınırsan oda iyi değil zaten  :sad1:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 01 Nisan , 2009, 11:50:35
Kızlar ben çok tatlıya ve özellikle çikolataya düşkün oldum akşamları illaki çükolata yicem yemezsem kriz geçiriyorum  :binkybaby:

su canım hayırlısı hepimiz için  :amin:

gülşencim sağol canım en sağlıklısı normal doğum o yüzden ondan yanayım mecburiyet olmadığı sürece sezeryana hayırrr  :ehi: :ehi:sancı çekilmiyomuş epiduralde hissetmiyomuşsun tabi bide hastaneye ne zmn gittiğine bağlıdır muhtemelen ama kasılmalar hissediliyomuş öyle duymuştum

canımcım aynen bende çikolota hastası oldum valla. çok yiyorum yaaa. diyorum ya geceleri sırf çikolata veya tatlı bir şeyler yemek için uyanıyorum.  :ehi: :ehi:  bebişlerimizi çikolata gibi tatlı olsun inşallah.  :muzz: :muzz: :muzz:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 01 Nisan , 2009, 11:52:35
ay kızlar ben yiyorum ama nereme kilo alıyorum çözemedim yaa hiç belli değil aynı ben sadece karnım şiş  :dontknow: çalışan insan 6 öğün beslenemiyo ne yazıkki anca akşamları arka arkaya tıkınırsan oda iyi değil zaten  :sad1:

evet canım çalışınca olmuyor. ben izine ayrıldıktan sonra yemeğe başladım zaten. Çalışırken anca 3 öğün besleniyordum.

Ada-beste-banu

Canlar bana müsade. Bestemin 23 Nisan gösterisi için kıyafet almaya gideceğim kendinize iyi bakın.

su

ya bende acayip tatlı yiyiyorum ve çikolata yeşimcim bende sen gibi düşünüyorum kız sadece karnım çıkıyo arkadan baksan hamile demezsin geceleri neler yedigimi bil bilseniz abartıyorum resmen

güle güle canım görüşürüz
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

(gülşen)

Ada-beste-banu

Sağolun canlar
Gülşencim sende oğluşunu öp yerime

(gülşen)

kızlar bende sizin gibiydim oğluşta doğumdan sonra kilo en fazla 1 2 hafta kalıyo sonra yine genç kızgibi geziniyoruz bundada öyle olurum heralde yine belli olmaz tabi   :k06:  

tılsım

banucum evet anca 3 öğün besleniliyo gerçi ben yanımda en azından meyve getiriyorum ama oda 1 kerelik gün içinde

tamam banucum kolay gelsin size bestemizide öp bizim yerimize :opucuk:

su canım sendemi aynısın evet sadece karnım var benimde nereye gidiyo bu kadar yenilen çözemedim hiç bi genişleme yok arkadan bakınca bende hamiş değil gibiyim bende geceleri çok yiyorum bide abur cubur

tılsım

gülşencim aslında çok güzel bişey yani eskisi gibi olmak doğumdan sonra genç kız gibi olmak benim bi tanıdığım doğurdu zaten etli butluydu bide kızı oldu nasıl yayıldı şimdi doğumda bile gitmemiş öyle fazla bizim öyle olmıcak en azından inş..  :muzz:

(gülşen)

şanslıyız bu konuda  :ehi:  kuzenim spora başlamıştı bunun yüzünden benide kıskanıyodu anlat şunun sırrınıdiye başımın etini yiyordu..  halbuki yapı meselesi  bünyeyle alakalı zaten benim kocişte kiloyu hiç sevmiyo  :k06:  şanslıyız yani bu konuda allahımıza şükürler olsun   :hieyt:

tılsım

kesinlikle canım yapıylada çok ilgisi var bünyesi farklı herkesin benim kocişte sevmiyo kiloyu zarif olduğum için aşık olmuş bana öyle der hep  :k06: şanslıyız allaha şükürler olsun  :basardim: :basardim: