2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ışılda derini gördüm :ehi: :ehi: :ehi: aynı faullu hareketler :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
günaydınnnnnnnnnnn biz 8.30 da kalktık belim ağrıyor bugün birşey yapasım yok

mutluluk

NASILSIN NÜKÜM TATİLİNİZ NASIL GEÇTİ.YİNEMİ BELİN AĞRIYOR :y25:

burcum

saadetcim iyi geçti tatilimiz çok şükür :amin:
2 gün temizlik yaptım ondan ağrıyor herhalde bugün dinlenicem akşama kadar
akşam da hıdırrellez dışarıya çıkarız :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
sen nasılsın canım?

fıstık

Telden gıriyorum pc arızalı gıcık oldum :D avm ye gıttık gezdık geldık.Yarın hava ıyı olursa temizlıge başlıcam nüküm gıremezsem merak etme :) öptm

burcum

yap canım yap temizliğini bitir insanın içi rahat ediyor ben buralardayım :opucuk:

fıstık

Ay valla ıyı oldu salonu bıtırdım.Dıger odalar kolay.kışlıklarıda haftaya kaldırıcam aksamları hala serın oluyo ;)

burcum

Oh ne guzel mis gibi olunca ev insan nasil rahatliyor
Bende kisliklari kaldiricam yarin alt kati supurup silicem salon camlarini silerim
Balonu yikarim tamamdir he bir de yiginla utu var :) oynatmaya az kaldi doktorum
Nerdeeeee :) evde butun gun yardimcimiz olsa ne guzel olur demi nagisim ye ic otur
Ohhhhhhhh yan gel osman :) hayali bile guzel

fıstık

Sıkılırız ya napcaz hıçbısı yapmadan oturabılır mıyız ? CEVAP VERIYORUM EVEEEETTT :D :D Akşama kadar çene çalarız :) bizde ışılla banyo yaptık çamaşır serdım.Ya bu çamaşır niye bitmiyo yaaa.Şu dogumgününü hayırlısıyla atlatsam ohhh çekıcem.Bu sene yemeklı yapıcam.Pasta börekle ugraşmıcam. Yemekten sonra pastayı keseriz tamam.

burcum

hangi günü yapıcaksın doğumgününü?
bugün de benim doğumgünüm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

mutluluk

Alıntı yapılan: burcum - 05 Mayıs , 2012, 11:08:27
saadetcim iyi geçti tatilimiz çok şükür :amin:
2 gün temizlik yaptım ondan ağrıyor herhalde bugün dinlenicem akşama kadar
akşam da hıdırrellez dışarıya çıkarız :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
sen nasılsın canım?

GÜZEL GEÇMESİNE SEVİNDİM.İYİYİM CANIM YAA HIDIRELLEZİ UNUTMUŞUM DİLEK TUTUCAKTIM GÜYA. :y25:

DOĞUM GÜNÜNDE KUTLU OLSUN CANIM :flowers:

fıstık

DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM öpüyorum senı kocaman :) Nasipse cumartesi yapıcam canım.Çok yorulmuşum ya totomu kaldıramadım daha :D

burcum

sağol saadetcim bende bu hıdırrellez dilek dileyemedim :honk:
sağol nagişimmmm yetiştirirsin sen üzülme benim de bugün hiçbirşey yapasım yok :honk:

fıstık

Kışlıkları kaldırdım ışılın küçülenlerini ayırdım.Oynamadıgı oyuncakları kaldırdım.Bı kısmını çöpe attım :D Ay ev rahatladı.2 de yolluk sildim.Bugün benden bukadar birazdan yemek yapıcam Ispanaklar bekliyo :)

burcum

maşallahhhhhhh nagişimmmmmmmm :nazar: dinlen artık :opucuk:
bende de komşular vardı çocuklara havuzu doldurdum oynadılar bizde sohbet muhabbet
canım sıkkın aslında ama gülüyorum işte akşamda komşum çağırdı onunda doğum günü bugün kocası yok evde gel içelim dedi :ehi: :ehi: :ehi: kocayı satabilirim heran :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

smileyleri özlemişim yaaaaaaaaaaa   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: