2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Ada-beste-banu

valla canım ya, ya benim kuzucuğum bebişken emzik almadı hiç. Bu yüzden parmak emmeğe başladı. Hala cuk cuk cuk emiyor ama var ya bayılıyorum yaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: Angel - 27 Mart , 2009, 13:01:56
canim benim miyden rahatladigina cok sevindim  benim icimde rahatladi simdi cok sukur biz birbirimiz icin burdayiz canim bilgilenmek icin    :opucuk:   oyle deme neolur  bak    :opucuk:  bugun san ayarin bana    :opucuk:

sağol bitanem yaa, doğru söylüyorsun birbirimiz için buradayız, umarım meleklerimizi bir an önce kucağımıza alırızda fotolarını göndeririz birbirimize, İnternet kardeşi olurlar onlarda :ehi: :ehi:

Angel

:k06:   yesimcim yani toplam 6 kilo aldin degilmi canim    :tongue3:   bende 2.5 kilo 4 ayda    :tongue3:    :suclu:     :k06:

banucum benim kizim emzikle yatip emzikle kalkiyordu agzinda amzik sag elinde iki tane emzik sol elindede iki tane emzikle dolasiyordu  gunduzleri    :ehi:   gece ise yatarken agzinda  ve elinde bir emzik olmadan hayatta uyumazdi   cok cekmistik su emzik yuzunden    :k06:

Angel

:k06:  ay evet interet kardesi  hay banu yaw nasilda aklina geliyor boyle seyler cok guldum    :ehi:

tılsım

inş.. inş.. kızlar internet kardeşi olurlar biz nasıl arkadaş olduk onlarda olurlar  :muzz: :muzz:

evet canım 6 kilo almış oldum çok sevindimmm  :muzz: :muzz: doktor 4-5 kilo daha alırsın biter bu iş dedi çok iyi yaa yeter zaten bana aldım 2 kilo ama nereme onuda bilmiyorum hiç bişey yok bende  :tongue3:

ay kızlar emzik hem iyi hem kötü bıraktırmak sorun bide yaa  :honk:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: canım benim emzik rahat diyorlar. bana çok söylediler emzik ver ağzına diye. Ben ısrarla vermemiştim. Daha sonra verdim kuzucuğum almadı.  :ehi: :ehi: ay yerim ben onu yaaa 4 emzikle dolaşıyordu demek. rengarenk alsaydın bari emzikleri. Cadıııııı Aleynacık, şimdi bıraktı ama dimi. EEEEE büyüdü artık okulda da emzik emdiğini düşünsene ayyyy  :toothy10: :toothy10: ne komik olur.
Ben kuzucuğumdan şüpheleniyorum valla okula başladığında herhalde sıranın altına geçip parmak emecek diye bekliyorum :ehi: :ehi:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: Angel - 27 Mart , 2009, 13:06:19
:k06:  ay evet interet kardesi  hay banu yaw nasilda aklina geliyor boyle seyler cok guldum    :ehi:

Eeeee annişlerine çekerlerse bakmışsın internet kardeşlikleri devam eder. Neden olmasın  :k06: :k06: Ay süper olur valla.

fıstık

kıslar nbr nasılsınız tülincim yeşimcim keyifler nasıl  :opucuk:

valla benim kızı daha hiç elini ağzına götürürken göremedik inşallah emzik falan almaz bende hiç emzik almamışım

yeşimcim demek 800 gr olmuş maşallah  :nazar:

benimkide normalde olması gerekenden fazla çıkıyo inşallah sonuna kadar iyi beslenirde minicik doğmaz

Ada-beste-banu

hoşgeldin canım. kaç aylık oldun canım
Benim doktorumda bebeişin gelişimi 2 hafta önden gidiyor diyoooor

tılsım

merhaba nagehancım iyiyim canım ben çok şükür bebeğimizde iyi teyzesi evet 800 gr olmuşuz  :nazar:

ay inş.. canım iyi beslensinler çok küçükte doğmasınlar çokta iri doğmasınlar doktorum bugün sende iri bi bebek beklemiyorum fazla dedi en fazla 3.500 gr doğucak dedi  :k06: :k06: banada yeter zaten ben ona sonra gül gibi bakarım allahın izniyle :nazar: :amin: :amin:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 27 Mart , 2009, 13:16:22
merhaba nagehancım iyiyim canım ben çok şükür bebeğimizde iyi teyzesi evet 800 gr olmuşuz  :nazar:

ay inş.. canım iyi beslensinler çok küçükte doğmasınlar çokta iri doğmasınlar doktorum bugün sende iri bi bebek beklemiyorum fazla dedi en fazla 3.500 gr doğucak dedi  :k06: :k06: banada yeter zaten ben ona sonra gül gibi bakarım allahın izniyle :nazar: :amin: :amin:
cancazım keşke 3.500 kilo doğsa. 3.500 az değil ki. benim kızım 2.700 kilo  doğmuştu. Doğumdan sonra 2,400 e düştü. Ama çok sağlıklıydı kafasını çok dik tutuyordu ve hallaaaaaaaa dik kafalıdır.  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Angel

:toothy10:   :toothy10:  ayy banuu  valla yerlerdeyim suan kizim bana diyorki anne ne oldu  surekli kendi kendime guldugum icin cocuk sasirdi oda benimle gulmeye basladii   :toothy10:   :toothy10:    valla su emzik konusu cok kotu yaa 3 yasina kadar emdi sonrada gece uyurken yastikta  kan gordum aklim gidiyordu nerdeyse  birde baktimki yavrumun agzinin ici hep kan    :y25:  emzik on dislerini yitiyormus ve o yuzden kaniyordu disleri

neyse dis dru dediki hemen emzigi kesmeniz lazim  bende hemen kestim  cok agladi ama ne yapiyim  sonra alisti cok sukur

simdi ise emzik gordugunde guluyor  unutmuyor o gunleri    :k06:

Angel

nagehancim hosgeldin canim sohbet koyu gelsende katil bize    :k06:   bebislerimize 41 kere masallah benimkide bir hafta onde     :binkybaby:   oyy yerim ben onlari    :love7:   :love9: 

fıstık

uğur beste 32 haftalığım canım ben daha öncede konuşmuştuk senle

Valla benim doktorum öyle 2 hafta önde veya geride diye bişey söylemiyo sadece çok iyi beslenmiş diyo :nazar:

bebeklerin doğum kilosu genetik olurmuş anne baba kaç kilo doğduysa boyu uzunsa doğum ağırlığıda birazda

ona bağlı oluyo dedi.EE ben 1.77 eşim 1.80 normal yaaa  :muzz: :muzz: :muzz:

Yeşimcim 3500 gayet iyi daha fazla olmasına gerek yok önemli olan düzenli olarak kilosu artsın gelişimi iyi

olsun  yeter  :amin: :amin: :amin:

hem boy da önemli bebiş tombiştir ama kilosu azdır boyu kısadır

bebiş vardır kilosu fazladır ama görüntü olarak az gibi görünür boyu uzundur

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: fıstık - 27 Mart , 2009, 13:24:21
uğur beste 32 haftalığım canım ben daha öncede konuşmuştuk senle

Valla benim doktorum öyle 2 hafta önde veya geride diye bişey söylemiyo sadece çok iyi beslenmiş diyo :nazar:

bebeklerin doğum kilosu genetik olurmuş anne baba kaç kilo doğduysa boyu uzunsa doğum ağırlığıda birazda

ona bağlı oluyo dedi.EE ben 1.77 eşim 1.80 normal yaaa  :muzz: :muzz: :muzz:

Yeşimcim 3500 gayet iyi daha fazla olmasına gerek yok önemli olan düzenli olarak kilosu artsın gelişimi iyi

olsun  yeter  :amin: :amin: :amin:

hem boy da önemli bebiş tombiştir ama kilosu azdır boyu kısadır

bebiş vardır kilosu fazladır ama görüntü olarak az gibi görünür boyu uzundur

Evet ya nagehancım pardon yaa. ooo senin bebiş maşallah uzunda olacak gibi.  :nazar: :nazar: