2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 27 Mart , 2009, 12:38:45
hoşbuldum canlarımm

paşamız iyi teyzeleri oğlum 700 gr olmuş boyuda 32 cm olmuş parmağını emiyodu diğer elinide ağzına sokmuştu çok tatlıydı bebeğim yaa bide baş aşağı duruyodu popsu üstte zaten karnımda şişkinliği var çok güseldi  :k06: :k06:

sen nasılsın tülincim bebeğimiz nasıl  :love9:

oy oy oy popişinide gördün yani  :muzz: :muzz:
canım benim yaaa inssan ne mutlu oluyor dimi görünce. Ben her doktora gittiğimde çok heycanlanıyorum. Bende 1 Nisanda gideceğim meleğimi görmeye :hieyt: :hieyt:

Angel

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 25 Mart , 2009, 10:25:44
kızlar bakın kımı eklıyorummmm  :muzz:

banucum eklemistim canimda cok arkalarda kalmis iste benn   

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 27 Mart , 2009, 12:42:53
kızlar yanlış bilgi verdim bebğim şuan 800 gr yanlış yazdımmm  :ehi: :ehi:

çok yoruldum yaa  ::)

uğur böcüğüm sen nasılsın canımmm

sağol canım ben güne çok kötü başladım, midem çok kötüydü senin dünkü halini düşün daha da kötüydü. Ama tülinimin sözünü dinleyip soğuk süt içtim kendime geldim biraz

burcum

yeşimcim ben sana dedim ilerleyen haftalarda kendine daha rahat yer  bulmak için yukarılara çıkıcak diye kasıkların biraz rahatlamıştır kızlar buarada hepinizi öptüm kociş geldi ben kaçıyorum göürüşürz

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: Angel - 27 Mart , 2009, 12:46:27
Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 25 Mart , 2009, 10:25:44
kızlar bakın kımı eklıyorummmm  :muzz:

süpersin hayatım yaaa. gerçekten kuzucuğun sana benziyor  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

banucum eklemistim canimda cok arkalarda kalmis iste benn   

tılsım

canlarım sağolun teyzeleri çok güzeller çok tatlılar allahım hepsini nazarlardan korusun :nazar: :nazar: :amin: o parmaklarını ne güzel emiyodu bi elide ağzında rabbim hayırlısıyla tez zamanda kucağımıza almayı nasip etsin inş.. tülinim dediğin gibi bende çok duygulandım  :y25: :y25: canım inş.. iki hafta çabık geçerde meleğimizi görrüsün bizde merak ediyoruz meleğimizi

oyy yerim ben onun parmaklarını hıçkırıyolarmış evet ne tuhaf dimi  :love7:

uğurböcüğüm popiide gördük çok tatlıydı yavrum yaa çok mutlu olunuyo gerçektende ay heyecanlanmazmı insan bende öyle bi hevesli gidiyoruzki babayla birlikte eşim benden önce giriyo doktorun odasına  :muzz: :muzz:

kızlar bu arada 2 kilo almışımm  :tongue3:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

banucum yaradimi soguk sut    :muzz:    birezde yogurt dene gecmezse annemin oluyordu surekli miyde yanmalari ve soguk sut iyi geliyordu caniim   insallah tum gecer cekilmiyor cunku

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: burcum - 27 Mart , 2009, 12:49:05
yeşimcim ben sana dedim ilerleyen haftalarda kendine daha rahat yer  bulmak için yukarılara çıkıcak diye kasıkların biraz rahatlamıştır kızlar buarada hepinizi öptüm kociş geldi ben kaçıyorum göürüşürz

kendine iyi bak canım iyi gezmeler.  :opucuk:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: Angel - 27 Mart , 2009, 12:49:55
banucum yaradimi soguk sut    :muzz:    birezde yogurt dene gecmezse annemin oluyordu surekli miyde yanmalari ve soguk sut iyi geliyordu caniim   insallah tum gecer cekilmiyor cunku

gerçekten çok işe yaradı canım Allah razı olsun senden,  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

Angel

banucum sendende Allah razi olsun    :opucuk:

burcum hadi bol gezmeler canim dikkat et kendine 

yesimcimm 2 kilocukmu aldin canim    :tongue3:    yine iyi gidiyorsun    :k06:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 27 Mart , 2009, 12:49:50
canlarım sağolun teyzeleri çok güzeller çok tatlılar allahım hepsini nazarlardan korusun :nazar: :nazar: :amin: o parmaklarını ne güzel emiyodu bi elide ağzında rabbim hayırlısıyla tez zamanda kucağımıza almayı nasip etsin inş.. tülinim dediğin gibi bende çok duygulandım  :y25: :y25: canım inş.. iki hafta çabık geçerde meleğimizi görrüsün bizde merak ediyoruz meleğimizi

oyy yerim ben onun parmaklarını hıçkırıyolarmış evet ne tuhaf dimi  :love7:

uğurböcüğüm popiide gördük çok tatlıydı yavrum yaa çok mutlu olunuyo gerçektende ay heyecanlanmazmı insan bende öyle bi hevesli gidiyoruzki babayla birlikte eşim benden önce giriyo doktorun odasına  :muzz: :muzz:

kızlar bu arada 2 kilo almışımm  :tongue3:

Canım benim benim kuzucuğum hala parmak emiyor biliyor musun :toothy10: :toothy10: :toothy10: kocaman oldu (5,5 yaşında) ama öyle bir güzel emiyor ki bayılıyorum. Gündüzleri emmiyor gece yatarken emiyor. şap şap şap diye  :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

ay Allah iyiligini versin banucum ya guldurdun beni    :k06:

Ada-beste-banu

:k06: :k06: her zaman gül can can, gülmeye ihtiyacımız var. Sen beni rahatlattın ya ben sana ne yapsam azdır herhalde.  :opucuk:

tılsım

tülinim 2 kilo almışım doktorda şaşırdı tabiki bende  :tongue3:

burcum iyi gezmeler canım benim  :opucuk:

ay banucum ciddimisin yaa yerim ben onu hala parmak emiyor demek değişik bişeydir heralde ay çok güldüm yaa allahta seni güldürsün  :k06: :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

canim benim miyden rahatladigina cok sevindim  benim icimde rahatladi simdi cok sukur biz birbirimiz icin burdayiz canim bilgilenmek icin    :opucuk:   oyle deme neolur  bak    :opucuk:  bugun san ayarin bana    :opucuk: