hamileyim anne luyorum

Başlatan mavis.deryam, 03 Şubat , 2009, 10:14:21

« önceki - sonraki »

mavis.deryam

:muzz: :nazar: test yaptim sabah ve allahhim ellerim titriyo yazarken anne olucam allahim cok sukur duarim kabul oldu  :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :love7: :basardim: :muzz:

mavis.deryam

biliyodum belirtiler vardi ama test yapmadim unitlenmek istemedim ya inanamiyorum hala icim kipir kipir kizlar darisi sizlere dualarim sizlerle

Lă_Tăhzen!

HADİ HAYIRLISI BAKALIM NE GUZEL BUGUN HERKES BU MUJDEYI VERİYOR

mavis.deryam

tsk ler canim muhtesem bi duyguya asalsare  anne olucam ya  :muzz: :hello2: :nazar:

Lă_Tăhzen!

NE GÜZEL ALLAH OLMAYANLARADA TATTIRSIN BU DUYGUYU VE BANADA :muzz: :occasion5: :hello2: :hieyt: :basardim: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

abzeh38

ayyyy canım benim çok sevindim rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. :amin: :nazar:

Angel

canim cok sevindim hayirli olsun   :opucuk:      :flowers:  

MELODI

canim tebrik ederim  :opucuk: allah tamamina erdirsin bende dün ögrendim hamile oldugumu  :D hadi bakalim dahada cogalsin insallah hamileler  :amin:  :amin:

abzeh38

mavişim sen daha yeni hamilesin taze taze anlatırmısın ne tür belirtiler yaşadın .
ben de bu sabah kaltım çok halsizim ve adet olaakmışım gibi ateşliyim ama daha regl olmama 12 gün var.
karbonat testi yaptım kola gibi köpürdü.

DENİZLİ

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  cok sevindim canım inşallah hiç sorunsuz bebişiiiiiiiiiii hayırlısıyla kucagına alırsın  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
    kendim kalmış kadar sevindim. inşallah hayırlısıyla bütün isteyen dileyen herkese alllah nasip etsin.  :amin: :amin:
     :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
      :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış:

mavis.deryam

canim anlatirim ne demek adet gunum dundu aslinda benim 2 haftadir midem cok tuhaf ti agzimin tadi yoktu cnim bisey istemiyodu acaip bisey sekilde yorguluk hissi vardi yatmak istiyodum, ama benim belirtiler adet gibi   degildi farkliydi adet sancilarim daha farkliydi  ve ara ara devamli olurdu 2 haftadir cok hafifi ama sancili degildi ve 3 gundur karnimda kasiklarima dogru kahverengi  cizgi  vardi  ve bugun test yaptim hissidiyodum zaten

mavis.deryam

denizli cok tesekkur ederim sagalun gercekren daha kimseye soylemedim doktora gitmeden soylemicem kimseye esim biliyo bide sizlere tabiki  :muzz: :hello2: :hieyt: :nazar: :k06:

abzeh38

Alıntı yapılan: mavis.deryam - 03 Şubat , 2009, 10:48:45
canim anlatirim ne demek adet gunum dundu aslinda benim 2 haftadir midem cok tuhaf ti agzimin tadi yoktu cnim bisey istemiyodu acaip bisey sekilde yorguluk hissi vardi yatmak istiyodum, ama benim belirtiler adet gibi   degildi farkliydi adet sancilarim daha farkliydi  ve ara ara devamli olurdu 2 haftadir cok hafifi ama sancili degildi ve 3 gundur karnimda kasiklarima dogru kahverengi  cizgi  vardi  ve bugun test yaptim hissidiyodum zaten

canım benim çok saol allah yardımcın olsun.biran önce doktora git ve kendine çok dikkat et dualarım seninle :amin: :nazar: :flowers:

CİĞERİM

canım çok tebrik ederim. cok sevindim senin adına. eşinde nekadar mutlu olur şimdi. Yüce rabbim bu güzel duyguları bizim gibi sabırsızlıkla bekleyenlerede yaşatsın. benim adetime daha çok var ama içimde hiç ümit yok aslında çok üzülüyorum. Eşimde bende çok istiyoruz ama olmuyor onu ve kendimi sevindirmek istiyorum rabbim dualarımızı geri çevirmesin inşallah.belirtilerin ne zaman başladı, kaç aydır istiyordunuz özel birşey yaptınmı.

abzeh38

Alıntı yapılan: CİĞERİM - 03 Şubat , 2009, 11:05:16
canım çok tebrik ederim. cok sevindim senin adına. eşinde nekadar mutlu olur şimdi. Yüce rabbim bu güzel duyguları bizim gibi sabırsızlıkla bekleyenlerede yaşatsın. benim adetime daha çok var ama içimde hiç ümit yok aslında çok üzülüyorum. Eşimde bende çok istiyoruz ama olmuyor onu ve kendimi sevindirmek istiyorum rabbim dualarımızı geri çevirmesin inşallah.belirtilerin ne zaman başladı, kaç aydır istiyordunuz özel birşey yaptınmı.
ne demek umudum yok
o kadar çabuk pes edilir mi ciğerim  :caca: rabbim uygun zamanı bilir yeterki sen sabret ve gönülden iste