2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

yap canım yap kardeşsiz olmaz zaten 3 seneye unutursun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: tekrar istek başlıyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kızıma bakıyorum da o yokken ne yapıyormuşum ben iyiki kelebeğim benim hayatımın anlamı hele şimdi bir de uyuyor uyuyorken melek melek :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: uyanınca canafar :ehi: :ehi: :ehi:

...ŞehzadEfe...

:nazar: maşallah minik kelebeğe abla olmuş o artık bizimki si çok yeni daha 4 gün sonra 2 aylık olucaz minigiz biz daha oyuzden daha çooook varr
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

burcum

tabi biz abla olduk maşallahhh paşana :nazar: daha ufacıkmış  :binkybaby: ama pek tatlı :nazar: :nazar: :nazar:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: burcum - 07 Ocak , 2012, 01:51:27
tabi biz abla olduk maşallahhh paşana :nazar: daha ufacıkmış  :binkybaby: ama pek tatlı :nazar: :nazar: :nazar:

teşekkür ederiz teyzesi  :opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

fıstık

maşallah canım çok tatlı bebeğin   :nazar:

ay sorma geçen ay yine adetim yaklaşıyo bende sinirliyim

odanın yanından geçerken IŞIIIIIIIILLLLL ŞU OYUNCAKLARINI TOPLAAAAAAA diye bi bağırdım

ki çocuk ne güzel çizgi  film seyrediyodu eşimde NAGEHAN SEN İYİMİSİN NİYE BAĞIRIYOSUN DEDİ

bende SABAHTAN BERİ TOPLA DİYORUM TOPLAMIYO DEDİM

İYİDE DELİ GİBİ DURDUK YERE NİYE BAĞIRIYOSUN DİYO  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ah ah çeken bilir :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: her sabah kahvaltı sorun oyuncaklarını dağıtıyor toplasın diye bir derdim yok eşşek gibi topluyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: topladıktan 10 dk sonra gel evi gör toplu olmayacak oyuncaklar dağınık seviyor çocuk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
buarada nagişimmm müjde mi isterim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: şampanyaları patlatın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  :muzz: :hello2: :occasion5: :hieyt: :occasion14:

fıstık

ay senin evin mis gibi ya bembeyaz koltuklarla nasıl baş ediyosun hayranım

ben ışılı salona sokmuyorum oturma odamdaki kanepelerimin içine etti

örtüde yapmıyorum artık iyice eskisinler seneye yenilicem

geldimi kız yoksa testmi yaptın hamile misin niye patlatıcaz anlamadım  :dontknow:

burcum

sen o mis gibi dediğin koltukları gel bir de yakından gör :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gri oldular artık  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ettik bir eşşeklik bebeğimiz 1 yaşındayken yaptırdık beyaz renkli koltuk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: koltuğun alt yastığının fermuarını patlatmış sıpa :ehi: üzerlerinde zıplıyor çadır yapıyor hepsini kaldırıp atıyor koltukların üzerinden zıplıyor koltuğun iskeletinde :ehi: :ehi: :ehi: daha sayayım mı pastel boyayla boyamışlığı var koltukları duvarlar tükenmez kalemle çizilmiş durumda :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
HASTALANDIM BACIM :occasion5: :occasion14: :muzz: :hello2: :hieyt: kırk pare top atışı yaptırdım duymadın mı bacım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

OLSUN RESİMDE GÜZEL GÖRÜNÜYOLAR  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

BİZİM EVDE YAZIN İNŞAATA GİRİCEK VALLA STRESİ VURUYO ŞİMDİDEN BENİ

DOĞALGAZ BAĞLANTISI YAPILIRKEN MUTFAK DUVARININ 5 TANE KALEBODURU YAKLAŞIK 1 METRE

PATLADI DÜŞTÜ EŞİMDE YAPILMIŞKEN HERYER YAPILSIN DİYO OFFFF OFFFFF

VALLA NASIL OLCAK BİLMİYORUM  :honk:

BÜTÜN DUVARLAR ÇİZİLİ ZATEN IŞILIN ESERLERİYLE DOLU  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

HADİ GÖZÜN AYDIN CANIM DUYMADIM VALLA BURDA YAĞMUR VAR ONDAN ANLAYAMAMIŞIMDIR  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sağol canımmmm :flowers: demetle pınardan bekliyoruz hayırlı haberler :binkybaby: :ehi: :ehi:
bacım niye stres yapıyon adamlar yapcak en son bi temizlettirirsin kaba temizliğini sonra mis gibi yaparsın temizliğine yerleştirirsin eşyalarını oldu bitti misler gibi oturursun evinde keyfini çıkartırsın bende derin büyüyesiye kadar bu koltukları değiştirmeyeceğim ama sonra 2.ciyi yapıcaz :ehi: :ehi: :ehi: bi6 sene bu koltuklara talim edicez :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

ORASI ÖYLE ADAMLAR YAPICAK YİNEDE STRES YAPIYORUM İŞTE

ŞİMDİ KİM EVLENİRSE DİYORUMKİ UCUZ MOBİLYA ALIN HEMEN ÇOCUK YAPIN

ARDINDAN İKİNCİYİ YAPIN SONRA İYİSİNİ ALIN TERTEMİZ OTURUN  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

fıstık

bugün cumartesi hava yağmurlu ve kimsecikler yok ne enteresan 

burcum

evet bizde bu akşam komşuya yemeğe davetliyiz derin uyudu oturuyorum bende eşim fotoğraf makinasını getirsin nagişim sana banyomun resmini koyayım eski evimdeki banyo da çok güzeldi

fıstık

aaaa süper cnm teşekkür ederim  :opucuk:

görsel resimlere bakıyorum ama yinede

kullanılmakta olan bi evinki daha faklı görünür