BEN DE BEBEĞİMİ KAYBETTİM

Başlatan betüs26, 20 Ocak , 2009, 22:46:02

« önceki - sonraki »

ırmak184

Alıntı yapılan: sevil85 - 27 Haziran , 2009, 15:39:25
arkaşlar aranıza yeni katıldım 1 sene içinde 2kere kürtaj oldum 2.sini 2 gün oldu daha olalı doktor iğne vurcaz göbeğinden diyor bidaki gebelikte çok kötü bi duygu allah kimseye vermesin ve neden olduğunu bilmiyorum yok sorun diyorlarçok kötüyüm sizlerle konuşmak dertleşmek istedim lütfen cevap bekliyorum
merhaba canım bişey sorucam göbekten igne vurulunca ne gibi bir faydası var yani ne için igne vuruluyor bilgi verebilirmisn..

se__vil

canım bende bilmiyorum ya oluşmasına veya düşmesine karşı herlde doktorum söyledi ama bebeğimi alcez diyince ben hiçbirşeyi anlamadım çünkü kafam bebeğimdeydi

ırmak184

Alıntı yapılan: sevil85 - 01 Temmuz , 2009, 17:37:00
canım bende bilmiyorum ya oluşmasına veya düşmesine karşı herlde doktorum söyledi ama bebeğimi alcez diyince ben hiçbirşeyi anlamadım çünkü kafam bebeğimdeydi
bende ocak ayında bebegim karnımda öldügü için kürtaj oldum,şimdi yne hamileyim o yüzden sordum,pazartesi doktora gidince bir sorucam bakalım ne gibi bir faydası varmış :icon_scratch:  :icon_scratch:

se__vil

çok sevindim canımya bence sor elinden geleni yap sor bakalım ben bir buçuk ay sonra kontrole gitçem kürtajdan sonra kontrol etçek sorunca banada söylermisin canım kalp atışı varmı nekadarlık

ırmak184

daha bugün ögrendim hamile oldugumu 4 hafta 4 günlük daha kalp atısı yok canım 2 aylık olunca galiba kalp atısı oluyordu,tamam canım ögrenince haber veirirm sanada,bizede doktor daha öncki hamileligimde bir problem yok demişti aldıkları parcayıda incelediler bişey cıkmadı,daha önce kürtaj oldugum için cok tedirginim aslında düşünmemeye calışıyorum ama herseyin hayırlsıı...

se__vil

illaki düşünüyosun işte canım allah gönlüne göre versin inşallah bişey olmaz bebişini alırsın kucağına başka çocuğun varmı ve nerelisin

ırmak184

Alıntı yapılan: sevil85 - 01 Temmuz , 2009, 18:18:35
illaki düşünüyosun işte canım allah gönlüne göre versin inşallah bişey olmaz bebişini alırsın kucağına başka çocuğun varmı ve nerelisin
amııııın canım cok saol,baska cocugum yok canım 7 temmuzda 2 sene olacak evleneli,ben aslen rizeliyim ama istanbulda dogdum büyüdüm ist. oturuyorum canım sen nerelisin nerde oturuyorsun,sende kendinden bahsedermisn..

se__vil

ben manisa somalıyım canım bende üç buçuk sene oldu evleneli çalışıyorum kayınvalideler vardı akşam giremedim çocuğum yok işte öyle çok güzel arkadaşlıklar edinmişiniz çok sevdim inşallah benlede olursunuz

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

inanmıyorum bende manisa somalıyım tanısmak isiyorum seninle mutluka

se__vil

nerde oturuyosun ve isim soyadını yazarmısın bende tanışmak isterim

bak sana mesaj attım formdan yazdım oraya en yukardakı mesajınız var bolumune bak

se__vil

tamam canım nerdesin sen somada değil anladığım kadarıyla yarın nöbetçiyim çıkytıktan sonra eklerim ok çok merak ettim bak şimdi seni

ok canım deilim balıkesirde oturuyorum bende tanısmak istiyorum

se__vil

tamam canım ben şuan yatmak zorundayım malüm nöbetçiyim ok canım sana iyi geceler görüşmek üzere