2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

evet nagehancim cok dogru soyledin    :opucuk:   yaw  benim esim 5 kilo dogmus   :k06:   tombis bir bebekmis diyordu kayinvalidem    :k06:  ay nasil cikicak bu bebek   rabbim herseyin hayirlisini versin insallah bebeklerimizde saglikli sekilde dunyaya gelirler insallah   :amin:  benim kizim 3.200 kilo dogmustu ama boyu cok uzundu 51 cm dogmustu sanirim pasam dahada uzun olucak    :nazar:   :nazar:   :nazar:  

Angel

benim kociste 180 boyunda bende 157 boyundayim yani esimin yari boyundayim    :k06:  ama yavrularimiz babalarina cekmis uzunluktan    :D

tılsım

nagehancım bencede boy önemli kilo 3.500 gr çok iyi yeterli sağlıklı bi bebek zaten o kiloda olmalı ben de eşimde 3.500 gr doğmuşuz sanırım oğlum bize benzicek ben 1.64 boyundayım eşim 1,77 oğlum uzun olucak baya çünkü benim baba tarafımda hep uzundur bi ben çekmemişim  :tongue3: maşallah hepsine  :nazar: :nazar:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

fıstık

Yeşimcim benimde erkek kardeşim 1.96  :nazar: benim kız dayısına çekerse yandık  :toothy10: :toothy10:

:nazar: :nazar: maşallah tülincim yeterki sağlıklı olsunlar canım  :amin: :amin: :amin:

ben kaçtım tülincim yeşimcim  :opucuk:

bilgisayar gözlerimi çok yoruyo artık daha fazla kalamıcam kendinize ve bebişlerinize iyi bakın güzeller.

Ada-beste-banu

Angel

ayyy yerim ben onun ayisini elini yaw banucum cok tatli bu kizin masallah 41 kere esmer guzeli    :nazar:   :nazar:  gozler suzulmus vaziyette    :k06: 

nagehancim tamam canim sonra gorusuruz   :opucuk:  saglikli olsun bebislerimizde kilo boy onemli degil      :binkybaby:

Ada-beste-banu

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: Angel - 27 Mart , 2009, 13:41:55
ayyy yerim ben onun ayisini elini yaw banucum cok tatli bu kizin masallah 41 kere esmer guzeli    :nazar:   :nazar:  gozler suzulmus vaziyette    :k06: 

sağol canımcım, yeterki parmak ağzında olsun gözleri hemen kayıyor.

Angel

:nazar:   :nazar:  masallah ikinizede anali kizli  , simdi buyumustur  bestem   

tılsım

tamam nagehancım dikkat et kendine bebişler uzun boylu olsun yaa güzel oluyo valla  :toothy10: :toothy10:

ay maşallah bestemize çok tatlı annesi sana benziyo aynı kırk bir kere maşallah  :nazar: :nazar: güzelliğini banucum senden almış  :love9:

Ada-beste-banu

ayyy canım benim çook sağol. bakalım senin prensin kime benzeyecek  :k06: inşallah sana benzer kııııs, bol bol aynada kendine bak güzellik

Angel

:k06:  evet yesimcim oyle diyorlar benim kizda bana benziyor o yuzden    :tongue3:

tılsım

canım benim gerçekler valla çok güzel ben esmer kızları çok severim  :muzz: :muzz:

ay bakalım benim prensim kime benzicek inş.. banada benzesin babasınada  :k06: :k06: kıskanır falan eşim  :k06: :k06: gözleri bana benzesin çok istiyorum ay kızlar zaten sormayın ayna delisiydim iyice ayna kuşu oldum hamiş kaldığımdan beri son 6 aydır sürekli kendime bakıyorum aynada  :ehi: :ehi: canım benim o senin güzelliğin güzel bakıyosun o yüzden benide güzel görüyosun  :opucuk:

evet tülincim kızında aynı sen maşallah aleynamada bestemede nazarlardan saklasın allahım  :nazar: :nazar:

ay kızlar biz güzeliz yetmezmi tabiki yavrularımızda güzel olucaklar :k06: :nazar: :tongue3:

Ada-beste-banu

eee canlar elinde bütün gün aynayla dolaşmak kolay mı?  :ehi: :ehi: düşünsene evde sürekli aynayla gezdğimizi. Gerçi bu bebişler kime benzeyecek bilmiyorum. Bütün gün bilgisayarın başındayız yaaa  :toothy10: :toothy10: