2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

evet canim haklisin hemdi simdiki sartlarda anca iki cocuk yapabiliyor insan sonucda onun ilerisi soz konusu. benim bir kardesim var benden 9 yas buyuk yani yapayalnizdim ben cocuklugumda o yuzden bazende 3 cuyu bile dusunmuyor degilim.ama esimin tam 7 kardesi daha var  o yuzden esim fazla yaklasmiyor bu konuda .

kalabalik aileyi cok seviyoruz ikimizde ama sartlar el vermiyor malesef krizden dolayi butun dunya coktu    :honk:

tılsım

selammmm kızlarrrr  :muzz: :muzz:

nasılsınız bakalım

ben eşimi ikna edemiyorum inanılmaz inatçı bu konuda kesinlikle girmem diyo doğuma 2 kere söyledim açıkçası fazla ısrar etmekte istemiyorum illa gir diye girmek isterse o gün girsin istemezse ki istemez hiç demem ona neden girmedin diye bide onunlamı tartışıcam kimiside girmemesi en iyisi diyo bazı erkekler tiksinirlermiş bide benden soğumasın sonra en iyisi girmesin ben kaderimle başbaşa olurum ordaa  :tongue3:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

su

SELAM CANIM

BEN İYİYİM SEN NASILSIN NASIL GİDİYOR YEŞİM BENİM EŞİMDE HERALDE ASLA GİRMEZ TEKLİF ETMEDİM DAHA BENCE GİRMEZ
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Ada-beste-banu

yaa kısslar bende eşimi ikna edemiyorum. Bir kaç kere bu mutlu anı beraber yaşayalım diyorum ama eşim kesinlikle girmem diyor. bende ısrar etmedim. Ama girmesini çok isterdim.

tılsım

su iyiyim canım sen nasılsın bebiş nasıl valla ben eşimi iyi tanıdığım için girmiceni biliyorum ölse fikrini değiştirmez  :tongue3:

uğur böceğim merhaba canım eğer ikna edemiyosanız hiç ısrar etmeyin bence bide eşlerinizle tartışmayın bu konu yüzünden girmek isterlerse girerler o gün istemezlerse keyifleri bilirr

aa göbeğimiz beraber kesilmedi yaa ister yanımda olsun ister olmasın benim eşim bebe khemşiresi bebeği çıkarınca kameraya öekmek istiyomuş abimle beraber onu yapsınlar her anını yanımda olmasada olur sanki annelerimizin yanında babalarımız varmıydı onlarda kadın boşverin ısrarcılık iyi değil  :k06: :k06:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

kıss yeşim bi ordasın bi burda yetişilmiyo vallahi sana :ehi: :ehi:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

tılsım

:k06:  :k06: yetişirim ben bi kaç işi aynı anda yapma kabiliyetim var  :ehi: :ehi:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: tılsım - 24 Mart , 2009, 11:35:24
:k06:  :k06: yetişirim ben bi kaç işi aynı anda yapma kabiliyetim var  :ehi: :ehi:

öyle valla sen hem hamile ol, hem çalış, hemde forumda bütün konulara yetiş on parmakta on marifet :ehi: :ehi: :ehi:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

Ada-beste-banu

haklısın valla canım. Ben de tartışma taraftarı değilim. Allah izin verirse anestezi uzmanı bir arkadaşım var, doğum anını o kameraya çekecek. spiral anestesi ile doğum yapacağım şu an 33+6 haftalık ve beni telaş sardı. canım senin kaç aylık?

tılsım

dimi ama çok yetenekliyimdir ben fatoşcumm :ehi: :ehi: nasılsın bugün

kesinlikle tartışmamak lazım bak senin kameraya çekicekler benimde hastanemde var doğum anını çeicek fotoğrafçı kameracı yani ama bakalım eşim kesin döver onu  :caca: :toothy10: :toothy10: senin az kalmış canım ben 24 haftalık hamişim 3 ayımız var ama banada az kaldı sayılır çoğu gitti azı kaldı  :nazar:

fıstık

günaydın kıslarrrrr  :opucuk:

anaaaaaa 33+6 haftalık bi hamiş tüh ya kendime en yakın hamişi kaçırmışım  :k06:

keyifler nasıl

tılsım

günaydınn nagehancımmm

ben iyiyim canım sen nasılsın ışıl  nasıl annesi

keyifler iyi seni sormalı canım

neslihan

Canlarım zor bir olay olduğu kesin doğumun ama kocanızın orda olması her ne kadar iyi olsa da,yeşim in dediği gibi tiksindirici de olabilir.Bide hele benim gibi utangaç bir kocanız varsa ezilir,büzülür kalır belki de bayılır.

En iyisi eğer biri gelebilecekse benim canım anneciğim gelsin.Derdimden bir o anlar.Ağlarsa anam ağlar,gerisi yalan ağlar derler ya.En iyi o destek olur bana bence.

tılsım

neslihancım bencede canım tiksindirici durumuda olabilir herkesin bünyesi bir değil benim eşim kaldıramaz o yüzden ben ısrar etmiyorum konu kapandı benim eşimde utangaçtır ezilir büzülür bide ne kadarda olsa bi operasyon neticede herkez dayanamaz benimki şansa girse bile kesin bayılır aşkım yaa kıyamam  :love3:

bencede biri gelicekse annemin olmasını bende isterim annem herzaman yanımda çünkü elimi tutsun yeter bana en iyi destek her zaman annedir bu çok büyük bi gerçek canım annem benimmm  :love9: :love9:

fıstık

bende iyiyim yeşimcim IŞIL hanımda iyi

bu konu akşam beni çok etkilemiş rüyamda doğum yaptım hemde tek başıma pıt diye

eşim yok annemle alışverişe gitmiş bebeğe sepet almaya babam işyerinde

ebe de bi dakika geliyorum deyip ortadan kayboldu anaaaaa bi baktım kızım doğdu

sardım sarmaladım kucağıma aldım emzireyim bari dedim :k06:

erken doğdu bu diyorum ama 3660 gram geliyo  :nazar::toothy10: :toothy10: :toothy10:

iyiki erken doğmuş yoksa 5-6 kilo olurdu nasıl doğardı diyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: