2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

aboooowwww bişi kalmamış kııızzz geliyo valla
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

fıstık

DAHA 2,5 AY VAR TEYZESİ HEYECANLANDIRMA BİZİ  :k06:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: fıstık - 12 Mart , 2009, 00:11:24
DAHA 2,5 AY VAR TEYZESİ HEYECANLANDIRMA BİZİ  :k06:

e daha ne istiyon canım bizim 8 ay kalmış  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

oozge

ooo tıcker larda yapılmış hayırlısı olsun canımcımmmm imzan :icon_thumright: :k06:
kasımmı abooooo :-ooo

su

Kızlar günaydın size bişey danışacam dün gece hiç uyumadım çok kötü diş agrım var bi tanesi çürümüş dolgu yapmam gerek ama korkuyorum bebişten dolayı bu konuda bilgisi olan varmı lütfen yardımcı olun çünkü dayanılacak gibi degil bu diş agrısı
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

tılsım

fatoşcumm ne demek istediğin zaman gelebilirsin sayfamıza biz sadece belli bi zaman dilimi koyduk ama tabiki herkes yazabilir illa yaz bebeği olmasına gerek yok 2009 bebekleri ve anneleri burayaaaa  :director: :director: :muzz:

tickerın hayırlı olsun canım minik bebişimiz tekrar hayırlı olsun

su günaydın canım

dişlerini bildiğim kadarıyla yaptırabiliyosun zaten böyle çekmek çok daha kötü dişçiler onun önlemini alıyolar bildiğim kadarıyla bebeğine bi zarar gelmez korkma doktoruna bi telefon aç yinede bi sor 

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

Alıntı yapılan: su - 12 Mart , 2009, 09:45:41
Kızlar günaydın size bişey danışacam dün gece hiç uyumadım çok kötü diş agrım var bi tanesi çürümüş dolgu yapmam gerek ama korkuyorum bebişten dolayı bu konuda bilgisi olan varmı lütfen yardımcı olun çünkü dayanılacak gibi degil bu diş agrısı

cnm hamıle oldugun cıın dahada arttı tabı agrısı. cok normal hamıleyken. doktorunu ara sor. ama dayanılmıycak gıbıyse tamam dolgu yaptırabılırsın der. yoksa  önermıyorlar kesınlıkle

tılsım

evet her zaman doktora telefon açmakta fayda var kendi başımıza bişi yapmamız doğru değil

tılsım

yaa kızlar kimse yokmu yaa hadi gelin sohbet edelim tülin nagehan özgeeeeeeeee :director: :director: :director:

Angel

geldim geldimm nasilsin yesimcimm  ilk once miydeni sorucam  sana    :D   yaradimi renni hapi canim    :opucuk:   pasamiz nasil bugun   :opucuk:

tılsım

hoşgeldin canımmm  :opucuk: midem çok şükür daha iyi bugün yaradı valla yaramazmı boşuna çekmişim işkence  :suclu:

paşa iyi sanırım sabahtan beri vuruyo kasıklarıma ayakları orda sanırım  :nazar:

sen nasılsın canım bebişimiz nasıl annesi  :nazar:

Angel

goruyonmuuu nasil yaradii demiii tam bir sopaliksinn yesimmmm     :caca:   keske daha onceden arasaydin su dr'uu  Allaha sukurki yaradi canim bosuna zci cektin kac gundur

demek pasamiz tekmeliyor annesi ne guzel tekmelesin pasam benimm    :binkybaby: 

tosunum iyi teyzesi bugun baya hareketliydi    :nazar: 

tılsım

ay hiç sormaa ya ilaç almıcam diye eziyet ediyorum kendime  :tongue3: çok şükür yaradı canım rahatladım yani  :k06:

tekmeliyor maşallah ama aşağıda taşıdığım için heralde ayakları kasığımda gibi geliyo çok tuhaf oluyo ki orda zaten geçen günki doktorda dedi ayaklar hep aşağıda  :k06: :nazar:

ay yerim ben o tosunu aman hareketli olsun ne kadarlık oldu şimdi annesi tam olarak  :nazar:

Angel

tam olara 14 hafta oldu teyzesii   :D  daha minicik yavrum ama gunler cabucak geciyor   :opucuk: 

sizin ev isi ne halde canim