2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

tılsım

evet bugün yok gelmedi hala uyuyamı kaldı ne  :k06:

gelir heralde birazdan  :dontknow:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

tılsım

bu mide sorunu çok kötü bişey allah kimseye vermesin  :amin:

oozge

tılsım

kıyamam yaa söylemiştin evet gerçekten çok zor bişey  :y25: :y25: allah yardımcımız olsun  :amin:

fıstık

Günaydın kızlar !

Bugün geç kalktım gece uyuyamadımda o yüzden  :dontknow:

Canım mide yanması için ben RENNİE DUO şurup kullanıyorum doktorum bunu verdi istersen al.

tılsım

günaydın fıstıkcım nasılsın  ben tahmin ettim uyuyakladığını neden uyuyamadın canım bebişmi uyutmadı yoksa tekmelemekten

fıstıkcım doktorumu aradım aynı ilacı bana verdi alıcam öğle arasında çıkıp inş.. faydası olur

burcum

hoşbulduk tılsım birşey sorucam dün geceden beri alttan batar tarzında ağrı giriyor hani üşüttüğümüzde olur ya endişelendim açıkçası olmazsa bi doktoru arıyayım

fıstık

İyiyim canım sen nasılsın

Ya yok o zaten maşallah hiç durmuyo gece gündüz alıştım artık. :muzz:

Eşim akşam birileriyle görüşmeye gitmişti ben iş için sanmıştım.Daire varmış satılık onun için gitmiş

Evin fiyatı çok uygun ama bizim çok fazla birikimimiz yok henüz kredi çekersekte çok pahalıya malolacak.

Hangi ev olduğunu biliyorum keşke ordan bizde alabilseydik demiştim yapılmaya başladığı zaman bu yaza bitip teslim olacak.

Bende boşver şimdilik kızımız bi doğsun bakalım dedim üzülmedim aslında ama nedense uykum kaçtı

tılsım

burcum merhaba canım

canım banada olmuştu öyle bi kere üşütmekten oluyo genelde ayaklarını çok sıcak bilmiyorum çalışıyomusun ama eğer evdeysen ayağının altına şişe içinde sıcak su koy yada sıcak su torbası varsa canım karnına koyma sakın tabiii akşamada yapabilirsin çalışıyosan eğer   :k06:

eğer allah korusun kanama yoksa korkma büyük ihtimalle üşütmektendir

burcum

ALLAH a çok şükür kanama yok evdeyim ayaklarımda soğuk zaten ısıtayım sağol canım :)

tılsım

bende iyiyim fıstıkcım

maşallah durmasın hiç  :muzz: benimki ara ara dinleniyo sonra yine tekmeliyo  :k06: :nazar:

canım anladım hayırlısı olsun seni anlıyorum kredi çekince zorlanırız diye korkuyosun haklısında fazla birikim olmayınca tereddüt ediyo insan  ???

canım hayılısı olsun valla kısmetinde varsa oluyo bende yeni ev aldım heçicez bi kaç gün içinde bebişler uğurlumu geldi nedir bi çok kişi taşınıyo forumdakilerden  :k06:

demekki aklına takmışsın evi beğendiğin için yine diyorum hayırlısı olsun kısmetse önüne geçilmiyo  

tılsım

burcum sevindim canım kötü bişey olmamasına hep üşütmekten oluyo bu tarz ağrılar koy ayağının altına mis gibi ısın

bende dün üşütmekten sanırım dün akşam ayağıma 2 kere kramp girdi yada bacağıma bilmiyorum geçene kadar korkudan öldüm  :-\

burcum

Kıyamam canım ya o kramplar ilerleyen aylarda daha sık giricek üşütmekten değil hamilelikten kaynaklanıyor bir arkadaşım hamileyken gecenin bir yarısı çığlık feryat ayağı kasıldı diye uyanıyormuş kocası hemen kalkıp ovuyormuş :ehi:

tılsım

aslında bu krampların üşütmekten olmadığını biliyorum hamilelikle alakalı ama konduramıyorum iştee  :ehi: :ehi: başladı işte ay bide 2 kere girdi bi çığlık bastım eşim ayağa zıpladı hemen ovmaya başladı falan arkadaşınında demekki öyle olmuş yazık yaa kocişlerinde işi zor gece uykudan kalk bacak ov  :ehi: :ehi: