2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

angel erken yatıyorsun galiba canım sen uzan biraz koltukta şekerleme yap kızın da oynasın sonra birlikte yatarsınız canım

Angel

:opucuk:  saat aksam 9 da yatiriyorum kizimi bende uzaniyorum yanina  ve ben kizimdan once uyuya kaliyorum   :k06:   ben kizimi uyutacagima o beni uyutuyor   :opucuk:   sabah 7 de kalkiyoruz okula gittigi icin erkekn yatmak zorundayim bende yoksa butun gun cok yorgun okuyorum    :tongue3:

(gülşen)

burcu daha ordamısın kız  :muzz:  neyse kızlar bende kaçar oğluşumun bugün beslenmesi var söz verdim gelecem diye şimdi gözü yoldadır anasınıfına gidiyorda çalışmaktan zaman ayıramıyorum yavruma hade bayyyy  :wave:

tılsım

selam canlarımm ben geldimmmm  :director:

nasılsınız su canım iltifatın için sağol sende çok tatlısın burcum tülinim nasılsınız kızlarrr

doktordan geldimo yüsden bu kadar geciktim  :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: Angel - 27 Mart , 2009, 12:25:34
Alıntı yapılan: burcum - 27 Mart , 2009, 12:21:28
banucum canım angel soğuk süt diyorsa bi dene canım benim başıma hiç gelmediği için birşey diyemeyeceğim sen geldin diye bir yere gittiğim yok kociş mermer fuarına gidicekmiş gel sende dedi olur dedim adamcağız heves etmiş çağırmış gitmesem olmaz şimdi  :ehi:

git tabiyi bizim yerimizede gez kizz   :k06:    temiz hava iyi gelir melegine ve sana   :opucuk:

banucum burda saat 21:25 uyuku gozumden akiyorka kizimda tik yokk  :k06:   birez daha oynasin yavrum malum yarin hafta sonu okul yok izin verdim oynamasina   bestemiz okula basladimi canim   :opucuk:

hayatım bestem anaokula gidiyor, eylülde Allahizin verirse okula başlayacak. Sen kızından hiç bahsetmedin ama. Kaça gidiyor. fotosu çok bu arada.

Angel

hayirli gunler gulsencim  :hello:

yesimcim hosgeldin hadii anlatt pasam nasil annesiiiii   :director:   merak ediyorum cabuk anlat   :D   :opucuk:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: tılsım - 27 Mart , 2009, 12:34:50
selam canlarımm ben geldimmmm  :director:

nasılsınız su canım iltifatın için sağol sende çok tatlısın burcum tülinim nasılsınız kızlarrr

doktordan geldimo yüsden bu kadar geciktim  :k06:

hoşgeldin can
eeeee hadi anlat doktor ne dedi.  :hello2:

burcum

burdayım canım daha gelmedi kocam uyu tabi angel sen bakma bize özellikle bana ben gece 1 de yatıyorum sabah 9-10-11 istediğim saatte kalkıyorum canım

Angel

banucum kizim 5 yasinda okula basladi bu yil sabah 9 gidip 3.30 da bitiyor okulu ismi Aleyna  bana benziyor  kizinda aynii sana benziyor canim cok tatlisiniz masallah   :nazar:  

tılsım

hoşbuldum canlarımm

paşamız iyi teyzeleri oğlum 700 gr olmuş boyuda 32 cm olmuş parmağını emiyodu diğer elinide ağzına sokmuştu çok tatlıydı bebeğim yaa bide baş aşağı duruyodu popsu üstte zaten karnımda şişkinliği var çok güseldi  :k06: :k06:

sen nasılsın tülincim bebeğimiz nasıl  :love9:

burcum

hoşgeldin yeşimcim nasıl geçti doktor paşa nasıl

Angel

Alıntı yapılan: burcum - 27 Mart , 2009, 12:37:40
burdayım canım daha gelmedi kocam uyu tabi angel sen bakma bize özellikle bana ben gece 1 de yatıyorum sabah 9-10-11 istediğim saatte kalkıyorum canım

ohhh ne guzel bol bol dinlende az kaldi prensesimiz izin vermiycek sana boyle yayila yaila yatmayii   :k06:  firsat bula bildiginde uyumaya calis bak tecrube konusuyor    :opucuk:

Ada-beste-banu

5 yaş okul için küçük bir yaş değil mi can? benim kızım 2003 Ekim doğuumlu. senin ki 2002 mi?
Sağol bitanem senin kızın da maşallah çok tatlı  :nazar: :nazar: eeee annesinin kızı diyeceğim ama fotonu koymadın hala

tılsım

kızlar yanlış bilgi verdim bebğim şuan 800 gr yanlış yazdımmm  :ehi: :ehi:

çok yoruldum yaa  ::)

uğur böcüğüm sen nasılsın canımmm

Angel

oyy   oyyy oyyy yerim ben o ellerini demek parmagini emiyordu ha yesimcimmmm      :nazar:   :nazar:   :nazar:   masallah 41 kere yavrumaa oyy yerim ben onuu kizzz   :nazar:   :nazar:  diger elinide agzina sokuyordu demekk     :hieyt:   :hieyt:   :hieyt:  oyle cok sevindimki caniim benim  rabbim tez zamanda kucagimiza almayi nasip eder insallah    :y25:   bak simdi duygulandim iste sanki  bebegimi gormus gibi oldum     :y25:   :y25:   iki hafta cabuucak gecseydi hayirlisiyla     :y25:  bende yavrumu gormek istiyorum .

internetten okudumda benim pasa ruya goruyormus teyzelerii parmagini emiyormus hickiriyormuss   :nazar:   yavrum benim    :y25: