27 Nisan , 2024, 17:45:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLEYİMMMMM

Başlatan pinar79, 30 Ocak , 2009, 15:55:09

« önceki - sonraki »

DİLVİN

PINARCIM GÜNAYDIN
ŞU SOĞANLA HAVUÇ KÜRÜNÜ Bİ ANLATSANA
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

pinar79

selcancım'' yumurtalık bozuklukları olan arkadaşlar bildiklerinizi yazarmısınız''   başlıklı çikolatalının sayfasında var canım ordakinin aynısı .bakıp uygulayabilirsin

aslım

canım çok sevindim eli ayağı düzgün olsun hayırlısı olsun  :flowers:inşallah darısı tüm isteyenlerin başına böyle bi haberi duymak beni çok mutlu etti ne güzel ya anne olcan Allahım tüm isteyenlerin kucaklarını doldursun :amin:

pinar79

aslım amin canım Rabbim tüm isteyenlere versin.ama benim aklım hala karışık ya çift çizgiyi 3 gündür 7 defa gördüm biraz silik ama sonuçta hamile anlamına gelmiyomu ya.herkes kafasına göre bişey söyledi bana kafam iyce karıştı.hayırlısı artık

aslım

bence hamilesin canım bide duydunmu hiç bilmem ama çizgilerin rengi bile bebiğin cinsiyetini belli derler açık renk kız koyu renk erkek derler ama tam olarak bilmiyorum ama yinede kan testi daha iyi sonuç verebilir tabikide renk açısından şuphelendiğin için söyleyeyim dedim duymuştum böyle bişeyler 

DİLVİN

ASLIM MERHABA
SENDE YOKMU HALA BİŞEYLER
BEN BUGÜN GİDECEKTIM DOKTORA
İŞİM OLDUĞU İÇİN YARIN GİTCEM
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

CİĞERİM

SELAM KIZLAR UMARIM İYİSİNİZDİR. BENDE GİDECEĞİM DOKTORA AMA ŞU AY SONU İŞLEMLERİMİZ BİTSİN DİYE BEKLİYORUM. BEN KENDİMDE KİST VARDIR DİYE ŞÜPHELENİYORUM. HANİ ÇİKOLATA KİSTİ DİYORLARYA ONDAN BELİRTİLERİNİ OKUDUM AYNEN BANA UYUYOR. O YÜZDEN ÇOK KORKUYORUM BU KİSTEN OLUPTA HAMİLE KALAN VARMIDIR ACABA BİLENİNİZ VARMI.

Lă_Tăhzen!

merhaba pınar uzman tv de dinlemiştim bazen çizği çıkmazmış bu hamile omadıgın analamına gelmezmiş testin kalitesine göre degişirmiş açık renklide çıksada bence hamilesin sonuçta açık veya kapalı 2.çizgi çıkmış hayırlı olsun canım ALLAH KUCAGINADA ALAMYI NASIP ETSİN İNŞALLAH

DİLVİN

HOŞ GELDIN CANIM
SENDE DOKTORA GİTMEDEN KENDINE TEŞHİSİ KOYMUŞUN HEMEN  :opucuk:
ÖYLE OLUMSUZ ŞEYLER DÜŞÜNME

CİĞERİM

YOK YOK BEN EMİNİM DAHA DOKTORA GİTMEDİM AMA SORUN BENDE ADET DEĞİLİM AMA KASIĞIMDA BİR AĞRI VE ACAYİP AKINTIP VAR. İLTİHAP VE KİSTTEN ŞÜPELENİYOM BAŞKA NE OLABİLİRKİ. KİST AĞRI YAPARMIŞ ADET DÜZENSİZLİĞİ FALAN DA VAR EEEE BAŞKA BİR ŞEY KALMADI ZATEN. KESİN BENDE PROBLEM YAAA BEN BİLİYOM İŞTE.

pinar79

kist yada çikolata kisti tedavi ediliyo ancak nekadar erken başlanırsa tedaviye o kadar çabuk sonuç alınıyo.doktora gitmeden teşhis koyma canım.bunu bende çok yaptım.hatta tek doktorla yetinme okumuşsundur başıma gelenleri.myom var dediler, yok dediler, ameliyat dediler,eşimin spermi az dediler,yani dedilerde dediler....  sakın umutsuzluğa düşme.doktorlara elbette güveneceğiz ama oluyo böyle.üstelik özel hastaneydi benim ilk gittiğim doktor.

pinar79

ciğerim soğan kürünü bi uygula derim iltihap varsa hemen söker

pinar79

benim adetimden 10 gün öncesi kasıklarım dehşet ağrımıştı bende üşüttüm herhalde demiştim hatta okuldan zor geldim eve ve sıcak su tulumunu kasıklarıma koyup saatlerce uyumuştum

CİĞERİM

AY SAĞOL CANIM GİTMEDEN ŞU KÜRÜ UYGULAYACAĞIM EN AZINDAN İLTİHAP VARSA DOKTORA GİTMEDEN BİRAZ AZLSIN. BİR EVLADIMIN OLMASINI ÇOK İSTİYORUM. RABBİM HAYIRLISINI İHSAN EYLESİN.

pinar79

inşallah canım Rabbim sağlıklı sıhatli bir bebiş nasip eder tez zamanda.beklemek çok zor bilirim .kaç yaşındasın  nekadardır bebiş istiyosun.