2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

sağol teyzesi benim oğluşumda iyi çok şükür baya bi tekmeliyoruz dönüyoruz içerlerde  :ehi: :ehi: :nazar:

banucum nasılsın canım bestenin fotosu çok tatlı maşallah  :nazar:

kızlar normal doğum imkanınız varsa sezeryan düşünmeyin bence su benimde ilk bebeğim biliyosun ama normal doğum gibisi yok her yönden çok önemli ilerisi için bile mecbur olmadıkça sezeryana yanaşmayın diyorum ben banucum senin durumun hariç  

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

iyiz çok şükür iş güç işte ne olsun demek sezeryan düşünüyorsun sağlık olsun canım benimde sezeryan ama korma hiç korkulacak gibi değil ben 2.günde ayağa kalkmıştım   :nazar:  

tılsım

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: su - 01 Nisan , 2009, 11:23:38
bende sezeryan düşünüyorum benim ilk ama çok korkuyorum o yüzden

hayırlısıyla allah kucagına almayı nasip etsin
Canım benden sana tavsiyem herşeyin normal giderse normal doğum yap derim. korkma, şimdi herşey kolaylaştı, epidural doğum yaptırıyorlar, canın yanmıyor tatlım. Ama en iyisini sen bilirsin tabi. sonra pişman olmanı istemem.

su

yeşim cim inanılmaz korkuyorum yapamam normal ben

epidural tavsiye etmiyolar ama bakalım bi ozaman gelsinde
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 01 Nisan , 2009, 11:27:48
sağol teyzesi benim oğluşumda iyi çok şükür baya bi tekmeliyoruz dönüyoruz içerlerde  :ehi: :ehi: :nazar:

banucum nasılsın canım bestenin fotosu çok tatlı maşallah  :nazar:

kızlar normal doğum imkanınız varsa sezeryan düşünmeyin bence su benimde ilk bebeğim biliyosun ama normal doğum gibisi yok her yönden çok önemli ilerisi için bile mecbur olmadıkça sezeryana yanaşmayın diyorum ben banucum senin durumun hariç  
günaydııın canımcım, bende herzaman normal doğum taraftarıyım. Benim mecburiyetim olmasa asla sezeryanı düşünmezdim.
prensimiz çok hareketli  :nazar:,  benim meleğimde çok hareketli yaaa, dün gece resmen uykumdan uyandım çok fena tekmeledi, "Anne kalk çikolota ye " dedi  :ehi: yedim rahatladık valla.  :ehi: :ehi: :ehi:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: su - 01 Nisan , 2009, 11:31:39
yeşim cim inanılmaz korkuyorum yapamam normal ben

epidural tavsiye etmiyolar ama bakalım bi ozaman gelsinde

neden epidurali tavsiye etmiyorlar canım. Doktoruna sordun mu tatlış.

Ada-beste-banu

su

canım benim annem ebe o söyledi hissetmedigin için çok zorluyosun parçalanıyomuşsun

(gülşen)

iyiyiz bugün sen nasılsın canım  :love9: yine bebiişler kıpır kıpır  :nazar: canım ya geceleri bende çok acıkıyorum ama kalkmıyorum benim iştahsızlık gibi bir preblemim var malesef yani hamileliğimi tadında yaşayamıyorum

Ada-beste-banu

hııım anladım canım. Tabi sen bilirsin ama iyi düşün can can

tılsım

su canım korkutma kendini bence bu kadar hayırlısı ne ise o olsun ama normal düşün derim ben

kızlar epidural doğumu aslında herkeze yapmıyolarmış yani her vücut buna elverişli değil testleri vartmış önceden yapılması gereken çok iyi araştırın beni doktorum uyardı ve bi kaç profosör

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: (gülşen) - 01 Nisan , 2009, 11:38:35
iyiyiz bugün sen nasılsın canım  :love9: yine bebiişler kıpır kıpır  :nazar: canım ya geceleri bende çok acıkıyorum ama kalkmıyorum benim iştahsızlık gibi bir preblemim var malesef yani hamileliğimi tadında yaşayamıyorum

canım benim yaa. Ben acıkmıyorum ama gece belli bir saatte (4.30) sürekli tatlı bir şeyler yemek için uyanıyorum. yemessem rahat edemiyorum, resmen çikolata veya tatlı bir şeyler yemek için uyanıyorum.

su

(gülşen)

hayatım ben resmen acıkıyorum acaba akşam  tam doymadan mı  kalkıyorum çünkü bebiş için erken gibi geliyor yanlış mı biliyorum acaba  :icon_scratch: