HAMİLEYİMMMMM

Başlatan pinar79, 30 Ocak , 2009, 15:55:09

« önceki - sonraki »

pinar79

benim adetim 3 ocaktı ben 11-14-15-17-19-20-22-24-25-28 de yaptım  :ehi: :ehi: :ehi:   yani bazen günaşırı bazen üstüste  :k06:

myhope

Ben de bu ay ii başladım ama sonra aksattım valla.Küslük oldu da ondan ama bidaha küsmem çalışmalarım aksıyo :-)

pinar79

çikolatalı

kız pınar sen ne dolaşıp duruyon sayfa sayfa otur oturduğun yerde
:hieyt:

pinar79

kızlar aklıma gelmişken yazayım belkide banada faydası olmuştur.ben önce soğan kürünü ardındanda incirle havuçla yapılan kürü uygulamıştım bide eşime hergece tabak tabak kabakçekirdeği yadirdim.belki bunlarında faydası olmuştur.1 hafta soğan 1 hafta incir kürünü uyguladım yani dedikleri gibi 2 hafta uygulamadım.

pinar79

kızlar bide2 haftadır  karnımdan kasıklarıma kadar dik  uzanan hafif kahverengimsi bi iz oluştu halada var.

sekaya

:basardim: işte arkadaşlık budur sağol pınarcım yaşadıklarını ve uyguladıklarını anlatarak yardımcı olmaya çalıştığın için hayırlısıyla yavrunu kucağına alırsın inşallah....

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

pınarcım ay giremedim ya o gün iş yerinde net gitti yarım kaldı sevincimiz sonrada 2 gündür yatılı misafirlerim vardı. Onları gönderdim, azcık evi toparladım bi bakayım dedim ne var ne yok diye. Bu arada kızlar ben pınara hamile olduğunu yaklaşık 1 hafta önce söyledim inanmadı bana  :k06: :k06:
pınarcığım bildim bildimmmmm :muzz: :muzz: :muzz:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

pinar79

evet şekerim ya bildin. iş hamile kalmaklada bitmiyomuş of ya kafayı yiycem hala inanamıyorum yarın sağlık ocağına gidip bide orda test yapcam zaten 2 günde 4 test yaptım :k06: ama paranoyak oldum

canım benim tekrar tekrar test yapmana hiç gerek yok.Çünkü evde yaptığımız idrar testleri negatifte hata verebiliyor ama pozitif çıktığında hata vermiyormuş. Ancak şu olabiliyor yaptığımız test pozitif çıkıyor ancak 1-2 gün içinde regl oluyoruz. Aslında bu olan regl değil.Kimyasal gebelik denilen olay canım. Biz farkına bile varmadan regl olur gibi düşük yapıyoruz.
O kadar istedin, o kadar hakediyosun ki anne olmayı ben inanıyorum rabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip edecek canım. Yalnız artık hamilemiyim değilmiyim diye stres  yapmayı bırak tadını çıkar artık. Stres yaptıkça kötü düşündükçe kötü oluyor canım yaa inan bana

çikolatalı

evet şekerim dün akşam msnde bende pınara undan bahsettim artık rahatla hamilesin daha fazla steres yapmana gerek yok bebişin şimdi mercimek kadar stres yapma zararlı düşük yaparsan anlamazsın bile

çikolatalı

şakar burdasın sobeee

çikolatalı

aaaaaaaaa çabuk yazayım diye şeker yerine şakar yazmışım  be

Alıntı yapılan: çikolatalı - 01 Şubat , 2009, 16:07:11
evet şekerim dün akşam msnde bende pınara undan bahsettim artık rahatla hamilesin daha fazla steres yapmana gerek yok bebişin şimdi mercimek kadar stres yapma zararlı düşük yaparsan anlamazsın bile

canım ben pınarada hak veriyorum şimdi epey bi süre beklediği için korkuları var ters bişi olacak diye bide biri biraz moralini bozdu onunda etkisi var tabii. Ama pınar'cım sen hiç kimseyi hiç bişeyi kafana takma. Bak bende iki seferde aynı şeyi yaptım ya bişi olursa diye kendi kendimi yedim ve sonunda oldu. İyi düşün pozitif düşün iyi şeyler olsun tatlım benim. Bak hamilesin dünyanın en güzel duygusu bir kadın için, İnşallah hayırlısıyla kucağınada alacaksın 8 ay sonra

Alıntı yapılan: çikolatalı - 01 Şubat , 2009, 16:09:28
şakar burdasın sobeee

Alıntı yapılan: çikolatalı - 01 Şubat , 2009, 16:10:12
aaaaaaaaa çabuk yazayım diye şeker yerine şakar yazmışım  be

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burdayım canım evet sana ve pınara yazıyodum. listeye baktın mı bu arada değiştirdim bakmadıysan bi bakta fikrini söyle  :opucuk: