27 Nisan , 2024, 22:28:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEN DE BEBEĞİMİ KAYBETTİM

Başlatan betüs26, 20 Ocak , 2009, 22:46:02

« önceki - sonraki »

ecrin merzam

inşallah canım sağlıcakla alırsın meleğini kolllarına  :amin:
bütün dileyenlerin rabbim boş çevirmesin kucaklarını  :amin:

tubis

Ecrin57

betus 26 canim okuyunca cok sevindim iyi olduguna allah sana bunun mukafatini verecek canim

sabrinida verecek ne guzel cagani ruyandada gormussun allah kalbine gore vermis canim ruyanda gostermis sana temiz kalbini mukafatini  goruyorsun canim

bizler burdayiz her konuda unutma

allah yar ve yardimcin olsun

canim benimde dort bucuk aylik bir kizim var ecrin isminde

kizimla bizde seni kocaman opuyoruzz   :flowers:

betüs26

afiyet olsun şifa olsun ye ye nasıl hissediyorsun kendini tubiş heyecanlı mısın merak ediyomusun doğumu

tubis

sağol canım. şifa olsun sende yee

heyecanlıyım bu ara yogun geçiyo evde temizlik var . duvar taş, kapı pencer derken baya iş var. doğumuda merka ediyorum ama eninde sonunda  bir şekilde olucak. kendimi fazla strese sokmak istemiyorum bu konuda.

sen nasılsınn?

betüs26

bende iyiyim şey ya benim adetim 26 sında olmuşyu geçen ay hep 2 gün önce gelirdi hatta 25 igecesi olmuştu tuhaf bi duygu kapladı içimi ama ümitlenmekte istemiyorum

betüs26

strese giricek bişey yok zaten kimsenin doğum hikayesini dinleme herkezin bünyesi çok farklı  sadece sana denilenleri yap çünkü ozaman herşey daha kolay olur ve çabuk ilerler anlatırsın sonra bize

betüs26

ya herkez uyudu mu uykucu şirinler sizi

Angel

Alıntı yapılan: ecrin merzam - 24 Ocak , 2009, 14:59:44
tubişim ye ye bende çok yedim ama gelemyincede gelmiyor bu zilliler
ama hatırlıyosam çok güzel bi yazı koymuştum ben hurmayla ilgili süt arttırıcı ve doğum sonrası rahimin toparlanmasında faydalı mucize bir yiyecek  :icon_thumright:

havvacim ben bunu  bilmiyordum  gercekten  cok yararli .hurma herseye yaradigini biliyorumda kansizligada yariyor  ama dogumu kolaylastirdigini bilmiyordum  tesekkur ederim canim  bilgin icin    :opucuk:   

betuscum nasilsin canim demek  yavrunu ruyanda gordun   rabbime sukurler olsunki sana  onu gosterdi cok sukur cok sevindim. demek 26 sinda adetini gordun Allah buyuk bir kapiyi kapar digerini acar  hayirli olur insallah    :amin:   :amin:  rabbim  hepimizede hayirli evlatlar versin hayirli zamanda    :amin: :amin:

betüs26

sağol angel sen nasılsın evet 26 ındaydı yani yarın inşallah regl olmam  :'(

jbdun

betüş Allah sabır versin , çok üzüldüm okuyunca...
inşallah iyi haberlerini alırız yarın, dualarım seninle...

betüs26

sağol jbdun yani normalde 26 sı ama belki gecikir bilemiyorum ama çokta kaptırmak istemiyorummm dua edin bazen olucak gibi oluyo ama şimdi üstüne yoğunlaşırsam olcağı  varsada olmaz stresten

betüs26

bu arada resimdeki kızın galiba değil mi öp benim için çok tatlı

jbdun

hayırlısı artık , dediğin gibi kaptırmamak lazım... Hayırlı zaman ne zamansa o zaman olsun :amin:
evet kızım ecrin, tşk ederim, uyanınca öperim seve seve :)

Ecrin57

merhaba ama sanirim geciktim  yogundumm bu gun baya ama burda betuscum okudum ve cok sevindimm dua edicem canim senin icin insallah olmazsin suan adestimde var dua edicem sana canim cok sevindim  insallah hayirlisi olur canim

allah buyukturr 

senin uykunmu kacti yoksa heyecanmi var icinde canim ya insallah olur  hayirlisi 

ikimizmiyiz bir burda bende biaz foruma bakmak istedim neler olmus diye senin icin bende heyecanlandim valla yarin habersiz birakma he :opucuk: