2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

maşallah ALLAH tamamına erdirsin egzersiz iyi gelmiyor mu?

fıstık

SAĞOL CANIM  :amin: :amin: :amin: :nazar:

Egzersizin çok  faydası olmadı.Ben çok zayıftım o yüzden çok hızlı kilo aldım yük bir anda bindi üzerime.

Çok fazla ayakta kalmazsam birde yavaş hareket edersem rahatım.Sanırım biraz tez canlı oluşumda etkiliyor.

Her işimi yapayım istiyorum ama eskisi gibi olmadığımın farkına biraz geç varıyorum  :k06:

burcum

olur böyle şeyler boşver neleri var geçenlerde okudum bir yerde kadının rahiminde bir sorun varmış bebek düşmesin diye dikiş atmışlar rahimine bu halimize binlerce şükür bebişlerimiz doğunca hepsi birer tatlı anı olarak kalıcak anlatıcak bir sürü hikayemiz oluyor böylelikle
:hello2:

fıstık

Haklısın canım bu zamana kadar geldik allah sağ salim tamamına erdirsin inşallah başkada bişey istemem zaten  :amin:

**yeliz**

Alıntı yapılan: Angel - 17 Mart , 2009, 00:32:17
yelizcim canim cinsiyeti henuz belli olmadi canim   :k06:  ama ben erkek hissediyorum  :k06:  yesimde oyle hissediyor peki sen ne hissediyorsun canim   :D  iki hafta sonra belli olur insallah hayirlisiyla   :opucuk:   ozaman hemen size haber vericem Allah isterse  :opucuk:

yelizcim kuzuna masallah 41 kere kime benziyor canim cok tatli sutunde yariyor masallah   :nazar:   ne kadar oldu simdi  annelik nasil bir duygu geldiginde bize anlatirsin canim optum bebegini   :opucuk:

nagehancim annen icin cok gecmis olsun canim uzulme  iyilesicektir   :opucuk:  annelik boyle iste kizlar annemiz bize nasil yanip tutusuyorsa  sizde evlatlariniz icin oyle olucaksiniz   :love3:  cennet annelerin ayaklari altindadir anne herseye katlanir evladi icin ne zorluklarla karsilasirsa karsilassin hic onemli degil yeterki yavrun saglikli ,mutlu ve huzurlu olsun  :y25:   annelik boyle iste   :icon_thumright:

merhaba tülin bencede erkek ne biliyim içimden öyle geldi önemli olan sağlık inşallah iyisinizdr şu anda bir elim beşikte hazalım sıkıca tutmuş bırakmıyo artık uyuyana kadar beklerim babasına benziyo teyzesi gözler renkli olcak beslenme konusunda hiçbir sorunumuz yok yalnız dün aile doktorumuz eve geldi muayne etti  gaz için damla balgam varmış ciğerlerinde antibiotik verdi moralim bozuldu biraz okadar dikkat ediyorum hiçbir şeyi şansa bırakmıyorum ama nafile 1 şubat doğum tarihi gelişimi normalde o hasta olacağına ben olsam keşke öptüm seni allaha emanet olun

Angel

yelizcim cok gecmis olsun melegime bebekler oyledir canim nekadar'da korusan koru yine hasta oluyorlar uzulme cocuktur  hasta ilucak tabiyi annesi ilaclarini hic ihmal etme canim hemen iylessin  hazalimiz  :opucuk:   cok gecmis olsun canim   :flowers:   op benim yerime fistigimi  sende Allaha emanet ol canim   :opucuk:

tılsım

burcum günaydın canım nasılsın bebiş nasıl

bu anomali taramasını benim doktorumla hastane bünyesinde olan radyoloji doktoru beraber yaptı yani o inceledi ben ekstra bi para ödemedim verdiğim muaynene ücretine dahildi
seni heralde dışarı göndermişler bununla ilgili  ???

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

burcum

günaydın yeşimcim anomali taramasını yaptırdık geldik ALLAH ıma binlerce şükür herşey yolunda bebişim kıpır kıpır balerin gibi duruyordu  :ehi: birbuçuk saat kızımı gördüm :hello2:  :nazar: sen nasılsın canım paşamız nasıl?

tılsım

sevindim canım bişi olmamamasına ay yerim ben o balerini  :ehi: :ehi:evet o uzun sürdüğü içn baya görülüyo bizde öyle 1,5 saat izlemiştik

ben iyiyim canım paşamızda iyi çok şükür kıpır kıpır dönüyo içimde doktorumuza 1 hafta var bekliyoruz bakalım gitsek miniğimi görsem  :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

burcum

olsun güzel bekleyişler bunlar  :binkybaby: bende doktoruma gidicem haftaya hem testin sonucunu göstermeye hem de kızımı görürüm gene  :muzz:

fıstık

Burcum gözün aydın canım sevindim kontroller güzel geçmiş  :muzz:

Keşke evimizde ultrason olsada hergün baksak dimi  :k06:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: fıstık - 19 Mart , 2009, 17:45:15
Burcum gözün aydın canım sevindim kontroller güzel geçmiş  :muzz:

Keşke evimizde ultrason olsada hergün baksak dimi  :k06:

valla bunu bende düşündüm hatta kocişe bile söyledim :ehi: :ehi: oda bana olur 3 boyutlumu olsun 4 boyutlumu dedi. hatta yakında ev tipi portatiflerini de çıkarırlar ultrason cihazının bile dedi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

fıstık

Valla biz bi ara ciddi ciddi düşündük almayı hatta doktora konuyu açsak mı diye aramızda bile konuştuk  :k06:

Çok sık gitmeye başlayınca bu kadar sık gelmenize gerek yok zaten bikaç ay sonra bu şekilde göremiceksiniz çünki büyüyecek dedi

Galiba aklımızdan geçeni okudu  :k06:

Geçen ayki kontrolde anladım doktorumun ne demek istediğini yüzünü bile göremedim poposunu gösterdi durdu cimcime  :k06:

Bakalım bu hafta göstericekmi  :k06:

burcum

sağolun kızlar buarada bizde bu ultrasonu eve alma muhabbeti yaptık beni ilgilendirmiyor 100.000 tl bile olsa istiyorum banane diye şakalaştık hatta doktoruma söyledim güldü  :ehi: 2. elleri de varmış duydum  :muzz: neyse buarada kızlar doğum parasını öğrendim doğum olduktan sonra doğum raporunun internetten girişini yapıyormuş muhasebenizi kim tutuyorsa ptt paramız geliyormuş takribi 1.800 tl alıcaz  :hieyt:  :hello2:  :muzz: öptüm hepinizi bebişlerinize iyi bakın