2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

şimdi womens club üyeliği ne alaka nagehan anlamadım  :-\

ben 7 numaralı arkadaşı kim bilmiyorum ona verdim ayrıca onun üyemiz olduğunu farketseydim evet ona verirdim bizde

herzaman tam destek hep destek kimseyi yarı yolda bırakmayız bilmiyomusun aşk olsun  :icon_thumright:

fıstık

VERİN HAYATIM  :opucuk:

SİZDEN ÖYLE BİŞİ BEKLEMEM ZATEN  :laughing7:

VALLA NÜKÜM GEÇEN AY 7 SİNDE OLDUN HA BUGÜN HA YARIN GELCEK

BAKALIM BEKLEMEDEYİM  :dontknow:

YÜKLENİN ANASINI SATAYIM YÜKLENİN SUÇLU NAGEHAN MAHKUM NAGEHAN

YÜKLENDİKÇE GÜÇLENİYOM BEN GÜNAH KEÇİSİYİM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

ben 12 aralık da oldum hamile kalmadan önce her ay düzenli 3 gün öne çekerdi şimdi bazen 5 bazen 6 gün çekiyor bende bekliyorum 2-3 gün içerisinde olurum büyük ihtimalle :icon_thumright:

buarada bu womens clup ne ayak? ben neden bilmiyom orayı :ehi:

fıstık

WOMENS CLUB FORUMDAN BAZI ARKADAŞLARIN AÇTIĞI BİR FACE SAYFASI TATLIM

BENDE ÜYEYDİM SONRA AYRILDIM

AY Bİ AN ÖNCE OLALIM YAAAA VALLA HİÇ ÇEKEMEM HAMİLELİK FALAN  :-\

SİZ HAMİLE KALIN BEN ORTAMA UYARIM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

YORUMSUZ KALMAYI TERCİH EDİYORUM NEYSE SİZE İYİ AKŞAMLAR

BURCUM HAKKINDA NEYSE HAYIRLISI O OLSUN İNŞALLAH  :love9:

fıstık

BUNDA YORUM YAPICAK BİŞİ YOK ZATEN PINARCIM

İSTEDİĞİNE VEREBİLİRSİN OY SONUÇTA EĞLENMEK İÇİN YAPILAN BİŞİ

KİMSEYİ YARI YOLDA BIRAKMAYIZ DEDİN BENDE SİZDEN ÖYLE BİŞİ BEKLEMEM ZATEN DEDİM

AMA SEN İSTEDİĞİN GİBİ ANLA TATLIM  ;)

burcum

fıstık

burcum

bende sana onu yazıcaktım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sanki gelicek benim kırmızılılar :ehi: :ehi: :ehi: hafif pempemsi geldi sanırım tuvalet kağıdına :ehi: :ehi: :ehi: bende evet evet gelicek gelicek deyip güldüm :ehi: :ehi: :ehi: sabah kalktım midem bulanıyor :ehi: :ehi: :ehi: göğüslerimin de şişi indi geçenlerdeki kadar şiş değil ve acımıyor :ehi: :ehi: :ehi: ALLAH seni ne etmesin nagiş ödümü bardak ettin bu ay :ehi: :ehi: :ehi:
sende var mı bir gelişme :binkybaby: :ehi:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

O ZAMAN GELECEKTİR BACIM DERTLENME  :k06:

BENDEDE HAFİF PEMBEMSİ BİŞİLER VAR  AMA DEVAMI GELMEDİ HENÜZ  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

GELCEK GELCEK  YIRTICAZ BAK GÖRÜRSÜN  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

Alıntı yapılan: fıstık - 05 Ocak , 2012, 18:28:41
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

O ZAMAN GELECEKTİR BACIM DERTLENME  :k06:

BENDEDE HAFİF PEMBEMSİ BİŞİLER VAR  AMA DEVAMI GELMEDİ HENÜZ  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

GELCEK GELCEK  YIRTICAZ BAK GÖRÜRSÜN  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:amin: :amin: aminnnnnnnnnnnnnn ağzın bal yesin nagişimmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hep senin yüzünden yoksa biz de bebeği düşündürecek birşey olmadı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ama korkuttun beni :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gelicek gelicek umutluyum ay reglimin gelmesine bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hesap yapıyorum bacım olmaz olmamalı :ehi: :ehi: :ehi: daha erken :ehi: :ehi:
önce pınardan alalım bu güzel haberi  :icon_thumright:

fıstık

İNŞALLAH CANIM HAYIRLISIYLA ALALIM HABERLERİ

VALLA BİZİMDE BEBEKLE İLGİLİ Bİ GİRİŞİMİMİZ OLMADI

OLMASIN VALLA BEN HİÇ HAZIR DEĞİLİM HOŞ IŞILDADA DEĞİLDİM AMA  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hadi bakalım ilk müjdeli haberi kim vericek yani müjdeli derken :ehi: :ehi: :ehi: regli oldum oleyyyyy diye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :hieyt:

fıstık

Allahım ya millet olmamak için neler yapıyo bizde gelsin diye dua ediyoruz

amaaaaaaaaannn hayırlısı neyse o olsun be canım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: