2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

canım 15 dk önce geldim kociş koltukta uyumuş yarın gösteririm :icon_thumright:

fıstık

tamam canım bi sor bikaç fikir var hangisi uygun olursa onu yapıcaz ;)

ayy ışılın saçları ördüm tam 1saat kollarım koptu  :k06:

eee anlat bakalım nasıl geçti gününüz

burcum

çok güzel olmuş kuzum bende yarın derininkileri örmeyi deniyeyim bakalım ördürecek mi pek sanmıyorum ama :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
iyi geçti değişiklik oldu çocuklardan pek ne konuştuğumuzu anlamadık ama buarada boynerde indirim var nike eşofman tk aldım arkadaşın oğluna 56 tl spor ayakkabılar 41-55 tl falan joker de de var indirim nike tk lar da var yarın derin için çıkayım lcw wakiki ye de çok cici şeyler gelmiş ve indirim var bilgin olsun :icon_thumright: derin öğlen uyumamıştı niyetimiz 22 gibi kalkmaktı ama bırakmadılar sonra arkadaşımı evine bıraktım eve gelesiye 12 oldu derin 23.30 da sızdı araba da uyuyor hala bende yatarım ne var ne yok diye bakınayım dedim ölüyorum uykusuzluktan :sleepy1:

fıstık

ayyy yarın olmazsa çarşamba gitmem lazım o zaman

sağol canım haber verdiğin için  :opucuk:

tamam canım sen yat dinlen ben 2-3 ancak yatarım sanırım

ALLAH rahatlık versin sabah görüşmek üzere inşallah  :amin:

burcum

neden 2-3 gibi anca yatarsın :suclu: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sana da ALLAH rahatlık versin canım
karnımda acıktı bi sütlü cornfleks yiyip öyle mi yatsam ki acep :hungry: :honk: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: amannnnn ye gitsin be :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

ay allah iyiliğini versin  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ışıl ayakta ve ben müsait değilim canım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

o iş olmaz yani  :k06: :k06: :k06:

ayağımda sallıyorum bakalım ne zaman uyuyacak  :)

fıstık

günaydın biz 4:15 te yattık 10:15 de kalktık  :k06: :k06: :k06:

dipçik gibi ayaktayız şuanda ama öğleden sonra noluruz bilemiyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

ha maşallahhhhhhhhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: biz 11.30 da kalktık kahvaltı yapıyoruz şuan :icon_thumright:

kelebegimm

anamm masallah yaaa isilimda cok guzelmisssss
buldunuz guzel cocuklari sikayet edionuz yaramaz die eee her guzelin kusuru olcakk
masallah prenseslerimeee yirimm yirimmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

]

burcum

yi canım yi :ehi: :ehi: :ehi: vallahi ALLAH ım yokluklarını göstermesin :amin: ama zorluyor ne yalan söylüyeyim uslu çocuk bebe değil hiç olmadı :ehi: :ehi: :ehi: ayşenurum senin paşayı da görücez kızlarrrrrrrrrrr canıma okuyor bu paşa dediğin günleri :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

Alıntı yapılan: burcum - 06 Mart , 2012, 12:30:47
yi canım yi :ehi: :ehi: :ehi: vallahi ALLAH ım yokluklarını göstermesin :amin: ama zorluyor ne yalan söylüyeyim uslu çocuk bebe değil hiç olmadı :ehi: :ehi: :ehi: ayşenurum senin paşayı da görücez kızlarrrrrrrrrrr canıma okuyor bu paşa dediğin günleri :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
haha napim kizz saglikli olsun tatli olsunda cekerizzz
cok guzeller ama simdiki cocuklar cok akilli ne yapcannn seni beni parmaginda oynatir
ben iki tane popoya saplatirim heralde :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
cok sinirliyim cunkuu
anamm kiyabilirmiyim acabaaa ne zorluklarla geldii :'( :'( :'( :'(

]

fıstık

kıyıyon kıyıyon merak etme sonra da vicdan yapıyon  :y25:

sağol ayşenurcum allah senide sağ salim kavuştursun bebişine

öyle valla nüküm  :nazar: :nazar: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

uyku nedir unutalı çok oluyo

bu kız beni bunalıma sokuyo

kocaya hasret kaldım

hanımın umru olmuyo
     :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hay ağzın bal yesin nagişim aynı benim durumumu anlatmışsın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: koca sinir oluyor :BangHead:
ayşenurum öyle bi şaplatıyorsun ki insanı manyak yapıyorlar ben şahsen ruh hastası oldum :tongue3: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

AYNEN NÜKÜM PSİKOPATA BAĞLIYOZ

HALA UYUMADI AYAKTA  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

haha anaaa ben simdiden kocaya doyayim bariii  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

]