2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SEPETİN İÇİNDEN ALMAK YOK DİMİ İLLA HEPSİNİ DEVİRECEK

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

DUR BENDE EKLİYEYİM YALNIZ OLMADIĞINI GÖR

fıstık

burcum

olley ne kadar mutlu olduğumu anlatamam   
:muzz: :hello2: :hieyt: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :occasion5: :occasion14:

fıstık

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bugün öğlen uyumadı derin akşam 10.30 gibi uyutup keyif yapıcam eşimde arkadaşlarıyla içmeye gitti :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14: :hieyt: öyle bir geçer zaman ki yi seyrederim şarap açarım ohhhhhh değmeyin keyfime :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

22.28 itibariyle derin uyudu :muzz: :occasion5: :occasion14: :hello2: :hieyt: eşeksıpası uyumadan önce bir fırça yedi benden tv ye dalmışım kolumu bir ısırdı morarttı koluna yavaşça vurdum 2-3 kere bağırdım vurduğum için değil bağırdığım için korkmuş ondan ağlamış :honk: özür dilerim annecim bir daha yapmayacağım dedi bende özür dilerim annecim bağırdığım için dedim öpüştük koklaştık gıdıkladım biraz gülüştük uyudu :basardim:

burcum

buarada ALLAH ailenle ve tüm sevdiklerinle nice mutlu huzurlu sağlıklı yaşlar nasip etsin canım :wav: :occasion16: :wav: :occasion16:

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 17 Ocak , 2012, 22:41:27
buarada ALLAH ailenle ve tüm sevdiklerinle nice mutlu huzurlu sağlıklı yaşlar nasip etsin canım :wav: :occasion16: :wav: :occasion16:

AMİNNNN çok teşekkür ederim canımmmm  :opucuk:

fıstık

dünde ışıl yanağımı ısırmıştı  :honk:

bayağıda canımı yaktı iz kalmadı allahtan

bende ağzının üstüne vurdum hafifçe

sonrada annem bana vurdu diye ağladı eşşek kafalı

bizde öpüştük barıştık karşılıklı özürler vs... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

oluyor öyle şeyler delimidir nedir bunlar ya ne diye ısırırsınız  :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

ama ben sevmek istemiştim diyo bide  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ohhh kociş yok keyif yapmışsın keşke evde şarap olsaydı içerdimbi kadeh canım istedi bak  :k06:

neyse 12 gün sonrada evlilik yıldönümümüz o zaman içeriz  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

bende cola içtim canım istemedi şarap  :icon_thumright:

fıstık

İYİ YAPMIŞSIN CANIM AFİYET OLSUN

BENDE YEŞİL ÇAY YAPTIM KENDİME İÇİYORUM  :icon_thumright:

burcum

dün akşam 22.30 da uyudu sabah 11 de kalktı gene yaw :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: anasına çekmiş bu çocuk yaw gece oturacak gündüz uyuyacak :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: zaten hep hamileyken sabahlara kadar yazışmaktan oldu bu çocuk böyle :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

doğru valla zaten annemde öyle diyo hamileyken gece uyumadın ondan böyle oldu diyo

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: