2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

Hoşbulduk yeşimcim tülincim nasılsınız ?

Bünye meselesi sanırım benim bi arkadaşımında fazla büyümemişti ama sütü bol oldu maşallah.

Angel

yesimcim formulu yok bitanem yaa gercekten bak ben hic kilo almadigima ragmen kocaman   oldular   :nazar:   herbiri 1 kilo eder herhalde    :k06:  gibusten fazla onlar buyudu   :k06:   canim uzulme bak goruceksin dogumdan sonra nasil buyuycekler sutun doldugunda inanamiycaksin hele esin   :laughing7:   hosuna gidecek adamin   :k06:

fistikcim demek seninkilerde benimki gibi benimkide cok memnun   :k06:

Angel

yesimcim canim gecmis olsun  ya miydenmi agriyor birsey yedinmi peki ? fazlada birsey yediysen agri yapabilir miydene.yogurt dene istersen veya sut iyi gelir canim.

fistikcim iyiyiz canim cok sukur evet dogru diyorsun benim cok arkadaslar varki gogusleri kucucuk ve sutleri okadar yariyorki bebekleri gorseni tosuncuk masallah   

fıstık

Evet ama yazık korkusundan pek yanaşamıyo karşıdan seviyo bebişe bişi olmasın diye  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

Canım mide yanman için doktorun şurup vermedimi ? Hemen 1 kaşık içiyosun bişeyin kalmıyo istersen akşama kadar 4-5 kaşık bile alabilirsin

bebişe zararı yok. :muzz:

tılsım

evet fıstıkcım bünye meselesi sanırım inş.. benimde sütüm bol olur yaa  :amin:

bebek doğsun sonra büyür diyosun yanee ama çok büyümesinler yinede yaa  :k06: ay sana bişi diyimmi çoğu erkek büyük göğüs seviyo benimkide tam tersine bu halinden baya bi memnun inş. büyümez deyip duruyo hollanda ineği gibi olma sakın diyo  :ehi: :ehi:

sağol tülincim yok canım midem ağrımıyo yanıyo dün geceden beri bide bu çıktı bakalım daha neler çıkıcak su içiyorum habire sanki o biraz rahatlatıyo sabah bu yanma yüzünden bişeyde yiyemedim çok az yedim   :igrenc:

Kızlar inş. benimde sütüm bol olur göğüslerim küçük ama belki çok olur bellimi olur nş.. hepimizinki bol olurda yavrular doyar  :love7:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

tılsım

canım doktora en son 2 hafta önce gittim 3 hafta var daha gitmeme ama çok zorlarsa yarın öbür gün bi ararım doktoru belkibi şurup verir bu yanmada dün başladı dün akşamdan beri uyuyamadım zaten zor uyuyorum gece hiç uyuyamadım yüksek yastıkta yattım hep  :igrenc:

Angel

aminnn yesimcim sen soguk sutu dene canim miyde yanmasina ve agrilarina iyi geldigini duydum birse yagurt   :icon_thumright:

fistikcim ayy sen varya ayni benim gibisin  kiz   :ehi:   zavalli esimde oyle uzaktan uzaktan   :ehi:     ::)     :ehi:

fıstık

yeşimcim daha hollanda ineği gibi değilim ama süt gelince nolur bilemem daha kocaman olurlar herhalde :k06:

Bu arada ben sütyen takamıyorum ya sıkılıyorum önceden böyle bişey yoktu acayip bunaltıyo beni siz nasılsınız bu konuda

Angel

bende oyleyim hele evde kesinlikle takamiyorum sikiyor sanki    :suclu:   ben zaten bir aylikken emzirme sutyeni aldim  cunku masallah ikiside kocaman oldular ve iyiki almisim iki tane aldim simdilik cokk rahat oluyorum gercekten   :basardim:    :nazar: 

tılsım

kızlar gittim tuzlu kraker aldım belki bi faydası olur öğlende yemekte yoğurt yerim

ay fıstık güldüm burda yaa hollanda ineği gibi olucaz zaten bebekler habire emicek bende eşime öyle demiştim illa büyümesine gerek yok zaten öyle olunuyo diye  :k06: :k06:

ben sutyen takıyorum ama silikonsun takıyorum normal yani öbürünü takamıyorum artık inanılmaz derecede canımı yakıyo emzirme sütyeni almam lazım benimde ben 2 tane normal almıştım oda onun gibi tek farkı açılma yeri yok

bide kızlar bişi sorcam sizede oluyomu bilmiyorum ama benim arada göğüslerimin uçları sızlıyo sanki yanıyo gibi oluyo sonra geçiyo bilgisi olan varmı neden olur bu süt geldiği içinmi  ???

fıstık

Evet oluyo hayatım yalnız değilsin korkma.

Süt kanalları yavaş yavaş açılıyormuş hazırlık yapıyormuş doktorum öyle söyledi.göğüse giden damarlar genişliyormuş.

Bazen dayanılmaz bir sızı oluyo bende sonra geçiyo.

tılsım

ay sevindim o zaman yalnız değilim oleyyy  :hieyt:

demekki süt kanallarıyla alakalıymış zaten başka bişi olmaz ama ben çok pimpirikliyim yaa  ::)

evet sızlıyo çok kötü oluyo yaa bazende yolda yürürken oluyo bağırmak geliyo içimden evde olsam yine kaşıyorum yolda oda olmuyo  :ehi: :ehi:

Angel

benimde arasira oluyor yesimcim hemde cok aciyor yani elbisem  degdiginde bile aciyordu uclari  normal canim merak etme   :opucuk:

Angel

:k06:   yesimcim alemsin yaa banada oluyor kizimi okuldan almaya gittigimde bir kasiniyorki soyle tatli tatli    :k06: