2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 11 Ocak , 2012, 18:48:52
bu yaza tam zamanı yoksa okula gidene kadar bağlamayında :ehi:
maşallah fotoda 4-5 yaşında gibi duruyo çok şeker

gül sen gül daha paşan ufak ya gül sen gülme sırası bize de gelir bacım bu işler parayla değil sırayla :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

biliyorum güldüklerim hep başımda zaten
buda nasıl olsa gelcek eccik güleyim

fıstık

benim net arada gidip geliyo  :k06:

ben uyuttum 45 dakika kadar bakalım bu gece kaçta yatıcaz

akşam banyo yaptırıcam yoğurucam leğende  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hanfendi küvetini beğenmiyo annemden leğen getirdim yüzüyomuş içinde öle diyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

içine oyuncaklarıda dolduruyorum oynayıp duruyo

uykusu gelir uyur inşallah  :amin:

burcum

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 11 Ocak , 2012, 19:01:01
biliyorum güldüklerim hep başımda zaten
buda nasıl olsa gelcek eccik güleyim

eh hadi gül bakalım o zaman :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: fıstık - 11 Ocak , 2012, 19:10:55
benim net arada gidip geliyo  :k06:

ben uyuttum 45 dakika kadar bakalım bu gece kaçta yatıcaz

akşam banyo yaptırıcam yoğurucam leğende  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hanfendi küvetini beğenmiyo annemden leğen getirdim yüzüyomuş içinde öle diyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

içine oyuncaklarıda dolduruyorum oynayıp duruyo

uykusu gelir uyur inşallah  :amin:

ALLAH seni ne yapmasın kız koptum gülmekten yoğur bakalım ev sıcaksa bırak oynasın su yorar uykusu gelir
arkadaşım aradı şimdi diğer gebelik sitesinden kızıyla geliyorlar derin havalara uçtu kalkıyorum ben birşeyler hazırlayayım gelirim arada hürrem de var bugün bu bebeler izletir mi acaba bize :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

tamam canım hadi kolay gelsin  :opucuk:

yok seyrettirmezler ışıl pc yi gelip kapıyo arada

eğer dalmış tv seyrediyosam tv yide kapatıyo yeter bu kadar diye  :k06:

burcum

arkadaş az önce gitti seyrettirdiler ama evin taaaaaaaaaaaaa bir tarafına koydular :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: derin benden birde sağlam fırça yedi :caca: şimdi uyuyor huzurrrrrrrrrrrrrrrrr merhaba :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bende ışılı yoğurdum ama yorulan o değil ben oldum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

gözlerim kapanıyo ama o hala ayaktaaaa :caca:

derini niye fırçaladın ki kıyamam kuzuma  :sad1:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: asıl ben kıyamam sana  :ehi: :ehi: :ehi: ah ışıl ah uyu be kızım
derine gelince uyku başına vurdu bir şımardı söz dinlemiyor koltuklar yastıkları oyuncaklar birbirine girdi koltuğun tepesinden bütün oyuncakları masanın o tarafa attı yapma diyorum dinlemiyor etme diyorum en son bi fırçalarsın ağladı biraz sonra tef çaldık şarkı söyledik oynadılar koştular yoruldular misafirler gider gitmez ortalığı topladım topla derim toplamaz sütünü içirdim salladım 2 dk içerisinde uyudu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: HUZURRRRRRRRRRRRRRR :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

babasına zorla çizgifilm açtırdı o da uyuyayım rahat rahat diye açtı  :cildir:

hiç beni düşünen yok yaaa :caca: :caca: :caca:

aman ışıla bağır çağır kıçını yırt istersen toplamıyo

başkasının çocuğu olsa atlatıcam bikaç tane görcek :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: yok derin de aynı misafirler gidicek derinden 9 gün büyük kızı var hemen toplamaya başladı çocuk hatta annesi diyor bak derin ne güzel oyuncaklarını paylaşıyor dedi derinler de bize gelince sende oyuncaklarını paylaş tamam mı diyo çocuk ne dese beğenirsin ama böyle dağıtmasın benim oyuncaklarım toplu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çocuk bile illallah etti derinin dağınıklığından :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

desene al birini vur ötekisine  :ehi: :ehi: :ehi:  geçenlerde arkadaşım gelmişti onunda ışıldan 1 yaş büyük

oğlu var o da ışıl çok yaramaz annesinin sözünü hiç dinlemiyo demiş   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

asi ruhlular bunlar ya bak buraya yazıyorum bunlar evlendik diye kart atıcaklar yandık biz yandıkkkk  :icon_pale:

burcum

:-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: deme yanmışız biz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: eh belki 2.ciler sakin çıkar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben gene araya 2.cileri sıkıştırayım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

1. yi hakettikte 2. kaldı   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ısrarlarına dayanamayıp yapıcam bigün sende kurtul bende  :ehi: :ehi: :ehi:

zaten ilkide öyle olduydu  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: adını ne koycan adımı koy bari :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

anaaaa ALLAH söyletti galiba mesajı gönderdikten sonra belki erkek olucak nerden biliyorsun ki dedim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: