29 Nisan , 2024, 02:39:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MERHABALAR:)

Başlatan Lă_Tăhzen!, 01 Şubat , 2009, 11:12:00

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

BEN 1 YILLIK EVLİ ANNE OLMAYI ÇOOOOOOOOK İSTEYEN BİR ANNE ADAYIYIM YANİ DAHA HAMİLE FALAN DEGİLİM AMA SONUÇTA HER EVLİ BAYAN ANNE ADAYIDIR DEGİLMİ :basardim: BEBEKLERE KARŞI AŞIRI SEVGİM  :love7: OLDUGU İÇİN SİTENİZE 2 GUNLUK ARAŞTIRMA SONUCUNDA ÜYE OLDUM ÇOK GÜZEL BİR SİTE İLK DEFA BOYLE BİR SİTEYE ÜYE OLUYORUM ÖZELLİKLEDE BEBGİNİZİN İLKLERİ BÖLÜMÜ ÇOK DİKKATİMİ ÇEKTIM UMARIM BİR GÜN BENİMDE BİR BEBEGİM OLUR VE BENDE ORAYA BEBEGİMİN İLKLER,Nİ YAZARIM LAFI  ÇOK UZATTIM GALİBA :honk: BENDE ARTIK ARANIZDAYIM SEVGİLİ BEBEGİM ONLINE ÜYELERİ BENİDE ARANIZA ALIRMISNIZ????

sekaya

hoşgeldin canım burda hemen hemen herkes anne olmayı çok istiyor. bende bunun için araştırmalar yaparken bulmuştum bu siteyi gerçekten sitemiz çok güzel temiz arkadaşlıklar var bu sitede. herkes iyi niyetli(aman nazar deymesin)

biraz anlatırmısın canım kendini adın yaşın ne kadar süredir bebek istiyosun?

Lă_Tăhzen!

kendi özelimden bahsetmiyim isterseniz ama çocuk olmuyor diye bir problemimiz yok çok şükür bizim eşim istemedigi için yapmıyoruz :crybaby2: biraz evlilğimizi tadını çıkaralım diye düşünüyor ama oda yapı itibariyle çocuklara dayanamayan biri zannediyorumki çocugumuz oldugu vakıt keşke bıraz daha erken yapsaydık diye dusunecek ben evlendigimiz ilk gunden itibaren istiyorum inşallah eşimin artık fıkrı degişir ve en yakın zaman da bende sitedeki uyelerin tabiriyle hamiş olrum :k06: dua edin benim için :amin:

sekaya

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

merhaba aselsare hoşgeldin aramıza. Rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah canım
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

Lă_Tăhzen!

HOŞBULDUK ÇOK TEŞEKKUR EDERİM :love7:

elaa

hoşgeldin canım allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah  AMİNNNN

gülay t.

Hoşgeldiniz aramıza, inşallah güzel arkadaşlıklar bulursunuz burada.

oozge

aselsare hosgeldın bakalım guzel anne adayı  :flowers:
umarım en yakın zamanda bebıs haberlerını alırız burdaaa
sıteyı begenmenede cok sevındım ınsallah yararlı bılgıler bulursun kendıne

şeKerrr

merhabalar arkadaşlar ben de araştırmalarım sonucunda bu siteyi buldum sizlerin aranıa katılmak istiyorum. bende evliliğimde 1sene 3 ay ı doldurdum.artık esimle cocugumuz olsun ıstıyoruz bende sizler gibi artık bir an önce meleğimi kucagıma almak ıstıyorum cok sstresliyim bu konuda cocukları da coksevıyorum  umarım allah ısteyen herkse bu güzelliği nasip eder..

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

merhaba tuğbacım hoş geldin sende aramıza. inşallah kısa zamanda sende bebişini alırsın kucağına canım. Madem bebiş istiyorsun seni bebiş isteyenler sayfasınada bekleriz.Linki aşağı ekliyorum. Konuya burdan ulaşabilirsin canım.

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,5267.new.html#new
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

tılsım

Merhaba tuğbacım hoşgeldin aramıza ben yeşim inş.. sende hamile kalırsın canım ve meleğini kucağına alırsın

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

şeKerrr

sağol yesımcim memnun  oldum umarım en kısa zamanda hepimiz meleklerimize kavusuruz

tılsım

amin canım allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın hepimiz meleklerimizi inş.. hayırlısıyla kucağımıza alırız allahım isteyen herkeze nasip etsin bi melek  :amin:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

DENİZLİ

:wav: :occasion16: :muzz: :muzz: :muzz: hoşgeldin aramıza.herşeyin hayırlısı inşallah. :opucuk: :opucuk: :opucuk: