2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: Angel - 30 Mart , 2009, 11:09:15
hosgeldin banucum nasilsin bestem nasil annesi    :love7:

canim yaa birsey olmadi sadece aniden moralim bozulmustu uyukusuzluktan  herhalde   :opucuk:

Aman aman bak kendine dikkat et canım ya. Uykunu al bu günleri çok arıyacağız, sabahlara kadar uykusuz geceleeeeeeeeer :k06: :k06: Ama keyifli olacak sanırım. Bestem iyi bugün okullar tatil yaa evdeyiz meleğimle. Senin fıstık kuzun nasıl Öptün mü Aleynacığımı benim yerime  :opucuk:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: su - 30 Mart , 2009, 11:11:20
ÇOK ŞÜKÜR İYİYDİM CANIM BANU BÖYLE BİR GAZ SANCISI NASIL OLUR YA İNANILMAZ ŞİDDETLİ

ÖYLE YAPICAN VE Bİ DAHA KURU FASULYE ASLA YEMİYİCİM HAMİLELİĞİMDE HİÇ YEMEDİM GEÇEN GÜN FAYDALI Bİ YEMEK DİYE YARIM TABAK ODA AZ BİŞEY YEDİM YEMEZ OLAYDIM

Hayatım seni anlayabiliyorum benimde çok gaz sancım oldu. Fasulye yaparsan bir daha içine kimyon koy kimyon gazını alıyor canım

Ada-beste-banu

Angel

:k06:   bak simdi  opuyorum    :opucuk:   :k06:  tamam optum yaw nasilda tatliymis teyzesi     :k06:    :nazar:   kuzum benim ozlemisim bugun okulu vardi cok ozlemisim kizimi    :love7:   :love9:   yanimda suan kitap okuycakmis hanim efendi    :k06:   :nazar:   okusun bakalim   :D

tılsım

günaydınn iyiyim canım biraz uykum var okadar  :tongue3: uyukluyorum geldiğimden beri  :sleepy1: :sleepy1:

tülinim benim yerimede öp aleynamı kokla bide tabiki maşallah ona kitap okucak demek okusun inş.. hep sever kitapp okumayı

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: Angel - 30 Mart , 2009, 11:15:31
:k06:   bak simdi  opuyorum    :opucuk:   :k06:  tamam optum yaw nasilda tatliymis teyzesi     :k06:    :nazar:   kuzum benim ozlemisim bugun okulu vardi cok ozlemisim kizimi    :love7:   :love9:   yanimda suan kitap okuycakmis hanim efendi    :k06:   :nazar:   okusun bakalim   :D

Ayyyy şöyle kokulu kokulu mıncıra mıncıra öpseydin tatlışımı  :opucuk: yerim ben onu tatlı olmaz mı annesiiii.
Okullar burada bugün tatil, bende kuzucuğumu parka götüreceğim, eğlensin biraz canım. Dün seçim felan derken sıkıldı yavrum. ayyy ben onun kitap okumasını yerim. benim kuzuda kitap hastası.

Angel

:D  tamam yesimcim senin yerinede operim hatta burdaki butun teyzelernin yerinede operim     :opucuk:  evey yesimcim masallah kitap okumayi cok seviyor dun aksam gec yattiydi ve kitabini okuyamadi  cok uzulmustu ama simdi  acisini cikartiyor    :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:  yatmadan okusun dedi    :nazar:    :love7:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 30 Mart , 2009, 11:17:07
günaydınn iyiyim canım biraz uykum var okadar  :tongue3: uyukluyorum geldiğimden beri  :sleepy1: :sleepy1:

tülinim benim yerimede öp aleynamı kokla bide tabiki maşallah ona kitap okucak demek okusun inş.. hep sever kitapp okumayı

geç mi yattın canım benim. Keşke izin alsaydın evde dinlenirdin.

tılsım

maşallah tülinim  :nazar: :nazar:kitap okuması çok güzel bişey yetiştirir kendini genel kültürde okul kadar önemliii öp valla yerimize  :opucuk:

sorma banucum geç yattım seçim sonuçlarını idnledik kocişle 1,5 a kadar şimdide uyukluyorum  :sleepy1: :sleepy1:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

canim yaa kiyamam sana   bu aksam erken yatarsin bi guzel uyukunu alirsin canim   :opucuk:  banucum bebis nasil bugun   :binkybaby:   

Ada-beste-banu

canım ben daha yarım saat önce uyandım, yeni kahvaltı yaptım. şu an kıpır kıpır tabiiiii sütleri götürdü kuzucuk keyfi yerinde. Gece mide yanlarım oldu bir de sol bacağım kasılıyordu, oturdum  :crybaby2: :crybaby2:
Eşim ne yapacağını şaşırdı valla. Onada üzülüyorum sabah erkenden işe gidecek bir de benimle uğraşıyor diye. onun haricinde iyiyim tatlım

Angel

afiyet bal seker olsun  ikinizede    :hungry:     demek yine miyde yanman oldu canim pki simdi gectimi gecmis olsun bacaginda kasiliyordu demek canim benim yaa kiyamam sana   :opucuk:  insallah aksama tekrarlamaz yine   :opucuk:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: Angel - 30 Mart , 2009, 11:34:34
afiyet bal seker olsun  ikinizede    :hungry:     demek yine miyde yanman oldu canim pki simdi gectimi gecmis olsun bacaginda kasiliyordu demek canim benim yaa kiyamam sana   :opucuk:  insallah aksama tekrarlamaz yine   :opucuk:
inşallah canım yaaa.

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 30 Mart , 2009, 11:24:50
maşallah tülinim  :nazar: :nazar:kitap okuması çok güzel bişey yetiştirir kendini genel kültürde okul kadar önemliii öp valla yerimize  :opucuk:

sorma banucum geç yattım seçim sonuçlarını idnledik kocişle 1,5 a kadar şimdide uyukluyorum  :sleepy1: :sleepy1:

Yav yeşimim sen hamile bir bayansın iş verenlerin biraz sana saygı duysun yaaa seni rahat bıraksınlar. Yöneticilerine sesleniyoruuuum  :director: kızımızı rahat bırakın görmüyor musunuz uykusu var aaaaaaaaaa çok ayıp yaaaaa  :cussing: :cussing: :cussing: bırakın evine gidip dinlensin. Sannki kendi zevki için mi uykusuz kalmış devtlet için oy sonuçları için uykusunu feda etmiiiş  :ehi: :ehi:

(gülşen)

kızlar sohpet almış başını gitmiş  :nazar: evet çok şükür seçimide atlattık inşallah hakkıımızda hayırlı olurlar başımıza gelenler  :amin: