2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

nagişim hiç sözümü dinlemiyor yapma diyorum etme diyorum yalvarıyorum kızıyorum bağırıyorum tatlı dille söylüyorum yok yok yok :y25: bildiğini okuyor masaları çizityor duvarları çiziyor her tarafı dağıtıyor kitap istiyor eve geldiğimiz dakika yırtıyor oyuncaklarını atıyor kırıyor dağıtıyor yemek yicek 10 saat koşuyorum peşinden yalvarıyorum bağırıyorum altını alıcam aynı uyuyacak aynı :cildir: :cildir: :cildir: 3-5 gündür kudurdu tama sıkılıyor evde ama bana da günah inan kendime vakit ayıramıyorum bi  burası o da bütün gün başında oturamıyorum sürekli açık gidip gelip bakıyorum buarada şuan çekiştiriyor hadi yukarıya gidelim diye öpüyorum canım seni yarın devam ederiz :opucuk: ALLAH rahatlık versin

fıstık

aynı durumdayız cnm aynııııııııııı

bizim yavru balıklar kendi yerlerinden akvaryuma kaçmışlarda bende onlarla uğraştım

1 tanesini bulamadım sabah bulurum belki

hadi iyigeceler canım yarın görüşmek üzere ALLAH RAHATLIK VERSİN  :opucuk:

fıstık

günaydın biz saat 10 da kalktık

şimdi kahvaltı yapıyoruz hava çok güzel burda

ama yinede park ıslak gidemeyiz  :y25:

burcum

günaydın 11.30 da kalktık hava bi açıyor bi kapıyor burada bu hafta gene soğuyacakmış havalar :honk: kahvaltı yapıyoruz bugün hiçbirşey yapmayacağım kahvaltıdan sonra kahvemi yapıp gelicem net in başına sonra yıkanırım sonra gideriz kızımla gezmeye :muzz: maşallahhh diyeyim bu saate kadar tartışmadık derinle :nazar: :ehi: :ehi: :ehi: artık şükrediyorum bu halimize

burcum

balıklar büyük balıkların yanına kaçtıysa yenmiş olabilirler :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

çok sinirliyim nüküm çoooooooooooooooooooooooookkkkkk

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

:caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

akvaryum su KAÇIRMIŞŞŞŞŞŞ gümüşlüğüm kabarmışşşşşşşş

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ÇILDIRICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMMM[/b
]

burcum

aaaaaaaaaaaaaa kıyamamm ya nasıl olmuş tüh üzme canını :opucuk: cana geleceğine mala gelsin boşver başınızdan bir dert savmış olsun :amin:

kelebegimm

kiz noluyo sizeeee esyalariniza bi kursun dokdurun vallaaa evlerinizeee
bu arada derine bayildim yaaaa o ne guzellik oylee fistik sende ekle sole isili gorelim yaaa
ama simdi sinirlisin sonra ekle ben bakarim :)
cana gelcene mala gelsin canim ama nasil sizmiskiiii

]

fıstık

kelebegimm

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir:bayada kabarmisss uzuldum canim ama SIKMA canini olacagi varmis :-\ :-\ :-\

]

burcum

sağol ayşenurum :opucuk:
nagişim üzülme canım olmuş artık olan :honk:  :opucuk:

fıstık

fıstık

sağolun ayşenurcum nüküm  :opucuk:

iyice kurusun bi çare düşünmek lazım

burcum

kocişe göstereyim bu resmi ne dicek bakalım :icon_thumright:

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 05 Mart , 2012, 15:28:28