2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

doğru canım size iyi gezmeler rahatına bak  :wave:

burcum

öptüm kızlar sizi iyi ki varsınız bebişlere iyi bakın

Ada-beste-banu

güzellikler GÜNAYDIN
:crybaby2: :crybaby2: benim midem çok kötü yaaa,

Angel

hosgeldin banucum hayirdir  soguk sut ic canim miyden agriyorsa iyi gelir    :opucuk:

burcum

kıyamam ya ne oldu uğurböceği buarada kızlar giyindim kociş de daha gelmedi sizinleyim  :hieyt:

Ada-beste-banu

hoşbulduk can
yaa ekşime var  :crybaby2:
bugün kendimi çok kötü hissediyorum. dediğini yapacağım canım, sen nasılsın

Ada-beste-banu

burcum midemde acayip bir ekşime var canım  :crybaby2:
hayırdır sen nereye gidiyorsun, daha yeni açtım ben

(gülşen)

banucum hoş geldin geçmiş olsun canım  :'( 

Ada-beste-banu

sağol gülşenciim hoşbulduk. sen nasılsın?

Angel

gecmis olsun banucum  insallah iyi gelir soguk sut yaramiyorsa drunu ara istersen

burcum

banucum canım angel soğuk süt diyorsa bi dene canım benim başıma hiç gelmediği için birşey diyemeyeceğim sen geldin diye bir yere gittiğim yok kociş mermer fuarına gidicekmiş gel sende dedi olur dedim adamcağız heves etmiş çağırmış gitmesem olmaz şimdi  :ehi:

(gülşen)

iyiyiz canım o ağrılarla bizde savaşıyoruz ama ne yapalım işte tontişlerimiz için katlanacaz artık dimi  :k06:

Ada-beste-banu

canımsın sağol, bakalım şu an içiyorum geçmezse arayacağım, sen daha uyumadın mı can

Ada-beste-banu

sende de mi var gülşencim. Tabiikide herşey meleklerimiz için, ama benim mide bugün abarttı  :honk:

Angel

Alıntı yapılan: burcum - 27 Mart , 2009, 12:21:28
banucum canım angel soğuk süt diyorsa bi dene canım benim başıma hiç gelmediği için birşey diyemeyeceğim sen geldin diye bir yere gittiğim yok kociş mermer fuarına gidicekmiş gel sende dedi olur dedim adamcağız heves etmiş çağırmış gitmesem olmaz şimdi  :ehi:

git tabiyi bizim yerimizede gez kizz   :k06:    temiz hava iyi gelir melegine ve sana   :opucuk:

banucum burda saat 21:25 uyuku gozumden akiyorka kizimda tik yokk  :k06:   birez daha oynasin yavrum malum yarin hafta sonu okul yok izin verdim oynamasina   bestemiz okula basladimi canim   :opucuk: