2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

bende öyleyim biş iş yaparken dinlene dinlene yapıyorum yoksa hayatta duramam ayakta artık işte yapamıyorum yaa çaktırmayın  :k06:

fıstığın vücudu sıkı evet resimden bile belli oluyo ee ben aynıyım zaten bi değişiklik yok  :tongue3:

fıstık spor güzel bişey bende voleybol oynardım tabi başka sporlarda özellikle yüzmeyi inanışmaz derecede severim ve madalyam var yaz okulları arasında 2.lik inş.. hevesli olduğu şeye yönlendirirsin ben oğlumun müzikle ilgilenmesini çok isterim bende müzikle ilgileniyorum çünkü  

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

tılsım

tülin ne güzel bişey oynasın kızın basket toğu alda orda imkanlar daha fazladır oynayacak yer olsun ortam olsun boyuda uzar hemde spor ne kadar güzel olur valla tabi ev toptan geçilmiyomuş ama olsun hevesli oldukları şeylerle ilgilenmeleri çok güzel bide aillelerin yönlendirmesi çok önemli diyorum ben destek olması ben babamdan sürekli destek gördüm hem yüzme hemde müzik konusunda  :hello2:

fıstık

Burnumuzun dibinde var zaten basketbol sahası arada çocuklar takılıyor, geri kalan zamanlarda boş üzülüyorum gençler artık spor yapmıyor.

Biz duyarlı anneler olarak inanıyorumki en iyi şekilde yetiştireceğiz çocuğumuzu

Angel

ayy yesimmmmm   :caca:  kilo almadigini biliyoruz o dilinide cikartmaa yaaaaa     :caca:   :caca:  prensimizzz eyy bakiyim kafanii anneni dovcem simdi surekli bize tas atiyorr    :toothy10:   :toothy10:  :toothy10:    :opucuk:   canim benim bitanem kiyamam sana    :opucuk:

yesimcim bende yuzmeyi cokk seviyorum canim tam bir yil yuzmeye gitmistim 1 yil once agbimle tabiyi agbim yuzme bilmedigi icin derinlere dalamiyordu korkuyordu kiz tulin dikkat et diyordu balik gibi yuzuyorsun  masallah   :nazar:   diye anlatirdi esime    :tongue3:

yesimcim kizimin boyu zaten normalden cok uzun esime cekmiss   masallah 41 kere birde basket bolcu olsa oooo  ooooo    :nazar:   :nazar:   :nazar:   :k06:  yakinda yuzmeye ve muziya yazdiricam.anasi gibi yuzsun kuzum.muzigide cok seviyor surekli radyoyu acip anne hadi gel dans edelim diyor     :k06:

Angel

yesimcim su miyde yanmana dr gitmeni oneririm cunku kendine eziyet edersin canim benim .bosuna aci cekme bence drun sana ilac verir hamislere ozel var birkac tane fistigin dedigi gibi hemen geciyor guzelim kendine yazik  :sad1: surekli cekilmiyor miyde yanmasi bak birseyde yiyemiyorsun  bu sefer  gucsuz vitaminsiz kalicaksin anacim    :opucuk:

tılsım

eyvahh sopalar kalktııı ay ay ay vurma ama ben hamişim oğlum koruyalım kendimizi  :ehi: :ehi:

yüzme gerçekten çok keyifli bi spor ne güzel bilmen güzel valla imkan buldukça yüzmek lazım aslında bu hamişkende iyiymiş  :k06:

ay uzun boylu olması ne güzel maşallah allah nazarlardam korusun  :nazar: basketçi olsa dahada süper olur valla  :muzz:
müziğide sevmesi güzel çok çok önemli çocuğu bişeylere yönlendirmek yeteneği olan alana keşif dahada önemli

ay ne biliyim ben tülincim belki geçer diye habire su içiyorum doktorada daha 3 haftam var gitmeye valla bana yazık çok kötü bişeymiş bu  :sad1: evet doğru dürüst bişeyde yenmiyo dün mesela sadece salata yedim öğlen yemeğinde akşam balık ama bi bana sor nasıl yedim  :igrenc: ki okadar severim balığı olmadı doktorumu arıyım en iyisi ben sağol tatlım düşündüğün için  :opucuk:

Angel

gecenlerde banada olmustu miyde yanmasi  geceydi  ayy nasil aviyor Allah kimsenin basina vermesin insallah sen bu halinle nasil cekiyorsun canim cok sabirlisinda bosuna sabrediyor guzelim  yarin git druna 5 dakikalik is    :caca:    kilolatayi almaya gidiyorsunda  markete ,  yarin druna git yesimcim bak yine sopalar kalkti sana    :opucuk:   :opucuk:    :love3:   

tılsım

ay çok kötü bişey canım yaa mide yanması inş.. bi daha olmaz sanada amin allah kimsenin başına vermesin ben bazı konularda sabırlıyım ama bu çekilmiyo bide ilaç kullanmayı sevmiyorum zaten vitamin hapları kan hapı alıyorum her ay gidişimde bişey yazıyo doktorum bide bu çıkmasın diye ama olmıcak kullanmadan ben en iyisi yarın zaman bulursam gidiyim  :sad1:

Angel

git canim yaa sen bizim icin cokk onemlisin tosunuzun annisisin sen    :opucuk: bende her aksam vitamin hapi icmekten biktim tiksinerek iciyorum    :igrenc:   her ictigimdede sanki cikartacak gibi oluyorum     :igrenc:   

tılsım

sağol canım böyle düşündüğün için sende bizim önemlisin ve tabiki bebişimizde  :opucuk: haklısın insan bıkıyo ilaç içmekten her seferindede bişey veriliyo mutlaka tiksinerek içmekte haklısın  :igrenc: bende tiksiniyorum artık valla  :igrenc:

selma005

SLM KISLAR VALLA ÇOK ÖSLEDİM SİZLERİ İŞYERİNDE TADİLAT VAR İNTERNET FALAN YOKTU YAZAMADIM NESILSINIZ GÖRÜŞMEYELİ? YEŞİMCİM MİDE YANMASINA SÜT Ü DENEDİNMİ BEN BİR HAFTA HASTANEDE YATTIM O YÜZDEN AMA SON ÇARE SÜT Ü DENEDİM ÇOK ŞÜKÜR ARTIK YOK DENECEK KADAR AZ TAVSİYE EDERİM

tılsım

selmacım selam canım tühh ben bakmışım sen çıkmışsın ben iyiyim canım sen nasılsın bebişimiz nasıl selmacım mide yanmasına sütü denedim zaten içiyorum biraz oluyo faydası belki dahada olur şimdi leblebi falanda yiyorum bakalım herşşeyden bi çare bide soda içiyorum tabiki  :k06: ay azalmasına sevindim canım mide yanmanın çok berbat bişeymiş bu   :igrenc:

tılsım

fıstık

tılsım