2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

Hoşbulduk canım prensesin iyi sabah beni minik tekmeleriyle uyandırdı karnımızı doyurduk şimdi uyuyor sanırım  :opucuk:

Prensesimin ismi IŞIL olcak canım  :muzz: :muzz: :muzz:

tılsım

Kızlar ben geldim siz yoksunuz yaa

tülincim fıstıkcım hoşgeldiniz canlarım

bebişler nasıl bakalım sizler nasılsınız fıstıkcım senin prenses demek seni tekmeleriyle uyandırdı bu sabah benim oğluşumda bana güzel tekmeler attı sabah yataktan kalkmadan

Kızlar midemi soruyosunuz midem çok fazla yanmıyo süt içiyorum bol bol ve leblebi yiyorum  :tongue3:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

neslihan

Kızlar ya bişey danışıcam size.Benim muhtemel doğum tarihim 1 temmuz.4-5 temmuzda da mali müşavirlik yeterlilik sınavım var.Annem diyoki çocuğa bakarız olmazsa 5-6 gün önce sezeryanla alınsın.Sınavına git sen diyor.

Bende diyorumki sınav için risk almaya gerek yok bebeğin günü ne zamansa o zaman gelsin.Tamam bu da kariyerim için önemli ama kızımdan önemli değil.Doktorum ben her zaman normal doğum derim diyor.

tılsım

neslihancım zor bi durum gerçektende

yani bebeğin gününde doğması ve normal doğması kadar güzel bi şey yok tabiki ama öbür taraftada mali müşavirlik oda önemli ve güzel bişey kariyer neticede çok iyi düşün canım yani sezeryanda olsan düşününce kalkman daha zor olur ve o sınava gitmen sezeryan çünkü 15 gün yatırıyo insanı çevremdekilerden biliyorum

hakkında hayırlısı ne ise o olsun

fıstık

Canım bence bunu şimdiden düşünme yeşiminde dediği gibi sezaryanla değil sınava girmek zaten bi süre hareket edemiceksin.

Hem bu sınava daha sonra girme şansında var kariyerine bi süre ara verirsin o kadar.

neslihan

Ya çok şükür 2 yıllık stajımı mayıs itibariyle tamamlamış olucam.Sınav kalıyor sadece bugün hocam lada konuştum kursta çocuğunu da kendini de riske atma dedi.Hem ruhen hem bedenen bu sınava hazır olamazsın dedi haklı da sanırım neyse kariyer hayallerimi 5 ay ertelemem gerek hayırlısı olsun.Yavrum sağlıkla gelsin inşallah ta gerisi yapılır inşallah

Angel

neslihancim  bence bebegin nezaman hazirsa ozaman gelsin canim cunku son gunlerde ve haftalarda anne karnindaki bebegin beyni gelisiyor  en onemlisi birde ic organlari gelisiyor  yani son haftalar bebek icin cokkkk onemli bir durum.hakkinda hayirlisi canim ama hocaninda dedigi gibi ruhen ve fiziksel olarak hazir olamiyabilirsin.cunku daha yeni dogum yapmis olucaksin sen birkac hafta istiyceksin iylesmek icin sonra bebeginin heyecani olucak felan bence 5 ay sonraya kalsin hem dahada bir hevesle yaparsin sinavini nasil olsa yavrun yaninda olucak Allahin izniyle ehrsey oturucak emzirme konusunda sezeryan olursan bile dikislerin iylesicek kuzun ele avuca sigacak annesiii   :binkybaby:    uyuku duzeniniz duzelicek inan ben bunlari yasadigim icin sana soyluyorum canim seni dusundugum icin.

insan ilk 1 ay anca kendine gelebiliyor dogumdan sonra    :opucuk:

tılsım

Günaydın tülincim nasılsın canım bebişimiz nasıl aleyna nasıl

nerelerdesin bakıyım sen  :k06:

Angel

:muzz:   :muzz:   :muzz:  burdayim canim benimm valla dun gece kizimi yatirmiya gitmistim beni uyutmusss kizim   :sleepy1:     :k06:   

Aleyna iyi teyzosu cok sukur okuldan geldi iste yemek yedi simdi televizyon izliyor   sen nasilsin pasamiz nasil annesi   :binkybaby:    :opucuk: 

yesimcim miyden hafifledi demistin dun bugun nasil peki.

tılsım

:k06: :k06: demek seni uyutmuş aleyna  ay bu çocuklar ya insanı oynatıyolar valla  :ehi:

ay canım benim okuldan geldi demek yavrum dinlensin ya yazık

ben iyiyim paşamızda iyi sanırım keyfi yerinde dün ultrasona girdim bi yerde özledimde gittim daha kendi doktoruma 2 haftam var gitmeye :toothy10: :toothy10:

tülincim midem yanıyo yine  :igrenc: tabiki ama kraker leblebi geçiştirmeye çalışıyorum bide öğlenleri sade soda

Angel

:caca:  halen doktora gitmedin demiii   simdi sopa kaldirmiyimde ne yapiyim yesimcim yaaa   :cildir:   kendine yazik kendinee    :sad1:

tılsım

gitmedim tülincim haklısın sopa kaldırmakta ahh ahh kafamı korumam lazım  :ehi: :ehi:

biliyorum canım yaa ama ilaç sevmiyorum zaten her seferinde bişiler veriyo bu gidişimde son 3 aylık ilacıda verir heralde mide ilacınıda düşünemiyorum en azından 2 hafta daha idare edebilsem çok zor ama katlanmaya çalışıyorum  :sad1:

Angel

canim simdi handan olsaydi soylerdi sana hangi ilaci almani eczaneden   :sad1:   sanirim kendisinede olmustu hamilelikte    :dontknow:

tılsım

öylemi keşke olsaydı  :sad1: oda ne yapsın bebişi ile ilgileniyo uzun zamandır yok ya bu bi çok kişide olabiliyomuş bana denk geldi iştee

inş.. sende olmaz böyle bişey ay çekilmiyo valla  :y25: bebek mideye baskı yapıyyomuş o yüzden oluyomuş büyüdükçe dün ultrasona girdim ordai doktor söyledi  :tongue3:

Angel

evet canim bebegin baskisiyla ilgili hatta yanlisim yoksa tubisede olmustu bu aylardayken   :icon_scratch: