2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

kelebegimm

kizlar bise itiraf ediyimmi sizi surekli takip eden benim  :k06: :k06: :k06: :k06:
ama napiyim yazismalariniz cok hosuma gidio telden giriodum ama yinede takip ediodum sizi  :hello: :hello:
cok tatlisiniz yazismalariniza felan guluodum bol bol kizlarinizada bayiliyorumm buyumusde kuculmusler masallah  :nazar: :nazar: :nazar:

canim derine cok gecmis olsun disari cikip iclik alamiyosun evde kullanmadigin temiz yumusak bi havluyu ikiye katla ustunden kafasi rahat sekilde gircek kadar delik ac yanlarinida dik kollari haric icine giydir hem terini emer hemde sicacik tutar
benim teyzem butun torunlarina bunu yapar oksurugede birebir
yazin gittigimde 9 aylik yegenim ayni olmusdu cocuk inliodu oksuruk felan bronsit oldu cok sukur iki ay havluyu cikarmadilar atlatti iyilesdi biz bile azcik oksursek hemen havluyu soler
biraz uzun oldu ama kiyamadin kuzuya ins. dener ve faydasini gorursun  :opucuk:

]

fıstık

demekki onlardan biri sendin haaaaa  :caca: :caca: :caca:  şaka şaka  :opucuk:

burcum

nagişim sağol canım teşekkür ettiğimi söyle annene ellerinden öpüyorum :opucuk:
kelebek canım sen de yaz bize ALLAH razı olsun denerim canım :flowers:

fıstık

burcum

nagişim ciğerlerim ağrıyor sanırım bana da bulaştı :y25: ağrısında sızısında değilim de kuzuma nasıl bakıcam balgam ve tükürükle geçermiş :y25:

fıstık

hadi ya  :sad1:

inşallah olmamışsındır canım ya doktora görün sende

ihmal etme sakın umarım değilsindir

burcum

bu akşam derini iğne yaptırmaya götürdük medical e oradaki dr a sordum bulaşır dediler bulaşırsa size de antibiyotik uygulanması gerekir dediler ama yüksek ateş olmadığı takdirde antibiyotik uygulanmaz dediler bakalım şimdilik ateş yok çok şükür :amin: ama ben her ihtimale karşı öğlen gidicem dr a bi baksınlar  :honk: işin kötü yanı eşim benim de göğüslerim ağrıyor dedi :honk: annemde bizde

fıstık

ailecek bi görünün o zaman canım

bende ışılı biyere çıkarmıyorum sen salgın varmış deyince

burcum

çıkarma nagişim çıkarma
ben faranjit oldum dr a gidiyorum şimdi gelince yazarım canım :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: fıstık - 14 Şubat , 2012, 15:33:44
demekki onlardan biri sendin haaaaa  :caca: :caca: :caca:  şaka şaka  :opucuk:
evet bendimmm  :-\ hatta sen bi ara soluodun birileri bizi takip edio die bende guluodum ama telden girdigim icin yazamiyodum artik tam takipteyim  :k06: :k06: :k06:

]

fıstık

tam takip güzelmiş yaz canım sende takıl bize  :k06:

allahım manyak bir hava vardı burda dolu yağdı kar yağdı yağmur yağdı

sonra güneş açtı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

çarşıdaydım bende işleri hallettim arkadaşımla çıktık gezdik tozduk

yemekte yok bakalım eşim gelince ne yicez  :k06: :k06: :k06: :k06:

burcum

bekleriz kelebeğim :opucuk:
nagişim oh iyi gezmişsin akşama sandviç yapın yiyin oh mis :hungry:
bana gelince faranjit olmuşum şekerim
derin sulu boya yapıyor kırtasiyeye girdik bugün ne istiyorsa aldık babası da sevgililer günü hediyesi getiricekmiş kızına :k06: dedim benim hediyeyi unutma yatma üstüne söz vermiştin dedim  :caca: :ehi: :ehi: :ehi: getti benim hediye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aman kelebeğimin sağlığı iyi olsunda hediye falan istemem

fıstık

sanada geçmiş olsun canım  :opucuk:

oh iyi kelebek toparlanıyo  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

he gezdim valla totom dona dona  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

aman boşver herşeyi gönlümüzce alıyoruz nasılsa daha yeni set aldı adam sıkıştırıp durma sende  :k06:

anaaaaammmm sulu boyamı yapıyo boyamasa bari  :honk:

kahvaltı hazırlarım krep falan yaparım bugünde böyle geçsin her akşam yemekmi yenirmiş  :k06:

burcum

yok kız ne seti :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kolye almıştı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yemezler kendi söyledi sana sevgililer gününde tek taş alıcam diye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: şaka almasa da olur ama alsa güzel olur :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

yarışmaya katılınca setin yeni sanmıştım  :k06:

söz verdiyse alsın tabi  kaçış yok  :caca: :caca: :ehi: :ehi: :ehi: