2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ALLAH seni ne etmesin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yatıp uyucam kız ne enerjisi bu kız bende o enerjiyi bırakıyor mu ki  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: buarada kıprı kıpır hanım ben kaçar  :ehi:
ALLAH rahatlık versin nagişimm :opucuk: ışıl kız sıpacan uyu artık bakayım anan da dinlensin :caca: :binkybaby: :opucuk:

fıstık

doğru dedin bu kızlarla uğraşmak bol enerji ister

çok şükür bitti kitap faslı  :hieyt:

birazdan uyur sanırım  :laughing7:

ALLAH rahatlıkversin canım iyigeceler  :opucuk:

burcum

günaydınnnnnnnnn güzel güneşli bir gün kahvaltı yapıyoruz bugün doğal yaşam parkına götürücem kızımı :muzz: bu gece koca geliyor

fıstık

günaydınnnnn  :muzz: :muzz: :muzz:

haydi gözün aydın canım  :opucuk:

bizde 10:30 da uyandık annem geldi simit almış kahvaltı yaptık  :hungry:

burdada hava çok güzel ama yerler ıslak parka götüremem çamur olur  :y25:

size iyi gezmeler canım  :wave:

burcum

afiyet olsun canım sağol görüşürüz  :opucuk:

fıstık

burcum

araba iş yerine lazımmış çıkamadık evden daha arabayı da almaya gelmediler bekliyoruz :honk:

fıstık

Bizde çarşıya gittik arkadaşımın yanına

Işıl hanım dükkanı dağıtınca fazla kalamadan geldik  :ehi: :ehi: :ehi:

toka bilezik kolye küpe ne varsa sepete doldurdu hepsini alalım anne diyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bende hepsinden birer tane aldım gerisini bıraktım çaktırmadan  :suclu:

arabada uyudu sonra evde uyandı nerde benim tokalarım diğer bileziklerim nerde diyo  :ehi: :ehi: :ehi:

teyzen hepsini satmıyomuş annecim biz alırsak diğer çocuklar ağlar dedim sustu allahtan  :k06:

burcum

aman iyi bari :ehi:
babamız geldi derin hala uyanık ciciler almış onlara baktı birazda yatarız ki uyusun yoksa 2 de uyur :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

gözünüz aydın canım

yatın valla saat 1 oldu ışıl hanımın ağzı yarılacak nerdeyse esnemekten

hala uykum yok diyo

bizde birazdan uyuruz inşallah  :amin: :k06:

burcum

gece 2 de uyudu nagişim :honk: :ehi: :ehi: :ehi:
11.15 de kalktık kahvaltı yapıcaz :hungry: hava güneşli

fıstık

3 e doğruda biz uyuduk  :ehi:

dayımda sabret deyip duruyo sabır sabır çaaaaaaaaattt diye çatlıcam orta yerimden  :ehi:

hanımefendi daha yeni yapıyo kahvaltısını

dedemizde gezmeye götürecek birazdan hava süper burdada  :sunny: :sunny: :sunny:

burcum

oh gezin bakalım biz gene bahçeyle idare ettik babamız yoğun çalışıyor :honk: araba da yok :honk:
akşama ananesine bırakıcaz okeyci arkadaşlarla dışarıya çıkıcaz :muzz:

fıstık

gezdik biraz iyi oldu

babamızı ziyarete gittik ışıl köpeğini sevdi uzaktan  :k06: :k06: :k06: ( kurt köpeği de kafeste duruyo )

sonra merkeze  geldik eşime ceket aldım çok beğendi  :love3:

gezdik dolaştık sonra ışıl park diye tutturunca eve döndük

dedesiyle bisiklet binmeye parka gittiler çok yoruldu ama uyutmadım

şuan esniyo birazdan sütünü yapıp uyutucam

yarında arkadaşlarla toplanıcaz ışıl  pek gelmek istemiyo parka gidip bisiklet binicem diyo

bakalım son kararı ne olacak gelmezse annemde kalır  :k06:

burcum

oh ne güzel dolu dolu 2 gün geçirin bakalım :opucuk:
biz gece 2.30 da derini aldık zaten 1.30 uyumuş :honk: biz alırken uyandı eve geldik saat 3 yattık hemen uyudu ama gene klasiğini bozmadı dışarıya çıktım ya ben geç geldim ya uyumam lazım ya sabah 7.30 da kalktı hiç yapmadığı şey :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sütlü cornfleks yedirdim caillou seyrediyor şimdi birazdan uzanıcam yanına öğlen 11-12 gibi foçaya kahvaltıya gidicez akşama doğru sinemaya gidicez fetih 1453 :icon_thumright: bizden şimdilik bu kadar :opucuk: öptük sizi gününüz güzel geçsin