2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

buarada büyük resmi nasıl nerden koyuyorsunuz yaaa bende koymak istiyorum  :y25:

fıstık

fıstık

25 Mart , 2009, 23:16:28 #857 Son düzenlenme: 25 Mart , 2009, 23:22:27 fıstık
Büyük resim koymak için yanıt kısmına gir aşağıda ımage yükleme kısmı var ya host it! yazan yere tıkla

ordan browse yazan yere tıklayıp koyacağın resmi seç  stard uploada bas

aşağıda hotling for forums 1 yazanı kopyalayıp yanıt kısmına yapıştır

burcum

maşallah az kalmış senin açılan sayfa da nereye tıklayacağız canım

fıstık

fıstık

Angel

Alıntı yapılan: fıstık - 25 Mart , 2009, 23:15:20
BEN 32 HAFTALIĞIM CANIM  :nazar: :nazar: :nazar:

ayy canim benim git gide azaliyor senin safagin rabbim hepimizede hayirli dogumlar nasip eder insallah  cok az kaldi nagehancim cok azzzzz    :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:       :muzz:   :muzz:   :muzz:   :muzz:   :muzz:    :hieyt:   :hieyt:   :hieyt:   :hieyt:   :hieyt: 

buarada resmin harika canim nasilda yakismis annelik sana 41 kere masallah [/b]

fıstık

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

allahım hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin bebişlerimizi sağ salim kucağımıza alıp koklamayı

nasip etsin :amin: :amin: :amin:

eeeeee nede olsa güzel bi tosbişim dimi :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Angel

ne tosbisi yaw Allah askina incecik fidan gibisin  sen canim benim    :nazar:    esas benim  tosunnnn  tosun oldum gittim    :y25:

fıstık

Yok canım ya ne inceciği valla yürürken nefes nefese kalıyorum herhalde 80 kilo olcam ben

bugünlerde acayip tatlı istiyo canım üf yaaaaaaa

Angel

yee canim vucudunun ihtiyaci var demek ama cok kalorili olanlardan yeme     :hungry:   :hungry:  benim yerimede ye kiz    :hungry:    isilima lop lop et olsun sanada lop lop yag olsunnn   :toothy10:   afiyet bal seker olsun canim  yee

fıstık

yiyorum zaten kocaman bi çikolata yedim az önce herhalde hamileliğim boyunca 2-3 kilo yemişimdir

:toothy10: :toothy10:

burcum

maşallah bebişlere et but olsun bize de doğumdan sonra gidecek kilo olsun

Angel

:ehi:   :ehi:  ye canim ye bak annecigim saolsun bana bir koli almis dun kizim canim istediginde ye dedi bende onlardan birez sana yollayim istersen bir koli avusturalya cikolatasindan     :hungry: